Προς το περιεχόμενο

Δωρεαν Photobook (+3,75eur εξοδα αποστολης)


xaniamike

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Kαλημέρα παιδιά και καλή χρόνια σε όλους.Καταρχήν Thx topic starter,εκανα κι εγώ ένα άλμπουμ ,

πλήρωσα μεσω amazon αλλα εδω και δυο μερες δεν μου εχει ερθει η επιβεβαίωση.Τους έστειλα

μειλ αλλα ούτε εκεί εχουν απαντήσει.Εχει αντιμετωπίσει κανείς το ίδιο θέμα????????

 

Και εγώ δεν παρέλαβα confirmation mail αλλά τους έστειλα μήνυμα, μου απάντησαν αμέσως ότι η παραγγελία μου (29.12.12) είναι ΟΚ και προ ολίγου έλαβα νέο μήνυμα ότι σήμερα στάλθηκε το photobook. Μπορείς να ελέγξεις στο λογαριασμό σου εάν η παραγγελία είναι ΟΚ.

 

Χθες παράγγειλα και δεύτερο με άλλο mail address, φυσικά, και ίσως μαζεψω υλικό και για τρίτο.

Έχω ξεσηκώσει, βέβαια, και όλους τους γνωστούς και φίλους μ' αυτή την προσφορά.

 

Δεν καταλαβαίνω, όμως, γιατί πρόσφεραν και με 50% έκπτωση αφού μπορείς να χρησιμοποιήσεις την προσφορά του 100%.

Επεξ/σία από makfil
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 257
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2/1 έκανα κι εγώ μια παραγγελία.

μου στείλανε mail ότι η παραγγελία έγινε approved και περιμένω το 2ο mail όταν θα τη στείλουνε.

να υποθέσω σε 3-4 μέρες θα το στείλουνε;

 

τώρα αν θέλω να παραγγείλω και 2ο με αυτό τον τρόπο, πρέπει απλά να φτιάξω ένα λογαριασμό με άλλο Mail;

η διεύθυνση αποστολής και το όνομα που θα παραμείνουν τα ίδια, καθώς και τρόπος πληρωμής μέσω paypal, επηρεάζει;

θα γίνει αποδεκτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως περιγράφω παραπάνω, έκανα την παραγγελία με άλλο mail, σε άλλο όνομα αλλά στην ίδια διεύθυνση.

Το πρόβλημα όμως, ήταν ότι είχα στήσει το νέο Photobook στο δικό μου λογαριασμό και δεν γινόταν αφενός να το αντιγράψω αφετέρου να το έχω δίπλα (δεν ανοίγει το pc δύο διαφορετικούς λογαριασμούς) για να να μεταφέρω τη σειρά των φωτο. Οπότε, η μόνη λύση ήταν να το ξανακάνω από την αρχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή κατασκευή και πολύ καλή εκτύπωση. απλά λίγο σφιχτό το δέσιμο, είναι δύσκολο να το ξεφυλίσεις... μπράβο στον OP!

σε ποσες μερες παρελαβες;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως περιγράφω παραπάνω, έκανα την παραγγελία με άλλο mail, σε άλλο όνομα αλλά στην ίδια διεύθυνση.

Το πρόβλημα όμως, ήταν ότι είχα στήσει το νέο Photobook στο δικό μου λογαριασμό και δεν γινόταν αφενός να το αντιγράψω αφετέρου να το έχω δίπλα (δεν ανοίγει το pc δύο διαφορετικούς λογαριασμούς) για να να μεταφέρω τη σειρά των φωτο. Οπότε, η μόνη λύση ήταν να το ξανακάνω από την αρχή.

 

 

μπορεις να ανοιξεις την σελιδα του καταστηματος με διαφορετικο browser και να εχεις με αυτον τον τροπο ανοιχτους και τους 2 (διαφορετικους) λογαριασμους σου

 

Τα στοιχεια του λογαριασμου διατηρουνται στον browser και οχι με βαση την IP σου ;)

 

Πρεπει και εγω να κατσω και αν ετοιμασω ενα πριν ληξει η διαρκεια της προσφορας γιατι το ξεχασα τελειως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά, έφτιαξα κι εγώ προχθές ένα και σήμερα μου έστειλαν mail πως απεστάλη. Αναμένω λοιπόν, η προσφορά πάντως πολύ καλή να τα λέμε αυτά. Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγη βοήθεια παιδιά σας παρακαλώ, που ακριβώς μπαίνεο ο κωδικός γιατί εγώ τον βάζω στο πεδίο buy a voucher και δεν βγάζει την έκπτωση, πρέπει πρώτα να το φτιάξω και μετά μήπως? Αναμένω απαντήσεις γιατί με ενδιαφέρει πολύ ευχαριστώ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να ετοιμάσεις το photobook, να το βάλεις στο καλάθι, θα σου εμφανίσει την αξία 17,95 και αριστερά έχει ένα πεδίο όπου θα βάλεις το εκπτωτικό για να σου βγάλει τελικά τα 2,99

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξέρουμε σε πόσες μέρες παραλαμβάνεις αφού σου έρθει ail ότι έγινε dispatch?

εγώ πήρα το mail την Δευτέρα

Γύρω στη μία εβδομάδα λογικά...

Και μένα 4/1 εστάλη, άντε να δούμε (λογικά καμιά Δευτέρα το κόβω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω να ρωτησω το εξης.

 

Παρολο που εχει αρκετες επιλογες για το layout background. Στο εξωφυλλο , μπρος και πισω , δεν μπορς να βρω κατι αξιολογο παρα μονο μαυρο , κοκκινο κιτρινο , πρασινο .... που τα θεωρω ασχημα για εξωφυλλο.

 

Κανω κατι λαθος? Μπορω να επιλεξω σχεδια και διαφορετικα designs?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...