Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλημέρα. Το πήρα και σπαρταράει. Φρέσκο πράμα!

 

4dvd είναι η εγκατάσταση και 1cd το soundtrack

Πες μας άμα δουλεύει κιόλας γιατι νομίζω ξεκλειδώνει με το gog

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποοοοο μη με αυτώνεις ρε φίλε τώρα..

Άμα δεν δουλεύει έχεις να ευχαριστείς τους πειρατές μιας και αυτό γίνεται να αποφύγουν early release στα τορενταδικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα κάποια πράγματα στα streams που δε μπορώ να πω ότι μου άρεσαν.

 

- Το βασικό είναι ότι το clumpsy σύστημα μάχης που είχε το 2 με τα λιγοστά animation παραμένει και δω. Δεν ήταν τραγικό στο Witcher 2 αλλά για ένα game που το gameplay του κατά 90% είναι hack n slash και με τόσο hype από πίσω δε καταλαβαίνω γιατί να μη μοιάζει ακόμη και με του Metal Gear Solid Revengeance. 

 

- Παραμένει αυτό το χαζό (για μένα πάντα) looting system που παντού μαζεύεις σκουπίδια. Το βελτίωσαν λίγο βαζοντας κάποια tags έστω με common/uncommon/rare items αλλά και πάλι αυτή η elder scrolls προσέγγισή του δε με συγκινεί. 

 

Υποθέτω σε κάποιους/αρκετούς αρέσουν τα παραπάνω αλλά πανάθεμά το όσο lore και depth έχει παραμένει ένα hack/slash action rpg οπότε δε καταλαβαίνω γιατί δεν επικεντρώθηκαν λίγο παραπάνω στο action κομμάτι του και εφόσον είναι πλέον open-world γιατί δε κάναν ένα looting system πιο κοντά στου Diablo (υπερβολή ξέρω) αντί να μαζεύεις 1000 mandragora roots ανά 100 μέτρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπου τα πιο σημαντικά choices θα στο ρωτήσει και το game το ιδιο, οποτε.. Το ειπε και η Cdpr, απαραίτητο δεν ειναι να εχεις παίξει τα προηγούμενα αλλα σίγουρα θα ηταν πολυ καλύτερα αν ειχες παιξει και τα προηγούμενα 2 :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

χτες το τερματησα για 4η φορα . Ειμουν σε διλημμα να αφησω την Sile να ζησει η να πεθανει . Τελικα πεθανε :P

 

 

"Να πάρω τον κρύσταλλο ή να μην πάρω τον κρύσταλλο; Να πάρω τον κρύσταλλο ή να μην πάρω τον κρύσταλλο; Να πάρω τον κρύσ-" "ΑΑΑΗ!" *splat*

"Oops?" :P

 

Btw, καλά που μου θύμησες ότι η Sile ήταν με τον κρύσταλλο, γιατί θυμόμουν (κάτι λεπτομέρειες που μου ξεφεύγουν, δείχνουν ότι κι εγώ έχω καιρό να παίξω. -_-) ότι ήταν η Philippa, αλλά εκείνη την γλύτωσε (με τα spooned-out μάτια :P)

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ανάξιες λόγου οι διαφορές χωρίς το patch κατά τη γνώμη μου και πλήρες parity.Νομίζω πως δε θα έχει νόημα στο συγκεκριμένο παιχνίδι να κυνηγάμε ρυθμίσεις και αντίκτυπο γιατί μάλλον δε θα κερδίζουμε και πολλά.Ό,τι πιάνουν τα μπρίκια μας χωρίς πολλά πολλά για να παίζει άνετα, που νομίζω κιόλας κρίνοντας από το οπτικό αποτέλεσμα μάλλον δε θα ιδρώνουν και ιδιαίτερα.Όχι ότι με πειράζει και ιδιαίτερα δηλαδή.

Τέσπα, για να δούμε, Κυριακή κοντή γιορτή.Να δούμε τι αλλαγές θα φέρει γενικότερα και το patch και τι θα λέει γενικότερα το παίγνιον.

 

(τα μεθυσμένα δέντρα εξακολουθούν να με κουράζουν.Ακούς hellraiser; :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...