Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed IV Black Flag


steliosss94

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για gpu usage στο 99%...Απλα ο Oroku Saki ειπε οτι στη δικη του φτανει το fan αυτοματα στο 100% και του ειπα οτι αν την εχω ετσι και εγω θα κουφαθω απο το θορυβο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 908
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω μολις τωρα ολοκληρωσα το main story, δυστηχως το πηγα τερματισα στο 79% γιατι εχουν μεινει καποια assassin contracts κτλ

Παντως σιγουρα ειναι ενα παρα πολυ καλο παιχνιδι και ενα απο τα ομορφοτερα που εχω παιξει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς αν μπορώ να βάλω έτοιμο 100% save στο uplay;

Βασικά, έκανα install ξανά το uplay και χάθηκαν τα save του single player και το είχα πάει το μαμημένο 100% είχα μαζέψει όλα τα όπλα, τα σεντούκια τα σπαθιά τα πάντα! Τώρα δεν έχω τίποτα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς αν μπορώ να βάλω έτοιμο 100% save στο uplay;

 

Βασικά, έκανα install ξανά το uplay και χάθηκαν τα save του single player και το είχα πάει το μαμημένο 100% είχα μαζέψει όλα τα όπλα, τα σεντούκια τα σπαθιά τα πάντα! Τώρα δεν έχω τίποτα..

εφοσον το εχεις αυθεντικο τα saves πανε στο cloud εκτος κ αν το ειχες απενεργοποιησει!!

Δεν εχω χασει ποτε save σε κανενα ΑC.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιλας για ac4 μονο;

προσωπικα εχω αλλαξει desktop και εχω παει σε ολικη αναβαθμιση και save δεν εχω χασει(με εβαλες σε υποψιες θα δοκιμασω ac revelations να δω αν εχω χασει κατι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε νομίζω πως θα γίνεται σε όλες τις περιπτώσεις αυτό, για bug το κόβω.Σ' εμένα πάντως σε διαφορετικούς υπολογιστές μια χαρά τα βρίσκει τα saves σε όσα υποστηρίζουν cloud saves.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε νομίζω πως θα γίνεται σε όλες τις περιπτώσεις αυτό, για bug το κόβω.Σ' εμένα πάντως σε διαφορετικούς υπολογιστές μια χαρά τα βρίσκει τα saves σε όσα υποστηρίζουν cloud saves.

ευτυχως,χτες εγκατεστησα ΟΛΑ τα ac ξανα και πηρα backup τα saves μου να υπαρχουν,δεν ειχα χασει κατι!

παιδια απο διαρκεια main story ειναι μεγαλο ειπαμε ?

αν κανεις ολα τα side missions ναι.

επισης αν θες ακολουθα αυτο που θα πω,κανε παρα πολλα side missions ωστε να ξεκλειδωσεις,οπλα,armors και αναβαθμισεις απ το πλοιο και μετα δεν θα σε πιανει κανεις!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα τα save ενός φίλου και δεν παίζανε. Μου τα έβγαζε το παιχνίδι "damaged saved game".  

 

Το κακό είναι ότι για να ξεκλειδώσω κάτι στο multiplayer πρέπει να επισκεφτώ κάποια νησιά στο single. Έλα όμως που πρέπει να αρχίσω απ' την αρχή (για 3η φορά) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...