Προς το περιεχόμενο

Δωρεαν Photobook (+3,75eur εξοδα αποστολης)


xaniamike

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μολις εφτιαξα 2 photobooks απο Link.png Site: http://www.albelli.co.uk">albelli.co.uk . Ενα hard cover (20Χ15) μου βγηκε 7€ περιπου, και ενα soft cover (21X28) μου βγηκε 4€ περιπου. Και στα δυο ειχα εκπτωση 15 λιρες με τον κωδικο GIFT που αναφερθηκε παραπανω. Ισχυει για νεα account απ' οτι καταλαβα, χωρις χρονικο περιορισμο. Σε πρωτη φαση εχει πολυ καλυτερο editor απο το mymemory. Οταν παραλαβω, θα βαλω εντυπωσεις... Ευχαριστω αυτον που το ανεφερε!

Στελνουν με tracκ number? ποσες μέρες λένε περίπου ότι κάνει να έρθει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 257
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μολις εφτιαξα 2 photobooks απο Link.png Site: http://www.albelli.co.uk">albelli.co.uk . Ενα hard cover (20Χ15) μου βγηκε 7€ περιπου, και ενα soft cover (21X28) μου βγηκε 4€ περιπου. Και στα δυο ειχα εκπτωση 15 λιρες με τον κωδικο GIFT που αναφερθηκε παραπανω. Ισχυει για νεα account απ' οτι καταλαβα, χωρις χρονικο περιορισμο. Σε πρωτη φαση εχει πολυ καλυτερο editor απο το mymemory. Οταν παραλαβω, θα βαλω εντυπωσεις... Ευχαριστω αυτον που το ανεφερε!

  • Ωραιο site , αλλα δοκιμασα ενα random  landscape L 28x21 cm Soft cover και κανει 15 λιρες με το κουπονι GIFT .Subtotal
  • £ 24.95
  • Shipment cost
  • £ 4.99
  • Promotional code
  • -£15.00
  • Total Price
  • £ 14.94

Εσυ αλλο πηρες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στελνουν με tracκ number? ποσες μέρες λένε περίπου ότι κάνει να έρθει;

 

Σημερα τα εκανα ακομα σε φαση printing ειναι.

 

Εσυ αλλο πηρες?

 

Εγω πηρα: 

 

Link.png Site: http://www.albelli.co.uk/products/photo-books/landscape-medium">Photo book Landscape M

 

και 

 

Link.png Site: http://www.albelli.co.uk/products/photo-books/soft-cover-large">Photo book L – Soft cover

 

 

To πρωτο μου βγηκε 1 λιρα + ταχυδρομικα και το δευτερο μονο ταχυδρομικα.

Μηπως εβαλες παραπανω σελιδες, ή/και glossy εκτυπωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως το http://www.Spam. Report me.com/?Ref=1516902 μετα απο επικοινωνια μαζι τους κανει καμια 30αρια μερες να φτασει (μετα τις 15 που θα ξανανοιξουν)

και κανει κατι περιεργα με τα μεταφορικα (προφανως απο εκει βγαζει λεφτα)

εβαλα πχ τις 100 τσαμπα που λεει για αρχη και μου εβγαζε το καλαθι 5,99 μεταφορικα, μετα εβαλα αλλες 50 μεγαλυτερες (παλι τσαμπα) και μου τα εφτασε 13,99 (παντα δολλαρια)

και δεν βλεπω να λεει πουθενα που ειναι το οριο..

πχ απ'οτι ξερω τα μεταφορικα πανε με μεγεθος 'η/και κιλα.. πχ μεχρι τοσα κιλα τοσα μεταφορικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις εφτιαξα 2 photobooks απο Link.png Site: http://www.albelli.co.uk">albelli.co.uk . Ενα hard cover (20Χ15) μου βγηκε 7€ περιπου, και ενα soft cover (21X28) μου βγηκε 4€ περιπου. Και στα δυο ειχα εκπτωση 15 λιρες με τον κωδικο GIFT που αναφερθηκε παραπανω. Ισχυει για νεα account απ' οτι καταλαβα, χωρις χρονικο περιορισμο. Σε πρωτη φαση εχει πολυ καλυτερο editor απο το mymemory. Οταν παραλαβω, θα βαλω εντυπωσεις... Ευχαριστω αυτον που το ανεφερε!

 

 

Θέλω να δοκιμάσω και αυτό το αγγλικό photobook και θα ήθελα να μου πεις εάν η διαδικασία στησίματος είναι ίδια ή διαφορετική από εκείνη του MyMemory. Δηλαδή έχεις επιλογές για να βάλεις 2-3-4 ή και περισσότερες φωτο, με ή χωρίς λεζάντα, για να ξεχωρίσεις θέμα κλπ;

 

Δοκίμασα να ξεκινήσω ένα όπως το δικό σου και είδα ότι έχει επιλογή είτε να κατεβάσεις το πρόγραμμα γιανα δουλέψεις offline (με περισσότερες δυνατότητες επεξεργασίας, όπως λέει) είτε να δουλέψεις online.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να δοκιμάσω και αυτό το αγγλικό photobook και θα ήθελα να μου πεις εάν η διαδικασία στησίματος είναι ίδια ή διαφορετική από εκείνη του MyMemory. Δηλαδή έχεις επιλογές για να βάλεις 2-3-4 ή και περισσότερες φωτο, με ή χωρίς λεζάντα, για να ξεχωρίσεις θέμα κλπ;

 

Δοκίμασα να ξεκινήσω ένα όπως το δικό σου και είδα ότι έχει επιλογή είτε να κατεβάσεις το πρόγραμμα γιανα δουλέψεις offline (με περισσότερες δυνατότητες επεξεργασίας, όπως λέει) είτε να δουλέψεις online.

Δεν κατεβασα το προγραμμα, εβαλα email και μου ειπε οτι θα μου στειλουν link αλλα δεν μου εστειλαν. Το εκανα με τον online editor, ο οποιος δεν εχει καμμια σχεση με του mymemory. Μπορεις πολυ ευκολα να βαλεις οσες φωτογραφιες θελεις σε καθε σελιδα, οπως θελεις, να αλλαξεις backround, να βαλεις τιτλους. Εγω δεν ασχοληθηκα οσο ηθελα, γιατι βιαζομουνα, αλλα αν η ποιοτητα εκτυπωσης ειναι καλη, σιγουρα θα κανω και αλλα books. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω παραγγείλει, αλλά κατέβασα το πρόγραμμα και το δοκίμασα στα γρήγορα. Δεν έχει καμία σχέση με το

mymemory. Στο albelli, μπορείς να κάνεις ό,τι διάταξη θέλεις πολύ εύκολα. Και το βασικό που είχα δει σε άλλα άλμπουμ και δεν μπορούσα να κάνω στο mymemory είναι ότι μπορώ πλέον να βάλω μια φωτογραφία σαν φόντο και να

στήσω πάνω της άλλες φωτογραφίες. Το μόνο πρόβλημα είναι ότι έχω ήδη παραγγείλει πολλά από mymemory...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@xaniamike

Να ευχαριστήσω και εγώ με τη σειρά μου τον topic starter!

 

Πολύ καλή προσφορά για τα λεφτά της.

Το δικό μου άλμπουμ το ολοκλήρωσα 22/1 μου το έστειλαν 24/1

και το παρέλαβα 7/2.

Ευχαριστώ και πάλι! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ τα δύο τελευταία (σύνολο 4) που περίμενα κα ευχαριστώ, με τη σειρά μου, τον ts για την ευκαιρία που μας έδωσε.

Τώρα σκέφτομαι να δοκιμάσω το άλλο αγγλικό και κατέβασα το soft για να το μελετήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ακόμη δεν παρέλαβα το 2ο που εφτιαξα και μου το στειλαν στις 24/01....

Ελπιζω να παραλαβω απο βδομαδα

Ειναι και λιγο χυμα ετσι οπως το αφηνουνε στο γραμματοκιβωτιο

 

 

Δεν πιστευω να παιζει κανενα track number και να μην το προσεξα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δεν πιστευω να παιζει κανενα track number και να μην το προσεξα...

 

Το στέλνουν με απλό ταχυδρομείο και δεν έχει tracking number.

Γιαυτό και καθυστερεί λίγο, αλλά σίγουρα θα το πάρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

To Spam. Report me μαλλον μας παρακολουθει .... δεν εξηγειται αλλιως :ph34r: . Μολις ελαβα mail offer οπου μου χαριζει 5 αλμπουμ ιδια με του memory (20 x 20 cm - 20 pages) και 5 αλμπουμ 22 cm x 18 cm - 20 pages , με τον κωδικο FREEBKS8897 :

 

http://www.Spam. Report me.com/Images/Cache/edm2/edm_06_02_2013_web.html

 

Shipping and handling fees apply.

Οποιος παρει πρωτος ας μας πει αν μπορει να τα ριξει και τα 10 ( ή οσα παρει τελοσπαντων ) σε μια παραγγελια και να μας πει ποσα ειναι τα μεταφορικα .

 

cheers.

 

P.S : εκανα redeem τον κωδικο ,ιδου το μηνυμα :

Got a coupon or Gift Certificate?

 

Enter the code and click Validate.

 

Congratulations! Your account just got Free 5pcs 8x8 photo books (20 pages) and free 5pcs 9x7 photo books (20 pages) credits. Remember to buy books before expire time (15/2/13) , and please tell your friends this great deal. Limited time offer!

 

Μυριζομαι οτι ο κωδικος αυτος ειναι per email/ customer αν ισχυει κατι τετοιο καντε register στο σιτε και θα σας ερθει λογικα σε newsletter.

 

P.S.:

$0.99 6"x6" & 7"x5" Photo Book including shipping
Coupon code : Z099BOOKPFAU9

 

μου ήρθε και μένα το μαιλ αυτό

αλλά έλειπα ταξίδι και γύρισα χθες

(ευκαιρία να τυπώσω τις φώτος του ταξιδιού!)

να ρωτήσω όμως κάτι...

αυτό μπορώ μέχρι σήμερα να το κάνω redeem και μετά έχω 30 μέρες να παραγγείλω τα photobooks?

 

 

EDIT:

απλά έβαλα τον κωδικό και μαζί με τις άλλες προσφορές που μου χει στο account σαν new member έχει πλέον και τα 10 photobooks που έχω δώρο από το κουπόνι και λήγουν στις 17/03

Επεξ/σία από ppap2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ακόμη δεν παρέλαβα το 2ο που εφτιαξα και μου το στειλαν στις 24/01....

Ελπιζω να παραλαβω απο βδομαδα

Ειναι και λιγο χυμα ετσι οπως το αφηνουνε στο γραμματοκιβωτιο

 

 

Δεν πιστευω να παιζει κανενα track number και να μην το προσεξα...

Πάει και αυτή η εβδομάδα και ακόμη τίποτα - δέν βρήκα και τον ταχυδρόμο να τον ρωτήσω μήπως άφησε κάτι και το πήρανε.

Τί να πώ ρε γαμώτο, πάνε και 3 βδομάδες - με τα πόδια να ερχότανε θα το 'χα παραλάβει ήδη!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...