Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά από πού το πήρατε και πόσο; Αν το πάρω από "κλειδάδικο" μπορώ να κάνω προφόρτωση μέσω gog?

 

Από το kinguin.net , κοντά στα 30 ευρώ. Αν είναι κλειδί για gog (όπως το δικό μου ) μπορείς να κάνεις προφόρτωση. Το εικονίδιο έχει ήδη πάρει περίοπτη θέση στην επιφάνεια εργασίας μου :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...σκεφτετε κανείς να το τρέξει οταν με το καλο βγει,σε windows 10 beta...γιατι το σκέφτομαι εγω ...ετσι και αλλιώς τα ειχα κανει backup με Acronis και στον ssd είναι θέμα 5 λεπτών η αλλαγή λειτουργικού..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το kinguin.net , κοντά στα 30 ευρώ. Αν είναι κλειδί για gog (όπως το δικό μου ) μπορείς να κάνεις προφόρτωση. Το εικονίδιο έχει ήδη πάρει περίοπτη θέση στην επιφάνεια εργασίας μου :P

επίσης όποιος το θέλει ακόμα πιο φθηνά για gog πάντα ~19€,κάπου 8-9csgo keys.

μπορεί να ρωτήσει τον trader εδώ,έμπιστος και καλός!Δέχεται και paypal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το kinguin.net , κοντά στα 30 ευρώ. Αν είναι κλειδί για gog (όπως το δικό μου ) μπορείς να κάνεις προφόρτωση. Το εικονίδιο έχει ήδη πάρει περίοπτη θέση στην επιφάνεια εργασίας μου :P

Με φπα κλπ πηγαίνει δηλαδή περίπου στα 35 + 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E ναι έπρεπε να είναι σαν το DA:I που το 80% των χαρακτήρων είναι gay και λεσβίες και το 90% των γυναικών μοιάζουν με goblin. Το μονο που μπορώ να πω για άτομα σαν αυτόν που κάνει το review είναι να βγούν και λίγο έξω μπας και κάνουν κάποια επαφή με την πραγματικότητα.

 

Γι' αυτό πριν από κάποιους μήνες είπα ότι το polygon και το kotaku είναι για γέλια και για κλάματα τώρα. Περιμένω και την Anita να βγει και να πει ότι το TW3 είναι misogyny simulator απλά και μονο για να δημιουργήσει βαβούρα και να βγάλει λεφτά από τον κάθε καημένο/καημένη στο tublr που δεν ξέρει τι να κάνει με την ζωή του. Αυτό κάνει και το polygon, clickbait = $$$. Πολύ αμφιβάλλω αν τους ενδιαφέρει το 1% από αυτά που λένε.

 

Απλά πρέπει να κατανοήσουμε ότι η ανατολική Ευρώπή πολιτιστικά αυτή την στιγμή είναι νύχτα μέρα από τον υπόλοιπο δυτικό κόσμο. Δεν ξέρω κατά πόσο είναι υποκριτικό αλλά θα πρέπει να δούμε την ανατολική Ευρώπη έτσι όπως ήταν η Ελλάδα και ο σχεδόν η υπόλοιπη ευρώπη την δεκαετία του 70-80. Δλδ τα macho στερεότυπα υπήρχαν διάχυτα στην κοινωνία και οι gay συμπεριφορές αν δεν ήταν καταδικαστέες στην καλύτερη θεωρούνται γελοίες.

Για μένα το να περνάς ένα gay parade σε game ιδίως με τον τρόπο που τον πέρασε το DA είναι απλά για γέλια. Γιατί δεν είναι τόσο η σεξουαλική συμπεριφορά προπάντων είναι ότι είναι ανίκανοι να δημιουργήσουν χαρακτήρες με προσωπικότητα. Ακόμα και η σεξουαλική τους προτίμηση που βάζουν με το ζόρι στους χαρακτήρες φαντάζει τελείως αποκομμένη και ξένη από το υπόλοιπο story.,

Από την άλλη ο Gerlat είναι ένα κάθαρμα στην δύση της ηλικίας του που απλά του αρέσουν οι γυναίκες δεν έχει ηθικούς φραγμούς και δεσμεύσεις αποθεώνει τις πουτάνες και γενικά η όλη συμπεριφορά του δεν είναι καθόλου ξένη με τον χαρακτήρα. Ο χαρακτήρας είναι αυθεντικός δένει με την ιστορία και μένει για πάντα στο πάνθεων των gaming ηρώων που θα τους θυμόμαστε για πάντα.

Θέλω να σας ρωτήσω αν θυμάται κανείς τον κεντρικό χαρακτήρα του τελευταίου dragon age η αν τον θυμάται σε ένα χρόνο ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

...σκεφτετε κανείς να το τρέξει οταν με το καλο βγει,σε windows 10 beta...γιατι το σκέφτομαι εγω ...ετσι και αλλιώς τα ειχα κανει backup με Acronis και στον ssd είναι θέμα 5 λεπτών η αλλαγή λειτουργικού..

 

Εδώ και ενάμιση μήνα στο gaming pc μου τρέχω Windows 10. Οπότε και το Witcher 3 εκεί θα παίξει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεφτομαι και εγώ να βάλω W10 preview μιας και απότι λενε είναι καλύτερο λειτουργικό για gaming ακομα και χωρίς Dx12

 

Για όσους έβλεπαν το stream του IGN στο pc χτες είχανε κλειστά από τα settings τα εξής:

  • HBAO
  • AA
  • Light Shafts
  • CA
  • Sharpening
  • Hairworks

Άντε λίγες μέρες μείνανε να το δούμε και στα δικά μας PC.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Θέλω να σας ρωτήσω αν θυμάται κανείς τον κεντρικό χαρακτήρα του τελευταίου dragon age η αν τον θυμάται σε ένα χρόνο ...

 

Ε, ο/η Inquisitor είναι ενός παιχνιδιού και είναι σχετικά όπως τον / την θέλουμε εμείς. Δεν είναι Commander Shepard που είχε 3 παιχνίδια για να δεθούμε, ούτε Geralt που έχει και backstory από τα βιβλία.

 

Γεγονός ότι το "να βάλουμε και homosexuals", το παρακάνει η BioWare. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ κάπου αλλού ζεις. Εκεί που ζείς υπάρχει παιχνίδι που αξίζει 1500€ για να το παίξεις. Και αυτό από έναν άνθρωπο που δόξα τω θεώ ποτέ δε ζορίστηκε οικονομικά.

 

Όσο ποστάρεις τόσο ενισχύω την άποψη μου ότι "θες ένα δρόμο μόνο για σένα".

Κοίτα να δείς. Τα τί γράφονται στο φόρουμ είναι πολλές φορές τρεγελαφικά. Αλλά έτσι είναι η φύση του χόμπι ή των χόμπι γενικά. Πολλές φορές δεν υπακούν λογική ή Φύση παρά μόνο την φαντασία :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέμε λέμε για την Bioware και την homosexual culture που έχει βάλει τα τελευταία χρόνια στα παιχνίδια της, αλλά οι περισσότεροι γνωστοί μου (άντρες), χαρακτήρες γυναίκες φτιάχνουν (elf ζουζουνιάρες και warrior Βαρβάτες) με σκοπό να την πέσουν σε άλλες γυναίκες για ψαλιδάκια και 69 σλουρπ σλουρπ :)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε, ο/η Inquisitor είναι ενός παιχνιδιού και είναι σχετικά όπως τον / την θέλουμε εμείς. Δεν είναι Commander Shepard που είχε 3 παιχνίδια για να δεθούμε, ούτε Geralt που έχει και backstory από τα βιβλία.

 

Γεγονός ότι το "να βάλουμε και homosexuals", το παρακάνει η BioWare. :P

Δεν ντρεΠούστε, τέτοιοι Πούστε;

 

:)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

The Witcher 3: Wild Hunt – Day-1 Patch Changelog Revealed
 

The Witcher 3: Wild Hunt – Day-1 Patch Changelog:

 


Major changes:
– Support for DLCs
– Multiple stability issues fixed
– Overall performance improvements

 

Quests and game:
– Variety of cosmetic quest improvements
– Journal objective fixes
– Quest mapping fixes
– Dialogue flag fixes
– Quest balancing issues
– Scene triggering improvements

 

Gameplay systems:
– Boat behavior
– AI improvements
– NPC spawn strategy improvements
– Combat balancing
– UI optimizations

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά πρέπει να κατανοήσουμε ότι η ανατολική Ευρώπή πολιτιστικά αυτή την στιγμή είναι νύχτα μέρα από τον υπόλοιπο δυτικό κόσμο. Δεν ξέρω κατά πόσο είναι υποκριτικό αλλά θα πρέπει να δούμε την ανατολική Ευρώπη έτσι όπως ήταν η Ελλάδα και ο σχεδόν η υπόλοιπη ευρώπη την δεκαετία του 70-80.

 

Δεν ξέρω για ευρώπη αλλά έχω την αισθηση πως την δεκαετια του 80 η Ελλάδα ηταν σημαντικά λιγοτερο συντηριτική κοινωνια σε σχέση με σήμερα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...