Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ναι μεγαλε 

Resolution 640x480 και 8 bit color 

βαλε και λοιπα στοιχεια και θα σου ρθουνε επισκεψη για ουζα Μυτιληνης με καραμπινες  :-D .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

Όχι πως μπορώ να τα τρέξω, αλλά το ένα κομμάτι που μου φάνηκε "κάπως", είναι όταν βγάζει το σπαθί στο τέλος. Αφού το κάνετε που το κάνετε cutscene, να βγάλει όλο το σπαθί από την θήκη και μετά να το στρίψει, γιατί το clipping κόβει μάτια. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό γινόταν και στο δεύτερο. Νομίζω ότι γίνεται επειδή το σπαθί είναι τόσο μακρύ που, ακόμα και αν ο Γκέραλτ τεντώσει το χέρι του, δεν φτάνει για να το βγάλει.

 

(Μια πιο σωστή λύση θα ήταν να έχουν οι θήκες των σπαθιών ένα σκίσιμο στην αριστερή ραφή τους αλλά 'ντάξει, παραείναι υπερβολική μια τέτοια λεπτομέρεια)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αυτό γινόταν και στο δεύτερο. Νομίζω ότι γίνεται επειδή το σπαθί είναι τόσο μακρύ που, ακόμα και αν ο Γκέραλτ τεντώσει το χέρι του, δεν φτάνει για να το βγάλει.

 

(Μια πιο σωστή λύση θα ήταν να έχουν οι θήκες των σπαθιών ένα σκίσιμο στην αριστερή ραφή τους αλλά 'ντάξει, παραείναι υπερβολική μια τέτοια λεπτομέρεια)

 

Προσέχω την μια λεπτομέρεια, αλλά όχι την άλλη.

Έχεις δίκιο. :)

 

Για να γινόταν animation-wise με το χέρι του Geralt, πράγματι, θα έπρεπε να έχει πιο χαμηλά τις θήκες ή όπως είπες με σκίσιμο στο πλάι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με απογοητεύεις, είναι δυνατόν να μην έχεις παίξει Witcher 1-2?

Τα Έχω παίξει εννοείται! απλά δεν θυμάμαι και πολλά. Το τερμάτισα και το άφησα μετά (η αμαρτία μου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μ' αρέσει πάντως που τα τέρατα είναι πραγματικά μεγάλα. Νιώθεις ότι ο Γκέραλτ όντως τα βάζει με ένα τέρας, με έναν επιβλητικό αντίπαλο. Από την άλλη βέβαια διάβασα πως το σύστημα μάχης είναι απλοποιημένο, για παράδειγμα τραβάς αυτόματα το κατάλληλο σπαθί ανά περίπτωση. Δεν ξέρω κατά πόσο είναι καλό αυτό και πόσο επηρεάζει τη δυσκολία αλλά ελπίζω να είναι δύσκολο όπως το δεύτερο. Κατά τη γνώμη μου κέρδιζε πολλά το παιχνίδι από αυτήν του τη δυσκολία, ο κόσμος έμοιαζε ρεαλιστικός. Όταν έβλεπες αγγελίες για να σκοτώσεις τέρατα, καταλάβαινες για ποιο λόγο οι άνθρωποι ανεβάζαν τέτοιες αγγελίες και δεν ήταν απλά άλλη μια βαρετή αποστολή ενός RPG. Πραγματικά φοβόσουν να βγεις στο δάσος του Φλότσαμ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.pcgameshardware.de/The-Witcher-3-PC-237266/Specials/Grafikkarten-Benchmarks-1159196/

 

Αν ισχύουν τα benchmarks και το οπτικό αποτέλεσμα είναι αυτό που έχουμε δει στα last gameplay videos, είναι καραport του κέρατά και από τα ξημερώματα βλέπω να κλειδώνει τo official forum, μην πω και οι πόρτες του μαγαζιού μπας και μπουκάρουν με τα δόντια οι "πελάτες" τους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...