Προς το περιεχόμενο

Δωρεαν Photobook (+3,75eur εξοδα αποστολης)


xaniamike

Προτεινόμενες αναρτήσεις

papeipa αν κατάλαβα καλά γράφομαι εγώ, στέλνω invite ένα φίλο και μετά πρέπει να αγοράσει κάτι αυτός και παίρνουμε μετά και οι δύο τα δώρα που μου βγαλε στην οθόνη έτσι;

 

το photobook που κανες print screen είναι από το λινκ της προσφοράς του retailmenot?

τα δώρα που παίρνω μαζί με τον φίλο είναι δωρεάν ή πληρώνω πχ μεταφορικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 257
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

papeipa αν κατάλαβα καλά γράφομαι εγώ, στέλνω invite ένα φίλο και μετά πρέπει να αγοράσει κάτι αυτός και παίρνουμε μετά και οι δύο τα δώρα που μου βγαλε στην οθόνη έτσι;

 

το photobook που κανες print screen είναι από το λινκ της προσφοράς του retailmenot?

τα δώρα που παίρνω μαζί με τον φίλο είναι δωρεάν ή πληρώνω πχ μεταφορικά;

 

Ναι , με πολλες παραλλαγες , πχ: 

Αν δεν ψηνεται ο φιλος σου να παρει κατι αρχικα και βαριεσαι να του κανεις ψηστηρι , γραφεται αυτος και κανει εσενα invite , ή για καποιον  forever alone  χρησιμοποιει τα 2 απο τα 14 mail που εχει και παιζει μπαλα μονος του. 

Τωρα στο τι αγοραζει καποιος αρχικα για να ενεργοποιησει την προσφορα  κολλαω εγω.... μπρελοκ του 3ευρου ή κανα ακριβο photobook? θα μαθουμε συντομα νομιζω.

 

στο screenshot , αν δεις χρησιμοποιω το κουπονι 6x6Books απο το retailmenot ναι  (για τετραγωνο photobook 6" ) . 

 

Φανταζομαι τα δωρα μετα απο invite , θα εχουν μεταφορικα , τι διαολο ακομα και του mymemory τα δωρα ειχαν μεταφορικα .... Τωρα δεν ξερω αν δεχονται κουπονι extra στο checkout που σου δινει freeshipping για 100% τζαμπε.  :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'η αλληλοπροσκαλουμε :P

παντως μαλλον λογω γιορτων τους δεν δεχεται paypal.. οποτε ετσι κι αλλιως η παραγγελια μαλλον θα παει για ανοιξη μερια..

εγω ανεβασα 100 φωτογραφιες και εκανα generate το κουπονι για τις 1ες 100 τσαμπα και οντως μου αφαιρεσε τα 8 δολλαρια που θα κοστιζαν. Μονο κοστος εξοδα αποστολης περιπου 5 δολλαρια..

Απορω σε τι χαρτι τα τυπωνουν αν εχει παρει κανεις, μην ειναι μαπα τελειως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά ήταν πολύ ωραία προσφορά. Βέβαια, αφού το έψαξα λίγο, όλες οι εταιρείες που ασχολούνται με την

εκτύπωση photobook προσφέρουν κατά περιόδους κάτι αντίστοιχο. Βρήκα λοιπόν κι αυτό που τρέχει γενικά χωρίς

ημερομηνία λήξης:

http://www.albelli.co.uk/promotions

προσφέρει έκπτωση 15 λίρες σε όλα τα photobook και υπάρχουν αρκετά photobooks φθηνότερα από 15 λίρες, όπως αυτό εδώ:

http://www.albelli.co.uk/products/photo-books/soft-cover-large

Εγώ θέλω να κάνω ένα άλμπουμ δώρο τώρα και ψηνομαι να χρησιμοποιήσω το συγκεκριμένο.. το έχει δοκιμάσει κανείς;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'η αλληλοπροσκαλουμε :P

παντως μαλλον λογω γιορτων τους δεν δεχεται paypal.. οποτε ετσι κι αλλιως η παραγγελια μαλλον θα παει για ανοιξη μερια..

εγω ανεβασα 100 φωτογραφιες και εκανα generate το κουπονι για τις 1ες 100 τσαμπα και οντως μου αφαιρεσε τα 8 δολλαρια που θα κοστιζαν. Μονο κοστος εξοδα αποστολης περιπου 5 δολλαρια..

Απορω σε τι χαρτι τα τυπωνουν αν εχει παρει κανεις, μην ειναι μαπα τελειως..

Έχω παραλάβει το χαρτί είναι μια χαρά όπως και η ποιότητα εκτύπωσης.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα και εγω χθες με παραγγελια 29/1

εξαιρετικη ποιτητα, αξιζει ανετα ~15 euro

το μονο που μετανιωνω ειναι οτι δεν ασχοληθηκα λιγο παραπανω να βαλω captions.

thanks στον topic starter :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κακό με τα captions ήταν ότι δεν αναγνώριζε ελληνική γραμματοσειρά.

Αναγνωριζει, απλα ηθελα να βαλεις γραμματοσειρα arial πριν αρχισεις να γραφεις. Γενικα η τιτλεζα του ειχε παραξενιες και ηθελε συγγεκριμεννη σειρα που θα κανεις καποιες λειτουργιες. Εμενα μου ηρθε και τα ελληνικα ειναι μια χαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν λες για το mymemory, επέλεξε arial και γράφεις ελληνικά

 

Αναγνωριζει, απλα ηθελα να βαλεις γραμματοσειρα arial πριν αρχισεις να γραφεις. Γενικα η τιτλεζα του ειχε παραξενιες και ηθελε συγγεκριμεννη σειρα που θα κανεις καποιες λειτουργιες. Εμενα μου ηρθε και τα ελληνικα ειναι μια χαρα.

Φτουυυυυ!! δεν πειράζει κιόλας! μικρό το κακό..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

To Spam. Report me μαλλον μας παρακολουθει .... δεν εξηγειται αλλιως :ph34r: . Μολις ελαβα mail offer οπου μου χαριζει 5 αλμπουμ ιδια με του memory (20 x 20 cm - 20 pages) και 5 αλμπουμ 22 cm x 18 cm - 20 pages , με τον κωδικο FREEBKS8897 :

http://www.Spam. Report me.com/Images/Cache/edm2/edm_06_02_2013_web.html

Shipping and handling fees apply.
Οποιος παρει πρωτος ας μας πει αν μπορει να τα ριξει και τα 10 ( ή οσα παρει τελοσπαντων ) σε μια παραγγελια και να μας πει ποσα ειναι τα μεταφορικα .

cheers.

P.S : εκανα redeem τον κωδικο ,ιδου το μηνυμα :
Got a coupon or Gift Certificate?

Enter the code and click Validate.

Congratulations! Your account just got Free 5pcs 8x8 photo books (20 pages) and free 5pcs 9x7 photo books (20 pages) credits. Remember to buy books before expire time (15/2/13) , and please tell your friends this great deal. Limited time offer!

Μυριζομαι οτι ο κωδικος αυτος ειναι per email/ customer αν ισχυει κατι τετοιο καντε register στο σιτε και θα σας ερθει λογικα σε newsletter.

P.S.:

$0.99 6"x6" & 7"x5" Photo Book including shipping
Coupon code : Z099BOOKPFAU9
Επεξ/σία από papeipa
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις εφτιαξα 2 photobooks απο Link.png Site: http://www.albelli.co.uk">albelli.co.uk . Ενα hard cover (20Χ15) μου βγηκε 7€ περιπου, και ενα soft cover (21X28) μου βγηκε 4€ περιπου. Και στα δυο ειχα εκπτωση 15 λιρες με τον κωδικο GIFT που αναφερθηκε παραπανω. Ισχυει για νεα account απ' οτι καταλαβα, χωρις χρονικο περιορισμο. Σε πρωτη φαση εχει πολυ καλυτερο editor απο το mymemory. Οταν παραλαβω, θα βαλω εντυπωσεις... Ευχαριστω αυτον που το ανεφερε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...