Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed IV Black Flag


steliosss94

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όχι, γιατί το 1080P είναι 16:9, το 1600P είναι 16:10 γι' αυτό και έχεις μπάρες.Απλά δεν τους νοιάζει να το φτιάξουν γιατί σου λέει η πλειοψηφία των gamers έχει 1080P και το 4K που διαφημίζουν είναι επίσης 16:9 οπότε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 908
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όχι, γιατί το 1080P είναι 16:9, το 1600P είναι 16:10 γι' αυτό και έχεις μπάρες.Απλά δεν τους νοιάζει να το φτιάξουν γιατί σου λέει η πλειοψηφία των gamers έχει 1080P και το 4K που διαφημίζουν είναι επίσης 16:9 οπότε..

 

Ναι λογικο...Παντως αν ηταν full screen θα ηταν αλλιως, βεβαια τωρα συνηθισα. Απο την αλλη δεν ειναι το μονο παιχνιδι που μου το κανει αυτο...Εδω το WRC 4 εχει μεχρι 1920x1200.:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εκεί που έλεγα ότι δε θα το παίξω τελικά το εγκατέστησα και ναι... παίζει σε geforce 9800GT.Οι ελάχιστες απαιτήσεις λένε gtx420.

Ρε παιδιά αυτές οι ναυμαχίες είναι πολύ παλούκια! Πρέπει να προσέχω εχθρούς, κύματα, τυφώνες, κανόνια, άερα... άσε και που τα λεφτά φεύγουν σφαίρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά αυτές οι ναυμαχίες είναι πολύ παλούκια! Πρέπει να προσέχω εχθρούς, κύματα, τυφώνες, κανόνια, άερα... άσε και που τα λεφτά φεύγουν σφαίρα

εχω αναθμισει το πλοιο λιγο πανω απο 55% και κατεβαζω κατω γαλερες στο μεγεθος του πλοιου που εχουμε για πλακα.

Τις εμβολιζεις μια και μετα με τα μεγαλα κανονια(heavyshot)ριχνεις εξ'επαφης 1-2 και τελειωσε!

 

προσωπικα ειμαι ακομα sequence 3,λιγο μετα τον kidd και σταματησα το main story για να τουμπανιασω το πλοιο και να ανοιξω το templar armor(ναι ξερω ΝΤΡΟΠΗ ΜΟΥ :Ρ )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν τολμω ακομα να παω εκει περιμενω να φτασω το πλοιο οσο παραπανω μπορω και μετα θα τα παρω σερι.Το main story προς το παρον δεν με καιει και τοσο,εχει τοσα πολλα να κανεις που αν τελειωσει το Main story  δεν τα κανω ποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστός για το main story. Και γω αυτό κάνω σε όλα τα AC.Άμα τελειώσει η ιστορία μετά το βαριέσαι, δεν το ευχαριστιέσαι και δεν υπάρχει και νόημα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά το πιο δύσκολο που έχω δει είναι να πας να την πέσεις σε αυτά τα μεγάλα πλοία που είναι στις άκρες του χάρτη....Μια φορά δοκιμασα και με το ζόρι το πήγα στο 75% του life  , με όλα αναβαθμισμένα στα προτελευταία (αυτά που δεν θέλουν plans δηλαδή)..Πολύ επιβλητικό πάντως το σκηνικό όταν το συναντάς το πλοίο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά το πιο δύσκολο που έχω δει είναι να πας να την πέσεις σε αυτά τα μεγάλα πλοία που είναι στις άκρες του χάρτη....Μια φορά δοκιμασα και με το ζόρι το πήγα στο 75% του life  , με όλα αναβαθμισμένα στα προτελευταία (αυτά που δεν θέλουν plans δηλαδή)..Πολύ επιβλητικό πάντως το σκηνικό όταν το συναντάς το πλοίο.

Δοκίμασε αυτό που είναι κάτω δεξιά..το κατέβασα χωρίς να έχω αναβαθμίσει κάν τις προτελευταίες μπάρες. Η τακτική που χρησιμοποίησα ήταν να πέσω πάνω τους και μετά stong cannons και gg.

 

Αν και δεν είναι ακριβώς assassins το game, είναι από τα καλύτερα της σειράς για μένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά το πιο δύσκολο που έχω δει είναι να πας να την πέσεις σε αυτά τα μεγάλα πλοία που είναι στις άκρες του χάρτη....Μια φορά δοκιμασα και με το ζόρι το πήγα στο 75% του life  , με όλα αναβαθμισμένα στα προτελευταία (αυτά που δεν θέλουν plans δηλαδή)..Πολύ επιβλητικό πάντως το σκηνικό όταν το συναντάς το πλοίο.

Το legendary ship χωρίς να το έχω αντιμετωπίσει ακόμα φαντάζομαι ότι θα θέλει όλα τα upgrades και να παίξεις και καλά, δηλαδή να αποφεύγεις τα κοντινά πλαϊνά κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα τελευταία upgrades που θέλει το καράβι πως τα ξεκλειδώνω; Χρειάζονται λέει σχέδια που τα βρίσκεις από τους θησαυρούς. Έχω βρει κάποια αλλά δε μου τα ξεκλειδώνει. Μήπως πρέπει να το έχω αγορασμένο το παιχνίδι για να συνδεθεί στο uplay ώστε να τα ξεκλειδώσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το πιστεύω...έχασα τα save μου και ήμουν sequence 4 έχοντας ολοκληρώσει το 53% του παιχνιδιού. Ξεσκίστηκα στα βρισίδια! Τώρα έφαγε διαγραφή μιας και δεν το ξαναξεκινάω απ' την αρχή και θα το παίξω όταν το αγοράσω.

Τι θα παίζω τώρα ρε γαμώτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...