Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

@Tobajara

 

Η bruxa του launch trailer, παίζει να είναι γνωστή του Geralt από τα βιβλία; Γιατί μοιάζει να έχουν μια οικειότητα μεταξύ τους.

YΓ. Το αίμα των Witchers μπορεί να είναι τοξικό. Μην το πίνετε. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οσοι συνεχιζουν να ποσταρουν για downgrade για να βρουν ενα αλλοθι ωστε να το κατεβασουν ας σταματησουν . Δεν θα σας κρινουμε εμεις ο καθενας κανει οτι θελει . Η εταιρια ουσιαστικα δωρεαν το παρεχει το παιχνιδι και εχει βαλει donate για οσους επιθυμουν να πληρωσουν . 

 

Επισης κατι τελευταιο γιατι καποιοι βλεπουν οτι τους συμφερει . Ωραια τα γραφικα ειναι κατεβασμενα δεν ειναι οπως πριν 2 χρονια κτλπ κτλπ. Επισης ομως ειχαν πει οτι το παιχνιδι θα ειναι 20% παραπνω απο το skyrim αλλα τωρα ειναι πολυυυυ παραπανω καθως και οτι θα διαρκει 100 ωρες ενω τωρα μπορει να φτασει και τις 200. Καντε τους παραπονα και εκει , ψεμματα σας ειπαν υποσχεθηκαν λιγοτερο περιεχομενο και βαλαν παραπανω :/ 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χάνεις την ουσία, διάβασε το ποστ του ''CarbonFibre'' για να καταλάβεις την ουσία της γκρίνιας. Επίσης, σιγά μην απολογηθώ και σε σένα ή σε οποιονδήποτε άλλο για το αν θα το κατεβάσω πειρατικό ή αν θα το αγοράσω, αυτό αφορά μόνο εμένα. Ωστόσο να ξαναπώ για 5η ή 6η φορά ότι έχω αγορασμένα τα δύο προηγούμενα παιχνίδια τους και μάλιστα το Witcher 2 σε συλλεκτική, just for the record.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι συνεχιζουν να ποσταρουν για downgrade για να βρουν ενα αλλοθι ωστε να το κατεβασουν ας σταματησουν . Δεν θα σας κρινουμε εμεις ο καθενας κανει οτι θελει . Η εταιρια ουσιαστικα δωρεαν το παρεχει το παιχνιδι και εχει βαλει donate για οσους επιθυμουν να πληρωσουν . 

 

 

Δεν τους κρίνεις αλλά του λες κλέφτες όσους ποστάρουν για downgrade αν καταλαβαίνω καλά αυτό που γράφεις. Φαντάζομαι μιλάς για πειρατεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα γραφικά του ακόμα και στο Ultra δεν είναι για κάτι παραπάνω από GTX 960 έτσι και αλλιώς, μου κάνει εντύπωση που θέλουν 970/980/Titan X για Ps4 visuals.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

δηλαδή αν η GTX 960 το εχει το high ίσως βάλω και ένα δυο πράματα παραπάνω.

 

Όταν με το καλό βγει και το βάλεις στον υπολογιστή σου, κρίνεις ανάλογα. :)

Δύσκολο γενικά ακόμη και με τέτοια official reports, να ξέρεις πώς ακριβώς θα παίζει στο PC του καθενός, ένα παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Tobajara

 

Η bruxa του launch trailer, παίζει να είναι γνωστή του Geralt από τα βιβλία; Γιατί μοιάζει να έχουν μια οικειότητα μεταξύ τους.

YΓ. Το αίμα των Witchers μπορεί να είναι τοξικό. Μην το πίνετε. :P

 

Όντως εμφανίζεται μια succubus (όχι bruxa) σαν τρίτος χαρακτήρας σε ένα σημείο, αλλά δε νομίζω πως πρόκειται για την ίδια. Ο Geralt μάλλον αναφέρεται στο συμβόλαιό του και όχι στο παρελθόν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα γραφικά του ακόμα και στο Ultra δεν είναι για κάτι παραπάνω από GTX 960 έτσι και αλλιώς, μου κάνει εντύπωση που θέλουν 970/980/Titan X για Ps4 visuals.

 

Είδες τι σου κάνει ένα ολόκληρο... HBAO+ ? Τρομερό...  <_<  Ολόκληρο το μάρκετιγκ για τις high-end gpu της nvidia επάνω σε αυτό το εφέ στηρίζεται πλέον. Πρώτο και καλύτερο σε κάθε παρουσίαση του GeForce.com.

 

Αν και νομίζω ότι 970 και πάνω θες κυρίως για τις τρίχες του Gameworks.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, δε θέλω να ακουστώ σπαστικός αλλά έχουμε ποστάρει για τα βιβλία 3 - 4 φορές στις τελευταίες 15 σελίδες, είναι ψυχοφθόρο να παρακολουθήσεις το θέμα έτσι όπως έχει γίνει αλλά κάντε μια προσπάθεια για να μην έχουμε γραφικά - γραφικά - βιβλία - γραφικά - βιβλία και φτου κι απ'την αρχή.

 

Διαβάζοντας πάντως το θέμα θα νόμιζα πως το παιχνίδι έχει βγει πριν κανά μήνα τουλάχιστον, τόση σιγουριά για τα γραφικά την έχει ή όποιος έχει κληρονομικό χάρισμα ή όποιος έχει την έκδοση για PC και παίζει. Χώρια που όποιος δε νιώθει θιγμένος για κάποιο λόγο είναι ηλίθιος, πρόβατο και κατεβάζει αμάσητο ό,τι του σερβίρουν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τί βίβλια;

Δείξτε και σε μας ποιά είναι τα βιβλία!!

http://www.protoporia.gr/i-teleytaia-eychi-p-393861.html

 

Υγ. Ρε φίλε Tobajara, με το συμπάθιο κιόλας, αλλά συγκρίνεις το "spamming" που γίνεται τις τελευταίες ημέρες στο thread για τα γραφικά , με τα 5-10 posts που αφορούν τα βιβλία; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ας κάνουμε μια προσπάθεια να μη χειροτερεύουμε τα πράγματα, έστω και για αυτό το λίγο. Το θέμα είναι ενεργό έτσι κι αλλιώς, δε μιλάμε για κάτι που μπήκε 50 σελίδες πριν οπότε βρίσκεται εύκολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...