Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed IV Black Flag


steliosss94

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι πήγα τα side missions στο 100%. Απλά με αυτή την armor ξεχνάς τις σφαίρες εντελώς. Επίσης με όλα τα assassination contracts ξεκλειδώνουν τα sword pistols και με όλα τα naval τα καλύτερα pistols (που εχω δει) στο παιχνίδι.

με πορωνεις πραγματικα να τα ανοιξω ολα,θελω παρα πολυ να παω το παιχνιδι 100% αλλα ειναι τρομερα χρονοβορα η διαδικασια.Ανοιξα την templar και μπηκα sequence 5 και πλεον θελω να σφαξω λιγο κοσμο,δεν αντεχω αλλο τις θαλασσες :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με πορωνεις πραγματικα να τα ανοιξω ολα,θελω παρα πολυ να παω το παιχνιδι 100% αλλα ειναι τρομερα χρονοβορα η διαδικασια.Ανοιξα την templar και μπηκα sequence 5 και πλεον θελω να σφαξω λιγο κοσμο,δεν αντεχω αλλο τις θαλασσες :Ρ

Καλά στο 100% δεν υπάρχει περίπτωση να το πάω, τουλάχιστον άμεσα. Δηλαδή νότες και fragments δε με πολυ νοιάζουν. Όπλα και λεφτάκια όμως χρειάζονται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω τελειώσει το main story και είμαι γύρο στο 60% έχω ανέβει σε όλα τα view poinds κάνοντας αρκετές side missions νομίζω πως είναι περιττό να το φτάσω 100%  μετά από κάποιο σημείο γίνεται βαρετό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Side missions στο 100%. Έτσι πρέπει να γίνεται, γιατί ξεκλειδώνεις όπλα τα οποία τα ευχαριστιέσαι στη συνέχεια στο main story 

και σε στερια και σε θαλασσα; εχεις ανοιξει και ολα τα forts δηλαδη; μου λειπουν μονο τα hard και μαζευω μεταλλο να ανεβασω το hull Και τα κανονια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχαμε και συνέχεια, μάλλον θα το ονομάσω Τρίτων αντί για Jackdaw...

 

https://www.youtube.com/watch?v=NyAmvq0E8jg

 

Surprise motherfuckah hahahahahhahahahaha A ρε Doakes...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι το πρώτο Assassin's Creed που με κρατάει και μπορώ να πω ότι έχω φάει κόλλημα. Μου αρέσει πάρα πολύ. Θα δώσω άλλη μια ευκαιρία και στα προηγούμενα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμιά σχέση με τα προηγούμενα (ειδικά άμα εξαιρέσεις τις στολές) και βασικά απορώ πως το κάνουν αυτό μερικοί να παίζουν πρώτα τα καινούργια και μετά τα παλιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι το πρώτο Assassin's Creed που με κρατάει και μπορώ να πω ότι έχω φάει κόλλημα. Μου αρέσει πάρα πολύ. Θα δώσω άλλη μια ευκαιρία και στα προηγούμενα.

και μεχρι στιγμης επειδη τα εχω ολα αυθεντικα αν ξεκινησεις με το 2 χωρις να εχεις παιξει κανενα θα φας το κολλημα

το 3 ηταν το χειροτερο μεχρι στιγμης!

το iv θελω να το παω οσο παραπανω μπορω, με κραταει παρα πολυ,οι μαχες στη θαλασσα,οι σφαγες στα νησακια κλπ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τελείωσα εχθές με 89%. Με χαλαρό ρυθμό το steam έγραψε 61 ώρες. Το παιχνίδι είναι απολαυστικότατο αλλά αν δεν κάτσεις να κάνεις τα side missions θα φανεί αρκετά μικρό. Βέβαια έτσι όπως έχουν φτιάξει τον κόσμο δεν μπορείς να αντισταθείς και θες να εξερευνήσεις.

Δυστυχώς σαν σειρά assassin's creed κάπου το χάσανε μετά το revelations. Αυτό βέβαια δε το κάνει κακό παιχνίδι ίσα ίσα που είναι και πολύ καλό απλά για μένα το 2 εξακολουθεί να είναι το καλύτερο της σειράς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3000+ kills 8 διπλά counter, λάθος που δεν τα κάναν πιο συχνά και κρίμα που δεν είχε κάνα τριπλό. Επίσης τα hits τα τρώς κανονικότατα ενώ στο 1-2 απλά το σπαθί σου έτρωγε το force. Από τα ελάχιστα που με χάλασαν.

 

p.s. επίσης δίνει πολύ αργά το rope dart και ειδικά άμα είσαι από αυτούς που κάνουν πρώτα side και μετά main, it sux. Το κρέμασμα είναι epic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...