Προς το περιεχόμενο

Δωρεαν Photobook (+3,75eur εξοδα αποστολης)


xaniamike

Προτεινόμενες αναρτήσεις

για το square book δεν μιλάμε;;

γιατί ενώ μου βγάζει στην αρχή ότι είναι 20x20cm μετά όταν πατάω create yours 

δεξιά στο technical info λέει 

  • Size:
  • 20.00" × 20.00" 
    (50.80cm × 50.80cm)?

όταν φτιάχνω δικό μου απ ότι κατάλαβα κάνω προσθήκη σελίδας με ότι θέλω εγώ και σβήνω αντίστοιχα μία από τις υπάρχουσες;

γιατί με το που πατάω create yours υπάρχει ήδη ένα πρότυπο με σχήματα και θέσεις για λεζάντες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 257
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ανοίγει το πρότυπο που είπες, αλλά στην οθόνη δημιουργίας του, έχει ακριβώς από πάνω του, μια μπάρα με εργαλεία. 

 

Από το Covers διαλέγεις το χρώμα του εξώφυλλου και του οπισθόφυλλου. 

Από το Themes διαλέγεις το φόντο που θα έχουν οι σελίδες μέσα.
 
Όταν κάνεις κλικ σε μια σελίδα, το εργαλείο Covers αλλάζει σε Layouts και αν κάνεις κλικ πάνω του, μπορείς να αλλάξεις τον αριθμό αλλά και το σχήμα των φωτογραφιών που θα εμπεριέχονται στην επιλεγμένη σελίδα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για το square book δεν μιλάμε;;

γιατί ενώ μου βγάζει στην αρχή ότι είναι 20x20cm μετά όταν πατάω create yours 

δεξιά στο technical info λέει 

  • Size:
  • 20.00" × 20.00" 

    (50.80cm × 50.80cm)?

όταν φτιάχνω δικό μου απ ότι κατάλαβα κάνω προσθήκη σελίδας με ότι θέλω εγώ και σβήνω αντίστοιχα μία από τις υπάρχουσες;

γιατί με το που πατάω create yours υπάρχει ήδη ένα πρότυπο με σχήματα και θέσεις για λεζάντες

 

Θα ξεκινήσεις από την προσφορά στην οποία αναφέρεται το συγκεκριμένο photobook.

Όταν το ανοίξεις και αφού έχεις εγγραφεί, και κάνεις upload μερικές φωτο, σου δίνει τις δύο επιλογές είτε ναα το φτιάξει το layout το ίδιο το σύστημα είτε εσύ.

Επιλέγεις το δεύτερο και ξεκινάς. Αφού τοποθετήσεις τις πρώτες φωτο όπως θέλεις, ανεβάζεις δεύτερη φουρνιά και συνεχίζεις ...

 

Δεν κάνεις προσθήκη σελίδας γιατί με τον τρόπο που σου λέω ξεκινάς από το συγκεκριμένο και όχι από οποιοδήποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο με το 20Χ20 ιντσες το ειχα δει και εγώ αλλά προφανώς είναι τυπογραφικο λάθος στη σελίδα τους..

Οταν το φτιαξεις και κανεις checkout θα δεις ότι έχει μπει το σωστό μεγεθος στο καλαθι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις και εγώ παρήγγειλα 2 ίδια από 2 διαφορετικούς λογαριασμούς. Πολύ ωραία προσφορά! Λίγο ζόρι να κάτσεις να τα ξαναπεράσεις αν κάνεις 2ο ίδιο αλλά για την τιμή που θα το πάρουμε αξίζει τον κόπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο με το 20Χ20 ιντσες το ειχα δει και εγώ αλλά προφανώς είναι τυπογραφικο λάθος στη σελίδα τους..

Οταν το φτιαξεις και κανεις checkout θα δεις ότι έχει μπει το σωστό μεγεθος στο καλαθι..

 

επομένως είναι 20x20cm; για να ξέρω τι φωτογραφίες να περάσω και σε τι μέγεθος περίπου θα εμφανιστούν...

 

ευχαριστώ και τους υπόλοιπους..μάλλον σήμερα μέχρι το βράδυ θα το κάνω θα ακολουθήσω τις οδηγίες σας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου το εστειλαν κ μενα,ανυπομονω!

 

τον κωδικο τον δοκιμασαμε για τα αλλα μεγεθη?μηπως εχει εστω καμια εκπτωση αν κ ουτως η αλλως οι τιμες ειναι καλες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κανα. το πάλευα ώρα για να βγει προσεγμένο

απλά επειδή ήταν οι φωτογραφίες από ένα πάρτυ και ήταν πολλές έβαλα καμιά 80αριά πολλές φορές τις έβαζα τετράδες (αλλά να πιάνουν όλη τη σελίδα χωρίς χώρο για λεζάντες)

ελπίζω να μη βγουν πολύ μικρές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρώτο softcover είναι εντελώς μαύρο; Το παρέλαβε κάποιος σε τέτοιο χρώμα; Ποιό από τα χρώματα του εξώφυλλου είναι κάπως "υποφερτό";

 

Δεν υπάρχει τρόπος να πειράξει κάποιος την πίσω σελίδα του εξώφυλλου; (Να πάρει φωτογραφία εκεί ή άλλο χρώμα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...