Προς το περιεχόμενο

Δωρεαν Photobook (+3,75eur εξοδα αποστολης)


xaniamike

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 257
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παρέλαβα και εγώ σήμερα. Με απλό ταχυδρομείο ήρθε. Είχα κάνει την παραγγελία μου στις 31 Δεκεμβρίου.

Πολύ καλή ποιότητα. Απόλυτα ευχαριστημένη!!!

Επειδή θέλω να παραγγείλω άλλο ένα με την ίδια έκπτωση, θα υπάρξει πρόβλημα λέτε, αν δώσω διαφορετικά στοιχεία μεν, αλλά πληρώσω με τον ίδιο λογαριασμό paypal που πλήρωσα και το πρώτο??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ σήμερα. Με απλό ταχυδρομείο ήρθε. Είχα κάνει την παραγγελία μου στις 31 Δεκεμβρίου.

Πολύ καλή ποιότητα. Απόλυτα ευχαριστημένη!!!

Επειδή θέλω να παραγγείλω άλλο ένα με την ίδια έκπτωση, θα υπάρξει πρόβλημα λέτε, αν δώσω διαφορετικά στοιχεία μεν, αλλά πληρώσω με τον ίδιο λογαριασμό paypal που πλήρωσα και το πρώτο??

 

Όχι, δεν υπάρχει πρόβλημα. Το ίδιο ακριβώς έκανα και εγώ και μάλιστα δύο ονόματα στην ίδια διεύθυνση που πληρώθηκαν από το ίδιο paypal, δέχτηκε και τις δύο παραγγελίες αλλά ενώ η πρώτη έφυγε στις 4.1, όπως με ειδοποίησαν, δεν την έχω πάρει ακόμη και αρχίζω να ανησυχώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ πολύ makfil..

Εγώ παρέλαβα χωρίς προηγούμενη ειδοποίηση τους. Όντως 10 μέρες είναι αρκετή καθυστέρηση, αν όντως το ταχυδρόμησαν στις 4 Ιανουαρίου.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και γω το ένα από τα τρία άλμπουμ που έχω παραγγείλει. Απλά σούπερ. Οποιος δεν το έχει κάνει,ας σπεύσει.

 

Επειδή έχω αρχίσει να ανησυχώ, επαναλαμβάνω και σ' εσένα την ερώτηση:

Με ποια ημέρα αποστολής;

 

Επίσης, το photobook έρχεται στο σπίτι ή πηγαίνετε στο ταχυδρομείο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έχω αρχίσει να ανησυχώ, επαναλαμβάνω και σ' εσένα την ερώτηση:

Με ποια ημέρα αποστολής;

 

Επίσης, το photobook έρχεται στο σπίτι ή πηγαίνετε στο ταχυδρομείο;

 

Λίγο πριν τη νέα χρονιά,30/12 ίσως. Λογικά,περίπου μια βδομάδα γίνεται η αποστολή και θέλει άλλη μία μέχρι να έρθει. Αν ξεπέρασες τις 20 μέρες,θα πρέπει να ανησυχείς. Παραλαβή από το ταχυδρομείο σαν συστημένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανησυχώ γιατί όλοι μιλάνε για παραλαβή σε μια βδομάδα, από την ημέρα αποστολής, και στην περίπτωσή μου το έχουν στείλει από 4/1 και φτάσαμε αισίως 15/1.

Θα περιμένω και σήμερα με αγωνία τον ταχυδρόμο, μήπως φέρει ειδοποιητήριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...