Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed IV Black Flag


steliosss94

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το πήρα κι εγώ από τις προσφορές του Steam προχθές και μάλλον θα αρχίσω να μαθαίνω τα shanties απέξω. :P

καλη αρχη.Αν δεν το εχεις διαβασει ηδη θα σου προτεινα να κανεις παρα πολλα side missions ωστε να ξεκλειδωσεις πραγματακια(οπλα,αναβαθμισεις για το πλοιο)κλπ

μετα θα σου φαινεται παιχνιδακι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

καλη αρχη.Αν δεν το εχεις διαβασει ηδη θα σου προτεινα να κανεις παρα πολλα side missions ωστε να ξεκλειδωσεις πραγματακια(οπλα,αναβαθμισεις για το πλοιο)κλπ

μετα θα σου φαινεται παιχνιδακι.

 

Yep, κλασσικό αυτό. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλησιάζω στο τέλος της sequence 3 και μου αρέσει πολύ μέχρι στιγμής (έχω παίξει όλα τα προηγούμενα AC). Έχει γίνει εξαιρετική δουλειά στον κόσμο του, στον τεχνικό τομέα αλλά κυρίως στο interaction με τη θάλασσα.

Υπάρχει grinding για το πλοίο αλλά κολλάς άσχημα που γίνεσαι σιγά σιγά ο υπερπειρατής. Οι αποστολές στην ξηρά από την άλλη, δεν έχουν κάτι καινούργιο-είναι ένας τομέας που θέλει αλλαγή.

 

Άλλωστε μέσα σε 6 χρόνια έχουν βγει 8 AC αν υπολογίσεις και το standalone Freedom Cry που μόλις βγήκε!! Το έχει σκίσει εκεί η Ubi όπως και με τα άθλια DLC για outfits, όπλα και άλλες χαζομάρες. Οι ανεκδιήγητοι πχ, έχουν βγάλει DLC για να ξεκλειδώνεις τη θέση όλων των collectibles στο χάρτη!

 

Εϊμαι σίγουρος πάντως πως θα ανακοινώσουν το επόμενο σύντομα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εμένα τώρα μου λείπουν τα elite unlocks του Jackdaw.

 

Στην αρχή έλεγα "πώς θα γεμίσω λεφτά/materials", αλλά πιο μετά που πλακώνεσαι με Man 'O Wars, παίρνεις πράγμα. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Οκ και εγω στο pc το προτιμω γιατι βολευει καλητερα το ποντικι και το πληκτρολογιο.

Μια εροτιση.Τι ακριβως ειναι και καλα αυτη η εταιρια που θελει τις αναμνησεις του η κατι τετιο γιατι δεν το εχω καταλαβει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...