Προς το περιεχόμενο

Δωρεαν Photobook (+3,75eur εξοδα αποστολης)


xaniamike

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ήρθε και το δικό μου χθες (dispatch 2/1/13).Μια χαρα για τα λεφτά του -πολυ καλη εκτύπωση-και τις επόμενες μέρες παραγγέλνω και δεύτερο .ένα ευχαριστω στον topic starter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 257
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εχω τελειωσει σχεδον το αλμπουμακι...δε χρειαζεται να βαλω καποιον κωδικο ε?στο checkout βγαινει μονο το 3.75?

 

ακυρο,τωρα ειδα τον κωδικο!

 

τελειο δωρακι ευχαριστω τον μαικ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παρέλαβα. Μια χαρα για 3,5 ευρουλάκια. Για την κανονική τιμή χωρίς προσφορές κλπ το βρίσκω ακριβο. Ευχαριστω κ γω τον τοπικ σταρτερ!

 

Sent from my iPod touch using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε και το δικό μου.

Δεν μου άρεσε που το εξωτερικό φύλλο είναι πολύ μαλάκο.

Το παλιό Α4 μέγεθος που είχα αγοράσει παλιότερα, ήταν σκληρό απ' έξω σαν χοντρό βιβλίο και ξεφύλιζες πιο άνετα τις σελίδες.

 

Για 3.75 όμως είναι τέλειο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σήμερα ήρθε και το δικό μου. το έστειλαν 8/1.

μπορεί το εξώφυλλο να μην είναι πολύ χοντρό αλλά έμεινα ικανοποιημένος από τη δουλειά τους.

τώρα όπως είπαν και άλλοι αν ήταν να το αγοράσω στην κανονική του τιμή μάλλον δε θα το έκανα.

για τα λεφτά που έδωσα όμως αξίζει.

 

αυτό που με χάλασε ήταν η δική μου δουλειά. θα μπορούσα να το κάνω καλύτερο.

εννοώ τη δομή του άλμπουμ όπως το έκανα, 2 φωτογραφίες που είχα σκοπό να αφαιρέσω και τελικά το ξέχασα (ήταν σκοτεινή και θολή), ένα ορθογραφικό λάθος δικό μου (το οποίο ελάχιστοι θα καταλάβουν πάντως :-D ). το κείμενο που έβαλα ίσως ήταν καλύτερα να είχα επιλέξει μικρότερη γραμματοσειρά και τέλος το φόντο δεν ήταν και τόσο πετυχημένο.

 

αλλιώς το βλέπεις στην οθόνη αλλιώς στο χαρτί.

 

σκέφτομαι λοιπόν να κάνω ακόμα ένα.

θα το στείλω σε άλλη διεύθυνση και άλλο όνομα αλλά θα πληρώσω με το ίδιο Paypal (μπορώ να το κάνω αυτό; πρέπει να αλλάξω τη διεύθυνση στο paypal;)

επίσης, επειδή οι φωτογραφίες που θα χρησιμοποιήσω στο 2ο θα είναι παρόμοιες με το 1ο, υπάρχει περίπτωση να μη μου το στειλουν;

βασικά θα είναι τα ίδια άτομα στις φωτογραφίες στα ίδια σχεδόν τοπία (διακοπές) και μερικές θα είναι ακριβώς οι ίδιες.

 

3,89€ ήταν η τιμή, όχι 3,75€ που αναφέρουν μερικοί.

με απλό ταχυδρομείο ήρθε, το βρήκα στην πόρτα μου. το μεσημέρι.

 

κανείς που να έχει κάνει 2 και να τα έχει παραλάβει και τα 2;

 

Υ.Γ γρήγορα ήρθε. από κίνα περιμένω κάτι από 24/11. λέτε να έρθει ποτέ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

αυτό που με χάλασε ήταν η δική μου δουλειά. θα μπορούσα να το κάνω καλύτερο.

εννοώ τη δομή του άλμπουμ όπως το έκανα, 2 φωτογραφίες που είχα σκοπό να αφαιρέσω και τελικά το ξέχασα (ήταν σκοτεινή και θολή), ένα ορθογραφικό λάθος δικό μου (το οποίο ελάχιστοι θα καταλάβουν πάντως :-D ). το κείμενο που έβαλα ίσως ήταν καλύτερα να είχα επιλέξει μικρότερη γραμματοσειρά και τέλος το φόντο δεν ήταν και τόσο πετυχημένο.

 

αλλιώς το βλέπεις στην οθόνη αλλιώς στο χαρτί.

Έκανα κι εγώ λάθη στο πρώτο. κυρίως, στο layout που δεν γνώριζα ότι μπορώ να επιλέξω αυτό που θέλω, αλλά διόρθωσα τα σφάλματα στο δεύτερο

 

σκέφτομαι λοιπόν να κάνω ακόμα ένα.

θα το στείλω σε άλλη διεύθυνση και άλλο όνομα αλλά θα πληρώσω με το ίδιο Paypal (μπορώ να το κάνω αυτό; πρέπει να αλλάξω τη διεύθυνση στο paypal;)

 

Δεν κάνουν κανένα έλεγχο. Το πρώτο και το δεύτερο που έκανα είχαν μόνο διαφορά στο όνομα και τίποτε άλλο. Πληρώθηκαν από το ίδιο paypal και ήρθαν την ίδια μέρα στην ίδια διεύθυνση, αν και είχαν σταλεί με διαφορά 3-4 ημερών.

 

επίσης, επειδή οι φωτογραφίες που θα χρησιμοποιήσω στο 2ο θα είναι παρόμοιες με το 1ο, υπάρχει περίπτωση να μη μου το στειλουν;

βασικά θα είναι τα ίδια άτομα στις φωτογραφίες στα ίδια σχεδόν τοπία (διακοπές) και μερικές θα είναι ακριβώς οι ίδιες.

Όλα γίνονται μηχανικά, χωρίς την παρέμβαση ανθρώπινου ελέγχου, ως προς το υλικό

 

3,89€ ήταν η τιμή, όχι 3,75€ που αναφέρουν μερικοί.

με απλό ταχυδρομείο ήρθε, το βρήκα στην πόρτα μου. το μεσημέρι.

 

Η διαφορά ίσως οφείλεται στη διαφορετική προμήθεια που χρεώνει κάθε τράπεζα στις αγορές με συνάλλαγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και στο συναλλαγμα που αλλαζει καθε μερα

 

και γω σιγουρα εκανα λαθακια,κυριως στη τοποθετηση και στην ποιοτητα των φωτογραφιων..ελπιζω να βγουν καλες..αλλα μη το ψειριζουμε...για 4 ευρω(ενας καφες η 2 στο καφενειο) σε τοπικο φωτογραφειο πιστευω θα σου εκτυνωναν το αλμπουμ με 2 σελιδες :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50.80cm × 50.80cm είναι οι διαστάσεις τελικά; έτσι βλέπω στο site

γιατί αρχικά κατάλαβα ότι είναι 20x20 Και φαντάστηκα ότι οι φωτογραφίες που είναι στα μικρά κουτάκια δεν θα φαίνονται καθόλου

αν κατάλαβα καλά είτε το φτιάξεις μόνος σου είτε στις βάλει αυτό αυτόματα το στυλ του photobook είναι το ίδιο ε;

δε μπορείς δηλαδή να αλλάξεις τη το μέγεθος και τη μορφή των θέσεων που θα μπουν οι φωτογραφίες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20Χ20 είναι αυτό της προσφοράς.

Εάν θέλεις άλλες διαστάσεις, θα πληρώσεις την κανονική τιμή.

Είναι τελείως διαφορετικό να στο φτιάξει το σύστημα και τελείως άλλο να το φτιάξεις εσύ.

Στη δεύτερη περίπτωση, επιλέγεις εσύ πόσες και ποιο αυνδυασμό φωτο θα βάλεις σε κάθε σελίδα,  πότε θα βάλεις φωτο με λεζάντα για να γράψεις στοιχεία του νέου θέματος κλπ

Και όλα αυτά με τις επιλογές που σου δίνει το layout

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένω και εγώ το δικό μου, χθες έκανα την παραγγελία και επίσης σκεφτόμουν να κάνω άλλο1 έχοντας τις ίδιες απορίες οπότε ευχαριστώ τον topic starter, makfil και τους υπόλοιπους. Φοβερή προσφορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...