Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed IV Black Flag


steliosss94

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έκανα μετατροπή τα save μου σε άλλη έκδοση και δεν παίζανε και μετά δε μπορούσα να τα ξανα βάλω. Με μεγάλη θλίψη και δυσκολία πάτησα το uninstall  :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετσι την πατησα και εγω..η μονη λυση που εκανα εγω ηταν απλα να ξανακατεβασω την εκδοση που ειχα..και πλεον τα αναγνωριζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα μετατροπή τα save μου σε άλλη έκδοση και δεν παίζανε και μετά δε μπορούσα να τα ξανα βάλω. Με μεγάλη θλίψη και δυσκολία πάτησα το uninstall  :cry:

 

Τα αντιγραφα που κανουμε στα windows ειναι δωρεαν...:P Το νου σου αλλη φορα.:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και πιστευω μπορει να εχει ξανα-αναφερθει το γραφω κ εγω.

Κατεβασα το D3DoverriderDX11 και εκανα force V-sync και tripple buffering.

Για εναν παραξενο λογο το παιχνιδι κυλαει πολυ καλυτερα και καταφερα να ανεβασω και λιγο γραφικα στην 7770(παιζω 1280Χ1024)και σε σχεση με πριν δεν πεφτει κατω απο 25fps πουθενα.

Σε ανοιχτη θαλασσα εχω 60fps κολλημενα με με god rays οff,shadows high και 0 MSAA.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και πιστευω μπορει να εχει ξανα-αναφερθει το γραφω κ εγω.

Κατεβασα το D3DoverriderDX11 και εκανα force V-sync και tripple buffering.

Για εναν παραξενο λογο το παιχνιδι κυλαει πολυ καλυτερα και καταφερα να ανεβασω και λιγο γραφικα στην 7770(παιζω 1280Χ1024)και σε σχεση με πριν δεν πεφτει κατω απο 25fps πουθενα.

Σε ανοιχτη θαλασσα εχω 60fps κολλημενα με με god rays οff,shadows high και 0 MSAA.

Και εγω σε 1280χ1024 παιζω αλλα με 2χ msaa και ολα τα αλλα full εκτος απο god rays που ειναι off και δεν κολλαει πουθενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά είναι!

 

 

Hello,

Please accept our apologies for the condition in which your " Assassin's Creed IV: Black Flag - Skull Edition (PC DVD) " arrived, and for any disappointment caused.

Normally, in these circumstances I'd create a replacement order for a damaged item at no additional charge or you can return the item for full refund. I understand that you have opened the item but you still can return it in its original packaging.

However, as you've expressed an interest in keeping the item, and based on the condition in which it arrived, I'd like to offer you a refund of 15% of the purchase price of this item, equivalent to a discount of GBP 6.15.

If this is acceptable, please contact us at http://www.amazon.co.uk/email and we'll request a refund to your payment card as soon as we receive your response.

I hope this helps. We look forward to seeing you again soon.
Warmest regards,
Varun R

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω σε 1280χ1024 παιζω αλλα με 2χ msaa και ολα τα αλλα full εκτος απο god rays που ειναι off και δεν κολλαει πουθενα.

 

δεν νομιζω οτι συγκρινεται η 7770 με την 560ti για κανενα λογο :-)

Αυτά είναι!

 

 ωραια εξηγηθηκαν παντως.Τωρα στην θεση σου βεβαια δεν ξερω τι θα εκανα :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να γιατί ψωνίζω απο amazon!

 

 

Hello John,

I'm sorry to hear about what happened to the product packaging of your order #  203-3766617-6227528.

I've placed a new order # 205-2955791-5260334  for the same item to be sent to the same delivery address.

I've upgraded your replacement to Priority Express Delivery to make sure you get it as soon as possible, at no extra charge to you.

Your replacement order is scheduled for estimated delivery between 3-4 December 2013.

I truly hope that my efforts to help in resolving the issue has been satisfactory.

Once again, please accept our sincere apologies for the inconvenience caused. Allow us to serve you better in the future.

We value your business and we look forward to seeing you again soon at Amazon.co.uk.
Warmest regards,
Raymund

 

Και τους είπα οτι έχω χρησιμοποιήσει τα κλειδιά για το παιχνίδι 2 φορές!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το figurehead στο πλοίο γιατί δεν μου το εμφανίζει; 

edit, λάθος τώρα το είδα :P

 

Πάντως αντί για τις βαρκούλες και γενικά όταν βγαίνεις από το πλοίο θα μπορούσε να έχει ένα skill "return to ship".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια θελω να ρωτησω το εξης:Το ξερω οτι αυτο που θα πω ειναι λιγο ανορθοδοξο και το λεω για να μη πεσετε ολοι να με φατε :)

Το παιχνιδι μοιαζει αρκετα καλο,απλα ΕΓΩ προσωπικα βαριεμαι υπερβολικα τα κομματια που εισαι στο σκαφος και ενω ταξιδευεις στη "πεφτουνε" αλλα σκαφη.Απ τη μια σ αυτο το κομματι χανω συνεχεια και απο την αλλη  τα βαριεμαι.

Τα κομματια του παιχνιδιου που ειναι στη στερια ειναι καλα.Βρηκα λοιπον και κατεβασα απο καπου τα saves του παιχνιδιου  απο καποιον που το εχει ολοκληρωσει.Ανοιγω λοιπον το παιχνιδι και πηγαινω στο χαρτη.Απο εκει με την επιλογη fast travel  μπορω να μεταβω σε οποιο σημειο θελω.Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι πως οταν πηγαινω  σ αυτο το σημειο, πως θα επανεκιννησω την αποστολη που εχω να φερω εις περας.Το λεω γιατι ενω με βγαζει το παιχνιδι στο σημειο που επελεξα δε μου δειχνει στο χαρτη καποιο προορισμο,καποια αποστολη.Πειτε μου σας παρακαλω τι πρεπει να κανω.Σας ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το figurehead στο πλοίο γιατί δεν μου το εμφανίζει; 

edit, λάθος τώρα το είδα :P

 

Πάντως αντί για τις βαρκούλες και γενικά όταν βγαίνεις από το πλοίο θα μπορούσε να έχει ένα skill "return to ship".

ειναι ενα θεμα το συγκεκριμενο,ιδιαιτερα αμα απεχεις παρα πολυ απο καποια βαρκα η το πλοιο σου γενικοτερα.

Παιδια θελω να ρωτησω το εξης:Το ξερω οτι αυτο που θα πω ειναι λιγο ανορθοδοξο και το λεω για να μη πεσετε ολοι να με φατε :)

Το παιχνιδι μοιαζει αρκετα καλο,απλα ΕΓΩ προσωπικα βαριεμαι υπερβολικα τα κομματια που εισαι στο σκαφος και ενω ταξιδευεις στη "πεφτουνε" αλλα σκαφη.Απ τη μια σ αυτο το κομματι χανω συνεχεια και απο την αλλη  τα βαριεμαι.

Τα κομματια του παιχνιδιου που ειναι στη στερια ειναι καλα.Βρηκα λοιπον και κατεβασα απο καπου τα saves του παιχνιδιου  απο καποιον που το εχει ολοκληρωσει.Ανοιγω λοιπον το παιχνιδι και πηγαινω στο χαρτη.Απο εκει με την επιλογη fast travel  μπορω να μεταβω σε οποιο σημειο θελω.Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι πως οταν πηγαινω  σ αυτο το σημειο, πως θα επανεκιννησω την αποστολη που εχω να φερω εις περας.Το λεω γιατι ενω με βγαζει το παιχνιδι στο σημειο που επελεξα δε μου δειχνει στο χαρτη καποιο προορισμο,καποια αποστολη.Πειτε μου σας παρακαλω τι πρεπει να κανω.Σας ευχαριστω!

θα πρεπει να κανεις replay missions μεσα απ το μενου του παιχνιδιου.

 

 

2 αποστολες ακομα λογικα εχω και ξεκλειδωνω Templar Armor.Το πλοιο το εχω 55% απο κανόνια(και ειναι το επομενο κομματι που θα ασχοληθω)στον edward εχω βαλει σχεδον ολες τις αναβαθμισεις(4 guns,upgraded pouches κλπ)και μετα θα παω για το main story.

Εκανα χτες τη βλακεια και απο περιεργεια πηγα να δω τα legendary ships.Με 2 κανονίες με βαλανε κατω χαλαρα.

Εχει βρει κανεις καποιο τροπο να παιρνει metal απο τα πλοια;ειναι το μονο που δεν μπορω να βρω να φτιαξω hull και cannons

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το επαιηα λιγο το παιχνιδι κα εχω να πω ειναι καταπληκτικο μου εκανε εντυπωση η ατμοσφαιρικοτητα και η μουσικη που εχει ειναι τι να πω απεριγραπτα καλη απλως σχετικα απαιτητικο game αλλα αξιζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω καλές κριτικές για το παιχνίδι αλλά μετά από τη περσινή πατάτα AC3 και παρότι μεγάλος φαν της σειράς, αυτό θα το πάρω όταν βγει σε sale μαζί με όλα τα DLC λιγότερο από 20€. Άλλωστε παιχνίδια υπάρχουν αρκετά στο backlog και έχει και patcharisma σίγουρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...