Προς το περιεχόμενο

Δωρεαν Photobook (+3,75eur εξοδα αποστολης)


xaniamike

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 257
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το ξεκίνησα χθες αλλά τα παράτησα γιατί, στην επιλογή να το φτιάξει το σύστημα, μπαίνουν οι φωτο σε σειρά και θέση που δεν τις θέλω και είναι μεγάλος μπελάς να του αλλάξεις θέση.

Δεν ξέρω αν τελικά το συνεχίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο φενεται.. εγω πχ ασχολουμε με φωτογραφια καλο να ειναι αφου εχετε χρονο να παιξετε λιγο με καποιο προγραμμα EDIT ωστε το αποτελεσμα να ειναι ΑΡΙΣΤΟ.. το αν αξιζει η οχι σε αυτα τα λεφτα... Απλα αν εχετε καποιο ΓΑΜΟ η καποιες φωτο σας.. αξιζει και για 2ο account ;)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεις να φτιαξεις ενα αλμπουμ και να σου το στειλουν 2 φορες?

Ναι. Όσα αντίγραφα θέλεις παίρνεις.

Τώρα για να το πάρεις τζάμπα με την προσφορά που τρέχει, νομίζω μπορείς κάπως να κάνεις share την δημιουργία σου με κάποιον άλλον λογαριασμό, δεν το έχω ψάξει ακριβώς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, εκανα σημερα αγορα αλλα εβαλα πληρωμη μεσω amazon.

Δεν ξερω τι εγινε αλλα λεφτα δεν μου τραβηξανε...

Ενω στο amazon γραφει κανονικα οτι πληρηθηκε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα έκαναν 5 μέρες για να το στείλουν από τη μέρα που το παράγγειλα. Βάλτε και 1-2 βδομάδες ταχυδρομικά λόγω εορτών και αργιών... το βλέπω να'ρχεται μετά τα Φώτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να ρωτήσω όσους ολοκλήρωσαν τη δημιουργία album και έδωσαν την παραγγελία, εάν προτίμησαν τη δημιουργία του από το σύστημα ή το δημιούργησαν οι ίδιοι.

 

Το ρωτάω γιατί ακολούθησα τη δεύτερη μέθοδο πιστεύοντας ότι θα είχα τη δυνατότητα να διατάξω εγώ τις διαστάσεις των φωτο σε κάθε σελίδα αλλά διαπίστωσα ότι αυτό δεν γίνεται, αφού παρουσιάζει έτοιμο πλάνο και μένει στον ενδιαφερόμενο να διαλέξει τις φωτο που θα βάλει σε κάθε σελίδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θέλω να ρωτήσω όσους ολοκλήρωσαν τη δημιουργία album και έδωσαν την παραγγελία, εάν προτίμησαν τη δημιουργία του από το σύστημα ή το δημιούργησαν οι ίδιοι.

 

Το ρωτάω γιατί ακολούθησα τη δεύτερη μέθοδο πιστεύοντας ότι θα είχα τη δυνατότητα να διατάξω εγώ τις διαστάσεις των φωτο σε κάθε σελίδα αλλά διαπίστωσα ότι αυτό δεν γίνεται, αφού παρουσιάζει έτοιμο πλάνο και μένει στον ενδιαφερόμενο να διαλέξει τις φωτο που θα βάλει σε κάθε σελίδα.

Αυτό γίνεται να αλλάξει.

Πας στην σελίδα που θέλεις να αλλάξεις την διάταξη και από το μενού πάνω αριστερά:

Layouts > .... και διαλέγεις.

Ανάλογα με πόσες φωτογραφίες θέλεις να βάλεις σου δείχνει τις διαθέσιμες διτάξεις.

 

Επίσης έβγαλε κι άλλη προσφορά με 50% σε όλα τα Photobooks με κωδικό: PBOOK50

Επεξ/σία από June
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ τον xaniamike!!!

Μόλις έκανα την παραγγελία μου και χρεώθηκα 2.99 λίρες. 

masoneR εγώ το μεσημέρι έγινα μέλος, μόλις δηλαδή ενημερώθηκα για την προσφορά.

 

Χρόνια πολλά παιδιά και καλή χρονιά σε όλους!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...