Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed IV Black Flag


steliosss94

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρ' όλο που ξεκλείδωσα την templar αρκετά πριν τερματίσω το παιχνίδι και κάνω αρκετά side (forts, legendary ships, contracts κλπ κλπ), το coat με την νεκροκεφαλή στην πλάτη δε το άλλαξα στιγμή. :P

τι λες τωρα,ουτε που την εχω δει!

ποια ειναι; (αν και δε νομιζω να βγαλω την templar)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 908
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδιά το παιχνίδι πολύ ωραίο, αλλά όπως και το far cry 3 έχει αυτό το ηλίθιο bug να κολλάνε τα fps στα 30 δίχως λόγο και κάθε φορά πρέπει να το φτιάχνεις ακριβώς με τον ίδιο τρόπο (με task manager)

 

καλά, είναι χαζεμένοι εκεί στην ubisoft και κάνουν συνέχεια τα ίδια και τα ίδια λάθη; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο fc3 ειχα κ εγω το ιδιο θεμα,απλα πατουσα 2 φορες alt+enter και εφτιαχνε αλλιως εβγαζα και εβαζα παλι το vsync.

στο AC iV δεν εχω συναντησει το προβληματακι που αναφερεις.Παιζω χωρις vsync απ το παιχνιδι αλλα το εχω βαλει απ το D3DOverrider.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι όντως στο fc μπορεί και να  έφτιαχνε ανοιγοκλείνοντας το vsync, εδώ δε γίνεται έτσι (αν έχει vsync ενεργοποιημένο), θέλει alt+enter ή alt+ctrl+del ώστε να βγεις έξω και να ξαναμπείς και μετά ξεκολλάει

 

το θέμα είναι ότι αφού το πρόβλημα υπήρχε και σε παλιότερο τίτλο, γιατί πάλι δεν έκαναν κάτι για αυτό; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εμενα δεν δουλευε το D3DOverrider. Εχω την sapphire 6850, ανοιγω το παιχνιδι ακουγεται το ντιν που κανει το d3doverrider και αμεσως μετα ακουγεται ο ηχος του error

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εμενα δεν δουλευε το D3DOverrider. Εχω την sapphire 6850, ανοιγω το παιχνιδι ακουγεται το ντιν που κανει το d3doverrider και αμεσως μετα ακουγεται ο ηχος του error

κ εμενα ετσι κανει στην 7770 αλλα παιζει κανονικοτατα,δεν εχω ουτε tearing και τα fps δεν ξεπερνανε τα 60 μεσα στο μενου κλπ(απο 62.5)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τα λιγα παιχνιδια χωρις ιδιαιτερα προβληματα. Παιζει αψογα.

Το God Rays καθε φορα που παω να παιξω ειναι στο low. Δεν ξερω τι παιζει με αυτο. Κατα τα αλλα κομπλε,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sequence 10 με 68% συνολο στο παιχνιδι.

Πραγματικα,ωρες ωρες δεν θελω να τελειωσει αλλα βαριεμαι να κανω αλλα side missions.Εχω φτασει 80% κανονια,94%storage και 100%harpooning.

Περασα και το elite hull απο plan και πλεον τα man o' war(οχι τα legenday ε) ειναι ψωμοτυρι μαζι με τα 21 cannons στο jackdaw.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τα λιγα παιχνιδια χωρις ιδιαιτερα προβληματα. Παιζει αψογα.

Το God Rays καθε φορα που παω να παιξω ειναι στο low. Δεν ξερω τι παιζει με αυτο. Κατα τα αλλα κομπλε,

Έχει bug, όταν χρησιμοποιείς το eagle vision ή το μονόκυαλο γυρνάει τα god rays στο low.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια ερωτηση για οσους το εχουν τελειωσει και μονο

ΠΡΟΣΟΧΗ SPOILER

 

στο τελος απλα μαθαινουμε οτι εμφανιζεται παλι η juno, o edward εχει κορη απο την caroline και οτι η γιος του edward ειναι ο haytham του 3; πηδηξα το ending chapter επειδη δεν αντεχα να δω ολο το κειμενο με το team της ubι

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...