Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

ναι, οτι με αυτά τα νούμερα (που είναι μόνο απο μία πηγή atm) εσένα σου κάνει για optimized :P Καθήστε ρε να βγεί, λίγες ώρες ακόμα. Μην κάνουμε ότι repost βρούμε στο νετ. - το λέω και για μένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αχά, να, ορίστε το post μου από τότε! Και από κάτω φυσικά το κράξιμο της Master Race. Είπαμε, άσπρο και μαύρο δεν υπάρχει στη ζωή. Η αλήθεια είναι πάντα κάπου στη μέση. Επειδή δηλαδή η CDPR ήταν η μόνη που δεν έβγαζε console ports, έπρεπε σώνει και ντε ό,τι κάνει να είναι σωστό. Εγώ θα επαναλάβω την "προφητεία" μου ότι περιμένω μια από τα ίδια και για το 3 και ελπίζω να διαψευσθώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κάναμε καλή αρχή. Η retail δεν είναι καθόλου όμορφη και μοιάζει φτηνή σε σχέση με τα δύο προηγούμενα. Το παιχνίδι ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ επειδή περιμένω το day-1 patch. Έτσι είναι το drm-free σου τώρα gog; Είμαι σίγουρος πως οι εκδόσεις του θείου θα παίζουν ήδη.

Το steelbook μπόνους προπαραγγελίας που μου έταξε το Public δεν το βλέπω πουθενά.

Στο δισέλιδο manual έχει κωδικό για gog, οπότε δίνουν digital backup όπως και στα προηγούμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακάρι να μην είναι τέτοια τα νούμερα, δεν νομίζω τότε να τίθεται θέμα eye candy, αλλά playability, καθώς ένα μεγάλο μέρος του κοινού δεν θα μπορεί να το παίξει καν ομαλά.

Κι εγώ θέλω να πιστεύω πως δεν αντιπροσωπεύουν την πραγματικότητα, καθώς είναι εξωφρενικά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά για να μην υπερβάλλουμε κιόλας αν διάβασα σωστά αυτά αφορούν ultra και max resolution. Αν χρειαστεί χαμηλώνετε κάτι και κερδίζετε fps.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οριστε οι γερμανοι λενε οτι τελικα πιανει τα 60 fps στα 1080p ..... αν εχεις 

Nvidia Geforce GTX Titan X/12G 

και μια μερα για να κανεις configuration παρε

Performance & Tweaking Guide

http://www.geforce.com/whats-new/guides/the-witcher-3-wild-hunt-graphics-performance-and-tweaking-guide

 

ποιος ειπε οτι δεν εχουν humor ?? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ισχύουν όντως αυτά τα νούμερα εσύ περιμένεις με patch, EE plus drivers να κερδίσεις κανά 30αρια frames ας πούμε (η 970 παλεύει στα mid 40 τώρα).

Βασικα εγω δεν περιμενω καθολου,τα witcher για μενα ηταν ωραιες ιστοριες με κακο γκειμπλει αν δεν κανανε κατι πανω σε αυτο και σε ενα χρονο να το παιξω κλαιν ειμαι σε ηλικία που το hype δεν με ακουμπαει!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

p.s. Ektelion relax εγώ ακόμα το ίδιο pc έχω :D

 

Α οοοοοοχι, δεν ηρεμώ! Τόσα χρόνια περίμενα τη δικαίωση, τώρα θα το γλεντήσω :Ρ

 

BTW, χθες έβαλα ξανά το δύο μπας και το τερματίσω επιτέλους και πάλι δεν έχω το frame rate που θα ήθελα στα Ultra με i5-4690K @ 3.5GHz, AMDHD 7870 2 GB GDDR5 και 8 GB RAM και 10,5 GBs patches αργότερα. ΟΚ, όχι και high end, αλλά δεν περίμενα να είχα πρόβλημα με παιχνίδι του 2011! Μια από τα ίδια και με το πρώτο Crysis που κόλλαγε στην 5490 μου τότε, και μιλάμε για παιχνίδι του 2007 έτσι; Άρα το ηθικό δίδαγμα είναι ότι τα μεταξωτά βρακιά (= uber realistic awesome gfx) χρειάζονται και μεταξωτούς κώλους (=βαρβάτη μηχανή γραφικών, καλό optimization). Ναι και μια φορά που χαίρομαι που έχω μείνει πίσω στις gaming υποχρεώσεις μου και θα απολαύσω το Witcher 3 σε όλη την enhanced του μεγαλοπρέπεια :-Ρ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.pcgameshardware.de/The-Witcher-3-PC-237266/Specials/Grafikkarten-Benchmarks-1159196/

 

Αν ισχύουν τα benchmarks και το οπτικό αποτέλεσμα είναι αυτό που έχουμε δει στα last gameplay videos, είναι καραport του κέρατά και από τα ξημερώματα βλέπω να κλειδώνει τo official forum, μην πω και οι πόρτες του μαγαζιού μπας και μπουκάρουν με τα δόντια οι "πελάτες" τους.

 

Άμα τρέχει έτσι με τα Nvidia Hairworks μας βλέπω να τρέχουμε με τα Nvidia Pitchforks.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...