Προς το περιεχόμενο

Δωρεαν Photobook (+3,75eur εξοδα αποστολης)


xaniamike

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 257
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και εγώ μόλις βρήκα στο γραμματοκιβώτιο τα δύο που είχα παραγγείλει ...

Πραγματικά, είναι καλή δουλειά, αν και βλέπω ότι έπρεπε να είχα επεξεργαστεί λίγο μερικές φωτο με brightness τουλάχιστον.

 

Με την προσφορά ήταν καλή ευκαιρία αλλά τα 27-28 ευρώ που κοστίζει, με τα μεταφορικά, δεν νομίζω ότι θα τα έδινα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μια ερωτηση μιας και τωρα το δημιουργω.

Αν ειμαι εκτος κοκκινης γραμμης (οριων) θα κοπει η πρεπει να τις μικρυνω ωστε να ειμαι μεσα στα πλαισια ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μικρύνεις ή να μεγαλώσεις μια φωτο υπάρχει οδηγός που εμφανίζεται όταν την κλικάρεις.

Εάν η μεγεθυμένη φωτο ξεπερνάει τα όρια, το υπόλοιπο τμήμα δεν θα εμφανιστεί, νομίζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μικρύνεις ή να μεγαλώσεις μια φωτο υπάρχει οδηγός που εμφανίζεται όταν την κλικάρεις.

Εάν η μεγεθυμένη φωτο ξεπερνάει τα όρια, το υπόλοιπο τμήμα δεν θα εμφανιστεί, νομίζω

 

Αυτο ειναι που ρωταω. Αν θα κροπαριστει και δεν θα φαινεται χαλια στην εκτυπωση. Τις εχω εκτος οριων για να τις κεντραρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποτε απλα αγνοω οτι ειναι εκτος οριων και βαζω μεσα στο κοκκινο πλαισιο το θεμα που με ενδιαφερει αν καταλαβα καλα και στην εκτυπωση δεν θα βγουν τα "ρεταλια"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποτε απλα αγνοω οτι ειναι εκτος οριων και βαζω μεσα στο κοκκινο πλαισιο το θεμα που με ενδιαφερει αν καταλαβα καλα και στην εκτυπωση δεν θα βγουν τα "ρεταλια"

 

Δεν καταλαβαίνω τοι εννοείς με το κόκκινο πλαίσιο και είχα αυτή την απορία και στην προηγούμενη ερώτηση αλλά δεν σε ρώτησα.

Θυμάμαι ότι κάθε φωτο είχε μπλε πλαίσιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...