Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed IV Black Flag


steliosss94

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 908
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συγνώμη για την έκφραση αλλά "και γαμώ" τα optimization έχει κάνει η Ubisoft στο Black Flag! :D

Με i7-3770, GTX 770 2GB & 8GB RAM έχω max 30FPS σε 1080p ανάλυση! χα χα χα

Να πω την αλήθεια είχα ακούσει κάτι αλλά δεν είχα κάνει το κόπο μέχρι σήμερα που το αγόρασα.

χα χα χα χα epic! Εντάξει! Ρέστα! WTF Ubisoft;;; :P

Control+tab να βγεις στο desktop και μετά μπες ξανά στο παιχνίδι Και θα έχει ξεκολλήσει το 30αρι

 

Είναι πρόβλημα που εμφανίζεται με το vsync και συνέβαινε και στο far cry 3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To V-Sync στο Black Flag αρχικά είχε θέμα αφού δεν είχαν ενεργοποιήσει το triple buffering, με τα τελευταία patch το διόρθωσαν όμως νομίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Μια ερώτηση να κάνω ρε παιδιά. Με Nvidia 660ti το παιχνίδι έχει αρκετά lags και ενοχλητικά που με παραξενεύει. Έχω όλα τα settings high όχι very high. Με την ίδια κάρτα στο watch dogs δεν έχω κανένα κόλλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Παιδια να ρωτησω κατι;Παιζω το dlc του παιχνιδιου το freedom cry.Eιμαι ομως σε καποιο σημειο που πραγματικα δε ξερω τι να κανω για να προχωρησω παρακατω.Λοιπον το σημειο που λεω ειναι στο κομματι του παιχνιδιου που λεγεται port au prince και ενω εχω σκοτωσει τους παντες και τα παντα μου βγαζει μηνυμα πανω δεξια στην οθονη mission locked και recruited maroons 4/20.Ετσι λοιπον,επειδη  δεν εχω ιδεα για το που πρεπει να παω και το τι πρεπει να κανω μηπως θα μπορουσατε να με βοηθησετε.Ο χαρτης δε δινει καμια βοηθεια.

 

 

Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...