Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed IV Black Flag


steliosss94

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χμμμ... εγώ που έχω 9800GT είχα παίξει το singleplayer με τέρμα low settings και έπαιζε μια χαρά χωρίς να βλέπω fps (που δε με ενδιαφέρουν). Άμα είναι τζιτζί και στο multiplayer θα το αγοράσω. 

Βέβαια στο 3 δε βλέπω πολύ μακριά κανέναν NPC. Το μακρινό μέρος (από κει που βρίσκομαι εγώ) της πίστας είναι άδειο :P .Ελπίζω να μην είναι χειρότερα στο AC 4 με αυτή την κάρτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

HUSTON WE HAVE A PROBLEM !!!

Μολις εβαλα το 1,03 update και παπαλα τα save..

Ειμουν στο 45% περιπου και ειχα κανει ολα τα side misions σχεδον,,

Υπαρχει περιπτωση να τα ξαναβρω?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα απο οτι ειδα δεν τα εχασε εκει ειναι απλα στο παιχνιδι μεσα δεν τα βλεπει..

Το θεμα ειναι οτι δεν μπορει κατι θα μπορει να γινεται να τα βλεπει παλι..??

Helpppppp δεν θα το ξαναπαιξω αμα δεν το φτιαξω χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Helpppppp δεν θα το ξαναπαιξω αμα δεν το φτιαξω χαχα

Αυτό έπαθα και γω. Δυστυχώς δε ξέρω πως τα φτιάχνεις και αν υπάρχει τρόπος να τα φτιάξεις πιστέυω το παιχνίδι θα σου έχει το save,αλλά θα είναι corrupted. Οπότε δε θα μπορείς να το φορτώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια λύση θα ήταν ενδεχομένως να τα απεγκαταστησετε όλα και να περάσετε ξανά την αρχική έκδοση που είχατε χωρίς τα update.
Λογικά η έκδοση σας θα βλέπει τα save τα οποία θα έχουν μείνει στο φάκελο μιας και το πρόβλημα εκεί συνήθως βρίσκεται, στο ότι το κάθε γκρουπ χρησιμοποιεί δικό του φάκελο για τα save, συνεπώς μετά την αναβάθμιση των αρχείων στο program files και τα νέα .exe ψάχνουν save σε φακέλους που δεν υπάρχουν , η δεν έχουν σωσμενα παιχνίδια

Παρόλα αυτά δεν αποκλείεται να έχουν γίνει corrupted αν κρίνω από το ac3 και αντίστοιχο πρόβλημα που είχε συμβεί σε φίλο μου.

Αν πάντως η αρχική εγκατάσταση ήταν συγκεκριμένη έκδοση όπως και αν οι αναβαθμίσεις ήταν επίσης η ίδια έκδοση τότε δεν υπάρχει πρόβλημα το patch περνιεται κανονικά και δεν χάνονται τα save


Διαφορετικά δοκιμάστε ξανά από την αρχή την έκδοση που αρχικά είχατε και ελπιστε ότι κατά την απεγκατάσταση δεν θα σβηστούν τα save (μιας και συνήθως δε σβήνονται από το users/app data.. )

Όσοι έχετε αμφιβολίες απλά μένετε όπως είστε, δεν έχει άλλωστε σοβαρά bugs το παιχνίδι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Παίδες, όχι άλλη αναφορά, συζήτηση ή support για προβλήματα πειρατικών εκδόσεων στο θέμα. 

Βλέπω ότι φτάσαμε σε σημείο να μπερδεύονται οι χρήστες με το ποιά έκδοση έχει προβλήματα ή θα έχει μετά από patch και αυτό είναι απαράδεκτο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν άντεξα...ράγισα...έσπασα...

Λέω θα πάρω τηλέφωνο, όχι δε θα πάρω, ρε θα πάρω όχι δε θα πάρω. Τελικά πήρα,είπα <<Μιχάλη πότε θα φέρεις το AC 4;>> Μου λέει <<Το έχω ήδη εδώ>>. Μετά ξέρετε τι έγινε. Έβαλα τ' αμάξι μπροστά και χωρίς να το καταλάβω είχα φτάσει.
 

Ε τώρα μυρίζω το κουτί και περιμένω να μπει το patch. Αν παίξει έπαιξε..Αν δεν παίξει θα κάνω την καρδιά μου πέτρα και θα το αποδεχτώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα τα δύο patch που βγήκαν (1.02/1.03) και τώρα το god rays δεν γυρνάει στο low αλλά αυτές οι μαύρες μπάρες πάνω κάτω σε 16:10, έλεος πια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...