Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed IV Black Flag


steliosss94

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 908
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το campaign του Freedom Cry είναι το πολύ 5-6 ώρες. Δεν είναι κακό αλλά όχι και κάτι ιδιαίτερο. Τα υπόλοιπα είναι διακοσμητικά skins για το πλοίο και τον Edward που δεν έχουν νόημα.

 

Για μένα δεν αξίζει. Αν το βρεις βέβαια λιγότερο από 10€ ίσως να έχει παραπάνω value.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το campaign του Freedom Cry είναι το πολύ 5-6 ώρες. Δεν είναι κακό αλλά όχι και κάτι ιδιαίτερο. Τα υπόλοιπα είναι διακοσμητικά skins για το πλοίο και τον Edward που δεν έχουν νόημα.

 

Για μένα δεν αξίζει. Αν το βρεις βέβαια λιγότερο από 10€ ίσως να έχει παραπάνω value.

το έχω βρει στα 8€ γιαυτό ρωτάω..Χμμ,όχι πολύ για dlc δηλαδή..Τα διακοσμητικά δεν με ενδιαφέρον.Μόνο του υπάρχει να το βρω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τότε αξίζει. Το standalone Freedom Cry το δίνουν συνήθως πάνω από 10€.

Ααα παίζει και σαν standalone? Καλώς, ευχαριστώ για τις πληροφορίες, όταν τελειώσω με το καλό θα το κοιτάξω.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Παιδια θελω να παιξω στο pc αυτο το παιχνιδι σε αναλυση 1400x900 αλλα μου βγαζει black bars πανω και κατω υπαρχει τροπος να τις αφαιρεσω η να το παρατησω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια θελω να παιξω στο pc αυτο το παιχνιδι σε αναλυση 1400x900 αλλα μου βγαζει black bars πανω και κατω υπαρχει τροπος να τις αφαιρεσω η να το παρατησω?

Βαλτο στα 720p, αλλα εννοειται θα χασεις απο ποιοτητα :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει ''κόλπο'' που μπορείς να κάνεις αν έχεις nVidia ώστε να μειωθούν οι μαύρες μπάρες σε όσα παιχνίδια τις έχουν.Πολλαπλασιάζεις 1.7777778(Που είναι το 16:9 ratio) * (Την κάθετη ανάλυση), για παράδειγμα, αν έχεις 1920*1200 monitor, πολλαπλασιάζεις 1.7777778 * 1200 = 2133, άρα η custom ανάλυσή σου θα είναι 2133 * 1200.Και για AMD υπάρχει τρόπος, διαβάστε εδώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει ''κόλπο'' που μπορείς να κάνεις αν έχεις nVidia ώστε να μειωθούν οι μαύρες μπάρες σε όσα παιχνίδια τις έχουν.Πολλαπλασιάζεις 1.7777778(Που είναι το 16:9 ratio) * (Την κάθετη ανάλυση), για παράδειγμα, αν έχεις 1920*1200 monitor, πολλαπλασιάζεις 1.7777778 * 1200 = 2133, άρα η custom ανάλυσή σου θα είναι 2133 * 1200.Και για AMD υπάρχει τρόπος, διαβάστε εδώ.

Ευχαριστω πολυ δουλεψε τελεια να εισαι καλα φιλε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει ''κόλπο'' που μπορείς να κάνεις αν έχεις nVidia ώστε να μειωθούν οι μαύρες μπάρες σε όσα παιχνίδια τις έχουν.Πολλαπλασιάζεις 1.7777778(Που είναι το 16:9 ratio) * (Την κάθετη ανάλυση), για παράδειγμα, αν έχεις 1920*1200 monitor, πολλαπλασιάζεις 1.7777778 * 1200 = 2133, άρα η custom ανάλυσή σου θα είναι 2133 * 1200.Και για AMD υπάρχει τρόπος, διαβάστε εδώ.

 

Μαύρες μπάρες στα cutscenes ή σε gameplay? Γιατί δεν το έχω συναντήσει ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 11 μήνες μετά...

Πρόσφατα αγόρασα ενα καινούργιο υπολογιστη με εγκατεστημενα τα windows 10. Μόλις έβαλα ομως το assassins creed black flag μου εβγαζε αυτο το μήνυμα : ................δεν ηταν δυνατη η σωστη εκκινηση της εφαρμογης (0xc000007b)................. 

 

Το εψαξα στο ιντερνετ και γενικά να δω τι παίζει και δεν βρηκα κατι που να μπορω να το φτιαξω. Προσπαθησα να αλλαξω και τη συμβατοτητα απο το εικονίδιο στην αρχικη σελιδα με δεξι κλικ, αλλα τιποτα. Εχει κανενας άλλος καποιο παρόμοιο πρόβλημα η αν εχει ακούσει κατι να μου πει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...