Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed IV Black Flag


steliosss94

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια συγνωμη μπορει να μου πει καποιος το game με πια κορδελα το παιζει πχ με v8; Γιατι τωρα θα μου το φερει ο θειος και δεν ξερω πια κορδελα να χρησιμοποιησω με τοσες που κυκλοφορουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω την ιδια απορια εχω. Δουλευει το single player απο την αρχη ως το τελος με καποια απο τις κορδελες που εχουν βγει μεχρι τωρα η θα πρεπει να περιμενουμε και αλλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για ναχετε το κεφαλι σας ησυχο δουλευει 100% ΜΟΝΟ με την κορδελα v4..

οι αλλες εχουν καποια θεματακια του στυλ (να σε πετα σε καποια σημεια,να φριιζαρει στην αρχη)

οσοι δεν ενδιαφερεστε για τα dlc βαλτε ΚΟΡΔΕΛΑ V4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια 63FPS ονειρεύεσαι εσύ..Με 8xMSAA μετά βίας περνάμε τα 40άρια σε μερικές σκηνές.

Μααα Max out Ολα,και MsAA x4 κολλημενα 63 εχω,τι να κανω :P Sweetfx εχει βγει για το game ή ειναι ακομα νωρις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 8xMSAA είναι πόνος.SweetFX έχει βγει αλλά δεν δουλεύει σε 8.1 ακόμα.Επίσης είσαι σίγουρος ότι έχεις κολλημένα 63 ; Τόσα δεν πιάνουν ούτε οι GTX690/780 Ti(1080P πάντα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eβαλα v4 κορδελα και το παιχνιδι δεν ξεκιναει καν. Κανω κλικ στο εικονιδιο δειχνει το μπλε κυκλακι διπλα στο βελος και μενει εκει. Το διεγραψα και το ξαναεγκατεστησα και παλι τα ιδια δεν ξεκιναει. Εχω βαλει τους τελευταιους drivers  και direct x.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 8xMSAA είναι πόνος.SweetFX έχει βγει αλλά δεν δουλεύει σε 8.1 ακόμα.Επίσης είσαι σίγουρος ότι έχεις κολλημένα 63 ; Τόσα δεν πιάνουν ούτε οι GTX690/780 Ti(1080P πάντα).

Με 4Msaa,8 δεν βαζω σε κανενα παιχνιδι,ειχα καποιες πτωσεις την μια ωρισα που επαιξα αλλα το 90% της ωρας ειχα 63...Απλα ειναι σπαστικο οχι τιποτα αλλο :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...