Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed IV Black Flag


steliosss94

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 908
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το τερματισα απο τον θειο. Δεν προκειται να αγοραζα ενα παιχνιδι με τοσα bugs και καθολου support. 

Το πιο κουλο που μου συνεβη ηταν οτι δεν μπορουσα να σκοτωσω τον "τελευταιο". Πηγαινα να κανω air assassinate και επεφτε διπλα του. Ουτε με πιστολι ουτε με τιποτα. Στεκομουν διπλα του, δεν μου εκανε επιθεση και δεν μπορουσα να τον πειραξω. Η λυση ηταν να του κανω tackle και μετα να τον κλωτσησω... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τερματισα απο τον θειο. Δεν προκειται να αγοραζα ενα παιχνιδι με τοσα bugs και καθολου support. 

Το πιο κουλο που μου συνεβη ηταν οτι δεν μπορουσα να σκοτωσω τον "τελευταιο". Πηγαινα να κανω air assassinate και επεφτε διπλα του. Ουτε με πιστολι ουτε με τιποτα. Στεκομουν διπλα του, δεν μου εκανε επιθεση και δεν μπορουσα να τον πειραξω. Η λυση ηταν να του κανω tackle και μετα να τον κλωτσησω...

Κι εγώ αντιμετώπισα το ίδιο πρόβλημα έκανα επανεκκίνηση το παιχνίδι και τον σκότωσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτέ δεν μου έτυχε αυτό, μόνο σε μια μάχη με στρατιώτες όπου δεν έκανε attack και δεν μου έκαναν και αυτοί και έκανα reload για να ξεκολλήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τερματισα απο τον θειο. Δεν προκειται να αγοραζα ενα παιχνιδι με τοσα bugs και καθολου support. 

Το πιο κουλο που μου συνεβη ηταν οτι δεν μπορουσα να σκοτωσω τον "τελευταιο". Πηγαινα να κανω air assassinate και επεφτε διπλα του. Ουτε με πιστολι ουτε με τιποτα. Στεκομουν διπλα του, δεν μου εκανε επιθεση και δεν μπορουσα να τον πειραξω. Η λυση ηταν να του κανω tackle και μετα να τον κλωτσησω... 

αγορασμενα παιχνιδι και δεν εχω ουτε 1 bug.

Ουτε πλοια να εξαφανιζονται,ουτε να μην μπορω να κανω επιθεσεις ουτε τιποτα.

 

 

ps:οποιος μπορει ας ξεκλειδωσει templar armor,δεν χαμπαριαζει απο σχεδον τιποτα(βεβαια εχω κανει και ολα τα health upgrades)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mayan δεν νομιζω να ανοιξω για να κανω τη συγκριση,ειναι παρα πολλα τα κλειδια για να τα βρω και δεν εχω τον χρονο.

η templar παντως και με λιγοτερες αποστολες την ανοιγεις και κανει καλη δουλεια σε close combat.

 

photos απο την templar armor(οποιος εχει θεμα με τις μαυρες μπαρες πανω κατω,ας μην ανοιξει να δει καλυτερα,θα παθει σοκ με το τι τραβαω στα 1280Χ1024)

 

 

AC4_BFSP_2013_12_03_20_31_35_644.jpg
AC4_BFSP_2013_12_03_20_31_32_575.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που είναι οι εικόνες;Εγώ βλέπω μόνο 2 μαύρες μπάρες και κάτι που αχνοφαίνεται στη μέση.

 

Στην πρώτη γιατί πάνω δεξιά στα κουμπιά δείχνει X Y B A;Μην μου πεις οτι δεν έκατσαν ούτε αυτά να αλλάξουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν πατησεις πανω δεν ανοιγουν;

(επισης παιζω με το F510 γι αυτο φαινονται τα X,Y κλπ)

 

 

ασχετο,εχει βρει κανεις τροπο να φαμε τα man o war στις ακριες του χαρτη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην πρώτη γιατί πάνω δεξιά στα κουμπιά δείχνει X Y B A;Μην μου πεις οτι δεν έκατσαν ούτε αυτά να αλλάξουν.

Προφανώς επειδή θα παίζει με Xbox-360 controller.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρ' όλο που ξεκλείδωσα την templar αρκετά πριν τερματίσω το παιχνίδι και κάνω αρκετά side (forts, legendary ships, contracts κλπ κλπ), το coat με την νεκροκεφαλή στην πλάτη δε το άλλαξα στιγμή. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...