Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed IV Black Flag


steliosss94

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πάντως προπαρήγγειλα την Special Edition (PC) από το Gamescom.gr και μου την έφεραν την ίδια ημέρα με την κυκλοφορία του παιχνιδιού. Εντύπωση μου προκάλεσε το γεγονός ότι έχει ελληνικό cover και manual για πρώτη φορά στα Assassin's Creed.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και το revelations εχει ελληνικα,και η skull edition που πηρα επισης.

 

Το ξεκινησα χτες το black flag,μεχρι στιγμης ειμαι πανω απο ικανοποιημενος σχετικα με το gameplay και τα γραφικα.

μου λειπουν οι assassins βεβαια,αλλα δεν πειραζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα!

 

Να ρωτησω κατι σχετικα με το παιχνιδι.Ειχα δει το trailer και καποια videos πριν βγει το παιχνιδι και μου αρεσε πολυ.Πριν απο μια εβομαδα το εγκατεστησα.Δεν εχω ασχοληθει πολυ λογω ελλειψης χρονου.Για να καταλαβετε βρισκομαι στην αρχη ακομα στο σημειο που εισαι στη θαλασσα με το σκαφος,που εχεις αποκτησει το δικο σου πληρωμα και "πολεμας" τα αλλα σκαφη.Εχω διαπιστωσει λοιπον οτι μεχρι τωρα τουλαχιστον ενα μεγαλο κομματι του παιχνιδιου (περιπου το μισο) ειναι στη θαλασσα ,μεσα στο σκαφος.Και γι αυτο θελω να ρωτησω,συνολικα το παιχνιδι που διαδραματιζεται;Στη θαλασσα οπως σας περιεγραψα η στη στερια οπως τα προηγουμενα assassin s;Ρωταω γιατι η αληθεια ειναι οτι το κομματι στη θαλασσα το ψιλοβαρεθηκα να σας πω την αληθεια,ενω  τα video που ειχα δει πριν βγει το παιχνιδι μου αρεσαν πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δν μπορω να το ξεκινησω με τιποτα. Μολις προσπαθω να το ξεκινησω μου βγαζει αυτό ''AC4BFSP.EXE has stopped working''. Εχω τους τελευταίους drivers της καρτας , εκανα update directx και στο τελος του install κανω run τα παντα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δν μπορω να το ξεκινησω με τιποτα. Μολις προσπαθω να το ξεκινησω μου βγαζει αυτό ''AC4BFSP.EXE has stopped working''. Εχω τους τελευταίους drivers της καρτας , εκανα update directx και στο τελος του install κανω run τα παντα...

Αν το έχεις στο steam κάνε verify τα αρχεία του παιχνιδιού.

http://steamcommunity.com/app/242050/discussions/0/666826251248061875/#p1

 

Επίσης:

Other Fixes include, updating to the beta drivers for Nvidia and Running the game as an Admin.

Και το σχετικό thread στο forum της Ubisoft:

http://forums.ubi.com/showthread.php/810031-AC4BFSP-exe-has-stopped-working

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτέ θα το φτιάξουν αυτό τέλος πάντων; πάντως έχω δει στο πειρατικό ότι κυκλοφορεί μια καινούργια κορδέλα v10 αλλά αν δουλεύει δεν ξέρω και τι φτιάχνει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι καλο δηλαδη να το βαλω εγω ειμαι με το v4.

Ναι, μια χαρά δουλεύουν όλα.

Παίδες, σταματήστε τη συζήτηση για τα cracks και τους θείους.

Οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα τόσο κόλλημα έχει η ubi και δεν βγάζει τα AC με steam drm και πρέπει να έχουμε το uplay + steam...

 

Θα το αγόραζα το παιχνίδι άμα ήταν steamplay και δεν είχε το uplay. Μπορεί να το αγοράσω για το Ps4 γιατί ακόμα και αν τρέχει άψογα στο PC μου όσο έχουν αυτό το άθλιο uplay δεν θέλω να τους δίνω δεκάρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μα τόσο κόλλημα έχει η ubi και δεν βγάζει τα AC με steam drm και πρέπει να έχουμε το uplay + steam...
 
Θα το αγόραζα το παιχνίδι άμα ήταν steamplay και δεν είχε το uplay. Μπορεί να το αγοράσω για το Ps4 γιατί ακόμα και αν τρέχει άψογα στο PC μου όσο έχουν αυτό το άθλιο uplay δεν θέλω να τους δίνω δεκάρα.

 

Μα το Uplay μπορείς να το βάλεις στο offline mode.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...