Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed IV Black Flag


steliosss94

Προτεινόμενες αναρτήσεις

η 4η κορδελα ειναι η μονη που λειτοργει 100% επειδη και καποιος σε προηγουμενα ποστ ειπε πως η 4η κορδελα εχει τα ιδια προβληματα..κατι τετοιο δεν ισχυει..το παιχνιδι τρεχει κανονικα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 908
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για άλλη μια φορά, next-gen παιχνίδι σημαίνει ότι είναι σαν το original crysis, δηλαδή να 'ναι τόσο μπροστά που να θέλει κάρτες μετά από 2-3 χρόνια για max details.Αλλά μπορεί να υπάρξει και κάτι πιο ''light'' όπως το πρώτο FEAR ή το Doom 3 κλπ

 

Καλά, game σαν το Crysis δεν θα ξαναβγεί. Εμείς μπορεί να γουστάρουμε αλλα άμα δεν μπορεί να το τρέξει κανεις δεν θα είναι κερδοφόρο. Αλλα εντάξει αυτό το wow factor όταν έπαιξα για πρώτη φορα το demo του που είχε όλο το πρώτο chapter... Άσχετα του ότι έτρεχε στα 20 fps maxed  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 4890 high ; Ούτε καν..

Το AC3 μια χαρά το έπαιζα σε High (εκτός από την Βοστόνη). Εννοείται βέβαια πως θα έχω χαμηλό AA (εάν το έχω ενεργοποιημένο) και απενεργοποιημένο το V-Sync. Επίσης παίζω σε 1600χ900. Δεν λέω να πιάνω 60άρια, αλλά κανένα 40αρι fps.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι καρτα θελει για ολα φουλ? Στις απαιτησεις λεει gtx 470 αρα εγω με 560 ti δεν θα πρεπει να εχω προβλημα

Μια χαρά θα είσαι ρε. Ειδικά εάν έχεις ακόμα ετούτη την οθόνη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Default τους εχω. Δεν εχω κανει OC. Καλα που μου το θυμισες. Καιρο εχω να πειραξω το μηχανημα..Ειμαι της αποψης του "αν δουλευει καλα δεν το πειραζουμε".

 

Εγώ ίδιο Cpu πριν το αλλάξω το έπαιζα 3.2 το καλοκαίρι πολύ εύκολα με ελάχιστο ρεύμα και 3.6 χειμώνα για κανα 5αρι χρόνια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά-σιγά πάντως βλέπω περισσότερα παιχνίδια με minimum τετραπύρηνο.

Κοίτα, εάν πραγματικά αξιοποιούν τους παραπάνω πυρήνες, τότε καλώς γίνεται. Εάν όμως αυτό είναι αποτέλεσμα κακού porting τότε μάλλον μας δουλεύουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τραγικό optimization και πάλι, μόλις το έβαλα..Με 4xMSAA παίζεται, με 8xMSAA για κανένα λόγο και εκτός αυτού πάσχει από τα ίδια ακριβώς θέματα που έπασχε το 3.Επίσης black bars πάνω και κάτω για όσους έχουν 16:10 monitors again..Nubisoft is all i can say.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...