Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα με ξενέρωσε που ο Gerald άφησε μούσια τόσο μακρυά. Θα προτιμούσα κάτι πιο επιμελώς ατημέλητο look και μούσια 2 ημερών. Και θα μπορούσε να βάψει λίγο το μαλλί για να κρύψει την ηλικία του.

 

Γνώμη σας?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμένα με ξενέρωσε που ο Gerald άφησε μούσια τόσο μακρυά. Θα προτιμούσα κάτι πιο επιμελώς ατημέλητο look και μούσια 2 ημερών. Και θα μπορούσε να βάψει λίγο το μαλλί για να κρύψει την ηλικία του.

 

Γνώμη σας?

απο ποιον να κρυψει την ηλικια του? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα με ξενέρωσε που ο Gerald άφησε μούσια τόσο μακρυά. Θα προτιμούσα κάτι πιο επιμελώς ατημέλητο look και μούσια 2 ημερών. Και θα μπορούσε να βάψει λίγο το μαλλί για να κρύψει την ηλικία του.

 

Γνώμη σας?

μαλλον θα ειχαν το nvidia hairworks disabled :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συζήτηση το λες εσύ αυτό, Σάικο; Να κάνεις ανά 1 ώρα ποστ λέγοντας τα ίδια και τα ίδια για να μας τσιτώνεις και να κλειδώνεται το θέμα;

Νταξ ρε μαν, το καταλάβαμε και την Ογδοηκοστήπέμπτη (85η) φορά που μας το είπες, σε κοροιδέψανε, θα το πάρεις σε τιμή χώμα ή σε πειρατικό, η CDPR κατέληξε Ούμπι και ΕΑ (εδώ και αν γελάμε) και δεν θα έχεις το eye candy που νομίζεις ότι στο τάξανε πριν από 2-3 χρόνια.

 

Εγώ δεν ξαναμπαίνω εδώ μέσα πια, ας το κάνετε χειρότερο και απ' το gta το θέμα οι graphic whores.

Μακάρι να γίνει κάτι με τους μοντ και να μας αφήσουν να ανοίξουμε άλλο θέμα που θα ασχολούμαστε αποκλειστικά με gameplay/σενάριο.

 

Ρε αγόρι μου, αν δεν θες να τσιτώνεσαι όπως λες(Κάνε με ignore), τόσο δύσκολο σας είναι ; Γι' αυτό υπάρχει αυτή η λίστα. Όπου και να πας πάντως, για downgrade θα διαβάσεις, been there.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

original.gif

 

Στο gif που ποστάρατε πιο πάνω εγώ έβλεπα μια eye-candy κοτσίδα. Θα χαιρόσουν να τη βλέπεις να ανεμίζει ενώ θερίζει τους εχθρούς.

 

Και τώρα τι? Μια απεριποίητη γλοιώδη χαίτη λες και είναι κολλητός του Γαρδέλη και του Μπίλια. 100 ώρες αυτή τη χαίτη θα βλέπω?

 

Αν δεν είναι αυτό hair downgrade για τους κονσολάδες και κοροϊδία για μας τότε τι είναι?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία, αφού είναι ο μόνος τρόπος, πείτε ποιοι θα ποστάρετε σχόλια ΜΟΝΟ για γραφικά, downgrade και ΚΑΘΟΛΟΥ για το παιχνίδι όπως ο Σάικο, να ξέρουμε να σας κάνουμε ignore.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία, αφού είναι ο μόνος τρόπος, πείτε ποιοι θα ποστάρετε σχόλια ΜΟΝΟ για γραφικά, downgrade και ΚΑΘΟΛΟΥ για το παιχνίδι όπως ο Σάικο, να ξέρουμε να σας κάνουμε ignore.

 

Για gameplay θα γράψω κανονικά όταν το παίξω, από τα βιντεάκια δεν μπορώ να έχω άποψη. Αλλά σίγουρα θα διαβάσεις και συγκρίσεις με SweetFX/Performance/Tips για καλύτερο performance/visuals κλπ.

 

edited

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι τέτοια ποστ είναι η αιτία που κλειδώνει το νήμα, να ξέρεις.

 

Το κλείδωμα του thread σου δίνει μερικές ώρες να σκεφτείς για το επόμενο σου post. Oh wait.... Δε χρειάζεται γιατί συνέχεια το ίδιο γράφεις. Downgrade, σε κορόιδεψαν, ubisoft,κονσόλες.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δεν κάνετε απλά ignore σε ότι δεν θέλετε να διαβάσετε ή σας κουράζει; Eπίσης αδυνατείτε να φανταστείτε ότι δεν θα έχετε τον τελευταίο λόγο οι περισσότεροι εδώ δυστυχώς..

 

Δεν το κλειδώνετε μέχρι τις 19 να τελειώνουμε; Αφού συζήτηση για το game δεν γίνεται. Τα ίδια λέμε εδώ και πολλές σελίδες και κάποιοι λένε για downgrade(και τον εαυτό μου βάζω μέσα) και κάποιοι διαμαρτύρονται διότι δεν τους αρέσουν αυτά που γράφονται και θέλουν να αλλάξει ουσιαστικά η δομή του site με διπλά και τριπλά topics για το ίδιο game..

 

Αφού έχετε όρεξη για προσωπικές αντιπαραθέσεις και για δικούς σας λόγους να την πείτε σε συγκεκριμένα άτομα, εγώ με την σειρά μου δεν ποστάρω ξανά εδώ μέχρι που να βγει και το game. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα guys relax ας ποστάρει ότι θέλει ο καθένας, στην τελική απλά μην reply σε post που δεν σας ενδιαφέρουν, το κάνω χρονια στην τελική με μερικούς :P

Βασικά τα γενιά είπαν ότι μεγαλώνουν με την πάροδο του χρόνου άμα θυμάμαι καλά, τελικά Ghost με το trailer θα μας πεις?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...