Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Aρκετές οι GTX 770/R9 280X για ultra συμφωνα με..

 

The Witcher 3 on the PC makes an excellent figure. The optics are against all downgrade discussions very presentable, the foresight is high, the many details and the living, dynamic world and the chic lighting and the beautiful, partly hyper realistic looking day-night cycle create a great overall picture. Fortunately, the performance is very good, both Radeon GPUs and GeForce graphics cards provide very good frame rates. Also pleasing: For Ultra-Details and Full HD it takes is a fleet middle-class graphics card as a GTX 770 or R9 280X. Impressive:.

 

https://translate.google.com/translate?sl=de&tl=en&js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fwww.pcgameshardware.de%2FThe-Witcher-3-PC-237266%2FSpecials%2FTechnik-Test-1158845%2F&edit-text=&act=url

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

ΜΑΣ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟΛΜΗΣΟΥΝ ΟΙ ΖΗΤΙΑΝΟΙ ΜΕ GTX770 ΚΑΙ 280X ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙ! ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΤΑ ULTRA! ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΝΟΜΙΟ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΤΡΕΙΣ ΤΙΤΑΝΕΣ, X ΠΑΡΑΚΑΛΩ!

 

Κλείσε το μαγαζί CD Project, τελείωσες, θα ενημερώσω τον Gaben και το reddit.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αληθευει ειμαι πολύ χαρούμενος έχω μια της πλάκας GTX 770, για πέταμα :-D

 

υγ: τα 2gb vram ειναι λέει αρκετά για Full HD aka 1080p.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Psycho νομιζω το σαν την Ubisoft ήταν πολύ βαρύ. :-D

 

Assuming you have a reasonably current quad-core at around 3 GHz and a good middle-class GPU with 2 GiByte memory, you can look forward not only to the best looking version of The Witcher 3, but also to the most liquid after our previous findings so. Kudos, CD Projekt.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υγ: τα 2gb vram ειναι λέει αρκετά για Full HD aka 1080p.

 

Κατάλαβες τώρα, κάνανε downgrade τις κονσόλες που έχουν 8GB ram και μπορούν να τρέξουν 8k για το PC επειδή δεν έχει αρκετή ram, εγώ όταν σας έλεγα να βάλετε λίγη παραπάνω ram στην GPU δεν με ακούγατε, τώρα να τι πάθαμε. Downgrade confirmed.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΑΣ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟΛΜΗΣΟΥΝ ΟΙ ΖΗΤΙΑΝΟΙ ΜΕ GTX770 ΚΑΙ 280X ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙ! ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΤΑ ULTRA! ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΝΟΜΙΟ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΤΡΕΙΣ ΤΙΤΑΝΕΣ, X ΠΑΡΑΚΑΛΩ!

 

Κλείσε το μαγαζί CD Project, τελείωσες, θα ενημερώσω τον Gaben και το reddit.

 

μεγάλη μαλακια που θα παιζει ultra με r9 280Χ/GTX 770 τσάμπα τα λεφτά για Titan X :-D

 

αν ναι ειναι και τα 4k :-(

 

"The PC version is clearly the prettiest version, plus the performance is really impressive."

 

νεα ubisoft λέμε :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεγάλη μαλακια που θα παιζει ultra με r9 280Χ/GTX 770 τσάμπα τα λεφτά για Titan X :-D

 

αν ναι ειναι και τα 4k :-(

 

"The PC version is clearly the prettiest version, plus the performance is really impressive."

 

νεα ubisoft λέμε :-D

Ναι αλλα παιζει στην αρχαια πλεον αναλυση 1080p ενω οσοι εχουμε θηρια καρτες θα το παξουμε σε 1440p η 4κ. Και ολοι ξερουμε ποσο καλυτερα ειναι τα γραφικα ολων των παιχνιδιων σε αυτες τις αναλυσεις σε συγκριση με το 1080p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα παιζει στην αρχαια πλεον αναλυση 1080p ενω οσοι εχουμε θηρια καρτες θα το παξουμε σε 1440p η 4κ. Και ολοι ξερουμε ποσο καλυτερα ειναι τα γραφικα ολων των παιχνιδιων σε αυτες τις αναλυσεις σε συγκριση με το 1080p

ειπα και γω και για μια στιγμη πιστεψα οτι επαθες κατι 

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε νομίζω ότι έχεις καταλάβει το λόγο που έχει τσιτώσει το μισό forum μαζί του.

 

Δε νομίζω ότι καταλαβαίνω γενικώς το λόγο που τσιτώνεται το μισό forum με τη κριτική που γίνεται στη CDPR.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τη κριτικη δεν τσιτωνει κανεις....με την επαναλαμβανομενη σε βαθμο υστεριας κριτικη ανα δυο ποστ τσιτωνουν ολοι!

 

Ειναι σαν να γραφω εγω καθε 2 ποστ αλλων χρηστων το παιχνιδι ειναι γαματο και οτι καλυτερο εχω δει!

 

Γεμισαμε τοσα σελιδες και τα μισα ποστ ειναι του συγκεκριμενου χρηστη να λεει συνεχεια το ιδιο!Δηλαδη αμα αυτο δεν ειναι ο ορισμος του spamming τοτε δεν ξερω τι ειναι!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε νομίζω ότι καταλαβαίνω γενικώς το λόγο που τσιτώνεται το μισό forum με τη κριτική που γίνεται στη CDPR.

 

Το thread λέγεται "The Witcher 3: Wild Hunt" και όχι "CD Project". Εσύ τι λες μέτοχοί της είμαστε να νοιαστούμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...