Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed IV Black Flag


steliosss94

Προτεινόμενες αναρτήσεις

20 FPS στο PC της υπογραφης μου (αν και πριν βαλω το OSD για τα FR νομιζα οτι θα ειναι παραπανω γιατι οκ παιζεται ικανοποιητικα ακομα κι ετσι). Ολα high, 1080p. Βαζω τελευταιους drivers gpu να δω μπας και κανει καμια διαφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καμια διαφορα με drivers. Τελικα με enviroment και tecture high, shadow normal, reflection off, aa : MSAAx2 και Vsync off, εχω 25 FPS σε 1080p. Μια χαρα σε σχεση με το pc μου και το μετριο port.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι θάλασσες είναι δικές μας ρε! (Άποψη για το παιχνίδι αφού το τερματίσω και σταματήσει η κάψα για τα ρεσάλτο και αφού η Καραϊβική θα λέει το όνομά μου με τρόμο! :D )

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δικό μου είναι γύρω στα 6gb και μέχρι στιγμής παίζει κανονικά. Λέτε να το συνεχίσω ή θα φάω καμιά φρίκη μετά; και θα πρέπει να το αρχίσω από την αρχή. Από τη στιγμή που παίζει καλά το παιχνίδι και δεν είναι σαν το τρία θα το πάρω κάποια στιγμή. Απλά αφού το άρχισα τώρα θα ήθελα να το τελειώσω και να μη το ξεκινάω πάλι από την αρχή. Οπότε να το πάρω κάποια στιγμή που θα το βάλει προσφορά το steam για να το έχω και στη συλλογή μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα μου φάνηκε πολύ λίγο. Για την ακρίβεια ήταν install και Play. Τίποτα άλλο δεν έκανα. Τίποτα όμως. Μέχρι το 9% που λέει ότι είναι παίζει μια χαρά. Λέτε να μη το συνεχίσω καλύτερα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί να μην το συνεχίσεις ; Και στραβή να γίνει έχεις τα save..

Βέβαια ούτε ξέρω που είναι τα save. Λογικά κάπου μέσα στο φάκελο του παιχνιδιού. Θα μπορώ να τα βάλω και σε άλλη κόπια αν χρειαστεί δηλαδή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...