Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed IV Black Flag


steliosss94

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δες κάνα vid στο yt, είναι άψογα φτιαγμένο το mini-game και ιδιαιτερα ευχαριστo ;) το τελευταίο community challenge ήταν assassinate 20.000.000 guards :D Δυο μέρες πριν το deadline είχε γίνει :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερο antialliasing είναι το 2x msaa που έχει η το fxaa? Γιατί για 8x δε το συζητάμε αλλά ακόμα και στο 4x δεν είναι τόσο smooth. Οπότε λέω η 2χ η fxaa. Ποιο είναι το καλύτερο; έχω 2x 7950 μαμά clock.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αξίζει το MSAA 8X για μένα πλέον. Το ΤΧΑΑ κάνει απίστευτη δουλειά με τα jaggies αλλά όπως λέει κι ο Psycho χώνει πολύ θολούρα. Γι αυτό χίλιες φορές ο συνδυασμός TXAA X4 + SweetFX (ώστε να καταπολεμηθεί η θολούρα) παρά σκέτο MSAA 8X. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν μοντ είναι(Injector) που το βάζεις έξτρα στο παιχνίδι και κάνεις διάφορα(προσθέτεις ΑΑ/saturation/sharpness κλπ) αλλά δεν δουλεύει στα 8.1 ακόμα γιατί πρέπει να το κάνουν να υποστηρίζει Dx11.2 που για να πω την αλήθεια δεν έχω καταλάβει γιατί πρέπει να γίνει αυτό αλλά έτσι διαβάζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι και τόσο σχετικός σαν καινούργιος pc gamer. Οπότε είναι κάποιο πρόγραμμα που τρέχει παράλληλα με το παιχνίδι; και θα έχω παρόμοια αποτέλεσματα με 8x αλλά καταναλωνοντας λιγότερους πόρους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι παιχνιδάρα είναι αυτή; Την περισσότερη ώρα κάθομαι και χαζεύω τις παραλίες και τα τοπία... B)

 

Καλά όσο για τις φάλαινες τι να πω.,..κάθε φορά που πετάγεται μια.... το ματι μου γαρίδα...τις έκαναν φοβέρες..(και οχι μόνον αυτές)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...