Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed IV Black Flag


steliosss94

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδια βλεπω σε βιντεακι οτι παιρνεις βαρκουλα και ψαρευεις και μλκιες..πως γινεται;ψαχνω στο καραβι μου και δεν εχει ουτε καμακι :/


ακυρο το βρηκα..επρεπε να καταλαβω οποιοδηποτε ''καστρο'' για να μου ξεκλειδωσει καποια πραγματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 908
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το παιχνίδι χρησιμοποιεί τους 3 πυρήνες απλά , "μοιράζει" το usage και στον 4ο . Το ίδιο πράγμα γινόταν και στο 3 , αλλά εντάξει εδώ τουλάχιστον τρέχει αρκετά καλύτερα ακόμα κι έτσι. Δεν ξέρω αν έχει βάλει κανείς το 1.01 patch , γιατί είδα γράφει κάτι για "better support for multiprocessing" .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που βλεπεις ποια εκδοση εχεις; :P

anyway οποιος το βρει με λινκ το πατς 1.01 ας μας στειλει και εμας ενα πμ :P

το παιχνιδι παντως ειναι πολυ ομορφο..βεβαια για μενα

επρεπε με τα τοσο ομορφα γραφικα να το ειχαν την πλοκη πιο πολυ στην στερια..

ελπιζω το επομενο να εχει τα ιδια γραφικα-anime στυλ far cry3..η ακομα καλυτερα αρκει ναναι στερια..

ειναι ωραιο ρε παιδι μ να βλεπεις την αμμουδια,τα δεντρα,την εναλλαγη χρωμματος της θαλασσας στο game :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο perfomance πως σας παει? Με gtx 770 ολα maxed και msaa 2χ εχει μεγαλα frame drops (1080p) και vram usage ~1800mb . Δεν νομιζω να το ξεκινησω ακομα αν δεν βγει καποιος driver - patch. Εξαλλου ακομα δεν εχει βγει επισημα το game.

Περιμενα πιο smooth πραγματα δεδομενου οτι τα recommended ειναι gtx 470 αλλα ειναι και υπερβολικα νωρις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο PC μου όλα Low παίζει 20-30Fps... Να δεις που έχω τερματίσει ολόκληρο CoD & BF4 (με χαμηλά φίλτρα φυσικά) και μου κάνει νερά το Assasin... :P

Για μερική βελτίωση δεν το συζητάμε ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Black bars...just lol.

Ε τι να πεις, όλα της τα παιχνίδια έχουν black bars σε 16:10 και δεν το φτιάχνει κιόλλας..Η ειρωνεία είναι ότι είπαν πως θα τρέχει καλύτερα από το 3 και δεν τρέχει ούτε καν το ίδιο αλλά χειρότερα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσον αφορά τον επεξεργαστή τρέχει καλύτερα ( εξάλλου αυτό ήταν το θέμα με το 3) , τώρα από θέμα γραφικών δηλαδή για την κάρτα είναι όντως αρκετά πιο βαρύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζεις, διαφορά από tri-core σε quad-core δεν υπάρχει και το παιχνίδι είναι μια χαρά playable και σε dual-core και μάλιστα βγάζει πιο πολλά FPS από Ps4 που έχει 8-core CPU και καλά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ξέρω αυτό που λες , το έγραψα κι εγώ παραπάνω που το δοκίμασα άλλωστε...Το θέμα είναι οτι βγάζει πιο πολλά fps από το 3 , εκεί που στη βοστώνη έπεφτε στα 19-20 , εδώ αντίστοιχα στην πόλη πέφτει στα 30 περίπου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...