Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed IV Black Flag


steliosss94

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι γίνεται με το multiplayer ρε παιδί μου... Τίγκα στα bugs.

Απ' τη μία με σκοτώνουν με τηλεπάθεια, απ' την άλλη με βγάζει συνέχεια offline, καθώς παίζω με πετάει με το disconnected from the host, κολλάει 5 ώρες αφού επιλέξεις χαρακτήρα στο ξεκίνημα του session. Δε μπορώ να κουνηθώ, να lock-άρω, να σκοτώσω άι στο ΔΙ@ΟΛΟ!

Α και στο wolfpack δε μου δίνει τα extra objectives.... Έχω εκνευριστεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι γίνεται με το multiplayer ρε παιδί μου... Τίγκα στα bugs.

 

Απ' τη μία με σκοτώνουν με τηλεπάθεια, απ' την άλλη με βγάζει συνέχεια offline, καθώς παίζω με πετάει με το disconnected from the host, κολλάει 5 ώρες αφού επιλέξεις χαρακτήρα στο ξεκίνημα του session. Δε μπορώ να κουνηθώ, να lock-άρω, να σκοτώσω άι στο ΔΙ@ΟΛΟ!

 

Α και στο wolfpack δε μου δίνει τα extra objectives.... Έχω εκνευριστεί

 

 

Για να μην νιωθουν μοναξια οι BF4 players... :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελείωσα κι εγώ το Freedom Cry DLC νομίζω πως το βγάλανε λίγο βεβιασμένα και για αυτό το βρήκα λίγο πρόχειρο περίμενα περισσότερα ως προς στις αποστολές και νέες τοποθεσίες που ήτανε μηδαμινές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι καλο που η 7970 παιζει καρφωμενη συνεχως με 99% usage;

 

Εμενα η 770 στο far cry 3 ετσι ελεγε, που παιζει να εχουν ιδια engine...Τωρα στο AC4 δεν εχω κοιταξει αλλα τοσο λογικα..

Ποσους βαθμους σου ανεβαζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ειναι το θεμα....Bαζοντας το fan 55% και 45% αντιστοιχα εχω δει μεχρι 77 και 82 και στα vrm 74-68....Δοκιμαζοντας με το πλαινο καπακι του κουτιου ανοιχτο και το fan 45% ειδα πυρηνα 72 και vrm 64-63...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα η 770 στο far cry 3 ετσι ελεγε, που παιζει να εχουν ιδια engine...Τωρα στο AC4 δεν εχω κοιταξει αλλα τοσο λογικα..

Ποσους βαθμους σου ανεβαζει?

Καμία σχέση η engine του FC 3 με του AC IV.Φαίνεται και από την απόδοση εξάλλου, το Far Cry τρέχει πολύ καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι καλο που η 7970 παιζει καρφωμενη συνεχως με 99% usage;

Όχι απλά καλό, τέλειο είναι, στο 3 αυτό ακριβώς ήταν το πρόβλημα, ότι πήγαινε μέχρι 50% και σερνόταν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω τo fan δεν το εχω πειραξει ειναι ρυθμισμενο να πηγαινει αυτοματα σε 100% οτι παιχνιδι και αν παιζω ενω οταν κανω κατι αλλω εινα γυρω στο 40%.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα σε καμια ωρα 2Κ14 κρατησε τους 70 με auto το fan μεχρι 69%...Αλλα κανει θορυβο και δεν θελω να ακουγεται ετσι http://www.youtube.com/watch?v=iHLRKsO4lTU

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα λεπτό, μιλάς τόση ώρα για ποσοστό gpu usage ή ανεμιστήρα;

Καμία σχέση η engine του FC 3 με του AC IV.Φαίνεται και από την απόδοση εξάλλου, το Far Cry τρέχει πολύ καλύτερα

Εγώ πιστεύω ότι είναι οι ίδιες γιατί έχουν και τα δύο παιχνίδια το bug να κολλάνε τα fps στο 30αρι

 

Μια χαρά είναι η απόδοση του ac για το οπτικό του αποτέλεσμα

Οι πυρήνες του επεξεργαστή λίγο τον παίζουν, αλλά δε ξέρω αν έχει πραγματική σημασία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...