Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed IV Black Flag


steliosss94

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πολλή και  σημαντική ευρωπαϊκή ιστορία πηγαίνοντας απ'ευθείας σε αμερικάνικη επανάσταση 

Όπως; Η Ναπολεόντεια εκστρατεία (δηλαδή η καλύτερη Ευρωπαϊκή περίοδος) είναι μετά από το Black Flag, όπως και οι Ισπανοί με τους Άγγλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκλείδωσα και την templar armor, σούπερ, 25% damage reduction βέβαια με χαλάει λίγο που δεν έχει κουκούλα αλλά 'ντάξει λογικό εφόσον είναι από templar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ για Αίγυπτο ή κάτι σε φεουδαρχική Ιαπωνία ή Κίνα θα το έψηνα τρελά.Θα ξενερώσω απίστευτα πάντως αν το συνεχίσουν πηγαίνοντάς το προς sci fi φάση ή κάτι τέτοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ για Αίγυπτο ή κάτι σε φεουδαρχική Ιαπωνία ή Κίνα θα το έψηνα τρελά.Θα ξενερώσω απίστευτα πάντως αν το συνεχίσουν πηγαίνοντάς το προς sci fi φάση ή κάτι τέτοιο.

.

Οχι ακομα σε sci fi. Αν παρουν αυτον τον δρομο δεν εχει γυρισμο για πολλα χρονια. Ας εξαντλησουμε λιγο το παρελθον και μετα ας πανε στον αρη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξεκινησα παλι απο την αρχη γιατι το τσιμπισα απο ebay...Ο χαρακτηρας εχει κολλησει με μια ηλιθια εκφραση και ενω σκοτωνει 10 ετομα σε σειρα, ακομα χαμογελαει...:P

 

AC4BFSP2013-11-2721-34-16-39_zpsb4c79e0f

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω θέλω να πάνε στην εποχή που γεννιέται ο Χριστός. Ξερω πρέπει να γυρίσουν πίσω στο χρόνο το παιχνίδι αλλά θα ήταν πολύ ωραία.πιστέυω οτι θα μπορούσαν να το κάνουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι περίμενε εσύ..Εδώ το ''Jesus'' το γράφουν ''Jaysus'' στο παιχνίδι.


Το ξεκινησα παλι απο την αρχη γιατι το τσιμπισα απο ebay...Ο χαρακτηρας εχει κολλησει με μια ηλιθια εκφραση και ενω σκοτωνει 10 ετομα σε σειρα, ακομα χαμογελαει... :P

Τα black bars μου τη δίνουν στα νεύρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι περίμενε εσύ..Εδώ το ''Jesus'' το γράφουν ''Jaysus'' στο παιχνίδι.

Τα black bars μου τη δίνουν στα νεύρα..

 

Τι μαυρες μπαρες τις εχει και στα 1080p?? Γιατι νομιζα οτι δε μπορει να ανεβει στα 1600p και στην ουσια παιζει με 1440p και letterbox.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...