Προς το περιεχόμενο

..The Animus Project..


Doc1355

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 416
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Λοιπόν παίδες όπως είπα έχουμε update..

Κάποιοι από εσάς προφανώς θα το είδαν στο section με τις κάρτες γραφικών αλλά ας ανεβάσω μία φώτο από το κουτί για να δούμε τι άλλαξε!

 

Το κουτί είναι χωρίς τα covers αυτή την στιγμή γιατί θέλω να κάνω κάποιες προσωρινές αλλαγές,όπως να φέρω την σωλήνα που περνάει πάνω από τις κάρτες να περνάει αριστερά γιατί δεν μου αρέσει τόσο όπως είναι τώρα.

Και λέω προσωρινά γιατί θα μπούν και οι κάρτες στο νερό σε λίγο καιρό ώστε να έρθει στα ίσια του το project :P

 

P6300017.jpg

  • Like 21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι αλλά είδα στην θερμοκρασία του κουτιού :P

 

Bασικά δεν έχω κάνει κανένα Prime για να δω τι παίζει σε load αλλά σε Idle δεν άλλαξε κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το που έφυγα από υδροψυξη στις VGA το πρώτο που παρατήρησα είναι η ζέστη στο κουτί. Οι κάρτες μου έχουν εξαιρετικά χαμηλές θερμοκρασίες. Δεν έχει να λέει όμως τίποτα αυτό. Χωρίς νερό, πάντα έχει ζεστό αέρα μέσα στο κουτί ο οποίος φεύγει, αλλά πάντα υπάρχει μέχρι να φύγει. Ειδικά αυτές οι κάρτες (non reference) στέλνουν τον αέρα μέσα στο κουτί και όχι έξω από αυτό.

 

Τι διαφορά θερμοκρασίας έχεις Μάνο μεταξύ των καρτών;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το που έφυγα από υδροψυξη στις VGA το πρώτο που παρατήρησα είναι η ζέστη στο κουτί. Οι κάρτες μου έχουν εξαιρετικά χαμηλές θερμοκρασίες. Δεν έχει να λέει όμως τίποτα αυτό. Χωρίς νερό, πάντα έχει ζεστό αέρα μέσα στο κουτί ο οποίος φεύγει, αλλά πάντα υπάρχει μέχρι να φύγει. Ειδικά αυτές οι κάρτες (non reference) στέλνουν τον αέρα μέσα στο κουτί και όχι έξω από αυτό.

 

Τι διαφορά θερμοκρασίας έχεις Μάνο μεταξύ των καρτών;

 

Σε full load έχουν φτάσει μέχρι και τους 9 βαθμούς διαφορά μεταξύ τους :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Μπράβο που συνεχίζεις με πολύ μεράκι το πρότζεκτ σου!</p>

 

Να'σαι καλα ρε φιλαρακο,το παλευω το θεμα!!!

 

Θα εχουμε και συνεχεια συντομα :-)

 

Αποστολή από το GT-I9001 με τη χρήση Insomnia App

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Ένταξή ότι σκέφτηκα να πω έχει ειπωθεί ήδη...το κουτάκι ήταν ωραίο και το έκανες θεϊκό γιατρέ!!!

συγχαρητήρια για την δουλειά σου και το μεράκι σου,
 
μπράβο και πάλι μπράβο!!

 

 

Λοιπών έχω αρχίσει και μαζεύω κάποιες πληροφορίες γιατί θέλω να κάνω και εγώ κάτι δικό μου όχι με υδρόψυξη και τέτοια, απλά ένα τέλειο κουτί. :)

 

Τώρα άπλα περνώ ιδέες και βρίσκω υποψηφίους για ερώτησης και μάντεψε είσαι προτεινόμενος για συμβουλάτορας :D

οπότε να περιμένεις pm κάποια στιγμή   :P

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένταξή ότι σκέφτηκα να πω έχει ειπωθεί ήδη...το κουτάκι ήταν ωραίο και το έκανες θεϊκό γιατρέ!!!

συγχαρητήρια για την δουλειά σου και το μεράκι σου,
 
μπράβο και πάλι μπράβο!!

 

 

Λοιπών έχω αρχίσει και μαζεύω κάποιες πληροφορίες γιατί θέλω να κάνω και εγώ κάτι δικό μου όχι με υδρόψυξη και τέτοια, απλά ένα τέλειο κουτί. :)

 

Τώρα άπλα περνώ ιδέες και βρίσκω υποψηφίους για ερώτησης και μάντεψε είσαι προτεινόμενος για συμβουλάτορας :D

οπότε να περιμένεις pm κάποια στιγμή   :P

 

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε.

 

Οτι χρειαστείς εδώ είμαστε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...