Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed IV Black Flag


steliosss94

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έβαλα τα save ενός φίλου και δεν παίζανε. Μου τα έβγαζε το παιχνίδι "damaged saved game".  

 

Το κακό είναι ότι για να ξεκλειδώσω κάτι στο multiplayer πρέπει να επισκεφτώ κάποια νησιά στο single. Έλα όμως που πρέπει να αρχίσω απ' την αρχή (για 3η φορά) 

ακριβως,ειχα προσπαθησει να περασω save στο δικο μου AC2 απο save φιλου με 100% και δεν το δεχοταν,μου ελεγε damaged και κατεβαζε το δικο μου.

Αποτελεσμα να χασω και το δικο μου καποια στιγμη και το ξεκινησα απο την αρχη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω οτι με παιρνει ακομα , δεν εχω κανει ολα τα upgrades παρολο που τα κανονινα ManOwars τα εχω για πλακα

Χρειαζομαι ακομα κ τα elite plans

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να στέλνεις σε αποστολές από το κινητό σου αν θέλεις τα καράβια που έχεις. Έτσι ώστε όταν ξανά ανοίξεις το παιχνίδι να έχεις περισσότερα χρήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς, το Kenway's Fleet είναι ουσιαστικά σα να λέμε το cheat mode του παιχνιδιού, αν και καμιά 10αριά μέρες αν ασχοληθείς στο κινητό με αυτό, μετά δεν θα έχεις ανάγκη καθόλου από χρήματα. Εμένα το metal ήταν αυτό που μου έλειπε, αλλά ουσιαστικά με τόσες αναβαθμίσεις που είχα κάνει δεν έμπαινα κάν στη διαδικασία να κάνω melee battle για να πάρω το 100% από τις ναυμαχίες, απλά τα βύθιζα όλα και έπαιρνα το 50%, ήταν πολύ πιο γρήγορη διαδικασία και λιγότερο βαρετή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα save γιατι δεν μπαινουν οταν το γραφει κιολας ?

εχω περασει ποσες side missions και τελικα οταν το εκλεισα και το ξανανοιξα , με εβγαλε παλι απο εκει που ειχα μεινει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επιτέλους το τερμάτισα κι εγώ μιας και βρήκα χρόνο σήμερα το πρωί 

 

οι συνολικές εντυπώσεις παραμένουν θετικές, η ιστορία οκ δεν ήταν και η πιο ενδιαφέρουσα αλλά όχι και τόσο χάλια όπως αρχικά περίμενα

 

οπότε για άλλη μια φορά θα πω ότι για μένα ήταν το goty του 2013  :-)

δε νομίζω ότι κάτι άλλο το πλησίασε πέρισυ

 

περιμένω λοιπόν αφού ανέκαμψαν εμφανώς μετά το πολύ αδιάφορο 3, τον επόμενο τίτλο της σειράς και αυτή τη φορά όντως τον περιμένω γιατί μετά το 3 ήμουν σε φάση να μην ξεκινήσω καν το bf, αλλά χαίρομαι που του έδωσα την ευκαιρία 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

οι συνολικές εντυπώσεις παραμένουν θετικές, η ιστορία οκ δεν ήταν και η πιο ενδιαφέρουσα αλλά όχι και τόσο χάλια όπως αρχικά περίμενα

 

οπότε για άλλη μια φορά θα πω ότι για μένα ήταν το goty του 2013  :-)

δε νομίζω ότι κάτι άλλο το πλησίασε πέρισυ

 

 

ακριβως.

νομιζω οτι μετα το brotherhood,ανεβασαν επιπεδο σε θεμα γραφικων και ιστοριας(γενικοτερα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπότε για άλλη μια φορά θα πω ότι για μένα ήταν το goty του 2013  :-)

δε νομίζω ότι κάτι άλλο το πλησίασε πέρισυ

Tomb Raider > Assassin's Creed IV :P

Απλά έχεις την πώρωση του δεύτερου τώρα γιατί το τερμάτισες τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήμουν από τους μεγαλύτερους υποστηρικτές του tr και ακόμα είμαι και ήμουν πολύ διστακτικός με το bf όμως τελικά ήταν πολύ καλό όσο κι αν δε το περίμενα

 

Το προτιμώ από το tr λόγω του μεγέθους του και του πιο πολυποίκιλου χαρακτήρα του, δεν έχω ξεχάσει πόσο καλό ήταν και το άλλο

Πάντα όμως θα προτιμώ ένα εξίσου καλό παιχνίδι ανοικτού κόσμου σε σχέση με ένα πιο γραμμικό

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...