Προς το περιεχόμενο

Δωρεαν Photobook (+3,75eur εξοδα αποστολης)


xaniamike

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ναι πλάκα κάνω :)

βασικά εγώ έκανα 4 accounts, αλλά μετά είδα ότι έλεγε 1 free photobook per order (όχι per account), οπότε ίσως να μπορούσε κανείς με το ίδιο account να κάνει πχ. 4 χωριστές παραγγελίες

 

Όχι, το προσπάθησα πριν κάνω τις 4 παραγγελίες από διαφορετικά accounts.

Εάν είχες βάλει καλλίτερη αναλογία, θα πέρναγε ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 257
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και ο Κινέζος σκίζει από τιμές.

http://www.Spam. Report me.com/

To Spam. Report me  ειναι φοβερο σιτε , εχω παρει απο εκει παμφηνα τζιτζιμπλικια για πλακα , απο μπρελοκ με φωτος εως χριστουγεννιατικα στολιδια , ειδικα αμα το συνδυασεις με κουπονι απο το www.Retailmenot.com , ειναι σαν να σου τα χαριζουν.

Εκανα προσφατο ταξιδι στο εξωτερικο και ημουν ετοιμος να παρω απο εκει αλμπουμ αλλα ευτυχως ειδα αυτο το thread  .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει καποιος να μου εξηγησει τι παιζει με το artcow. Λεει For all new members, we are giving out 1,200 free photo prints credits for you to use. Και βγαζει μια λιστα με δωρα και μεχρι ποτε ισχυουν. Αν ξερει κανεις ας πει τι γινεται ακριβως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει καποιος να μου εξηγησει τι παιζει με το artcow. Λεει For all new members, we are giving out 1,200 free photo prints credits for you to use. Και βγαζει μια λιστα με δωρα και μεχρι ποτε ισχυουν. Αν ξερει κανεις ας πει τι γινεται ακριβως...

Σε κάθε νέο λογαριασμό σου πιστώνει δωρεάν 50-100 φωτογραφιών και πληρώνεις μόνο μεταφορικά.

Ενδεικτικά 100 φωτο 10χ15 με την προσφορά κοστίζουν περίπου 5 ευρώ και πολύ καλή ποιότητα εκτύπωσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν το εχω κανει ακομα , αλλα δεν βρισκω λογο να μην γινεται :

Φτιαχνετε 1 account , και μετα μπαινετε εδω:
http://www.Spam. Report me.com/Affiliate/ReferFriends.aspx

Κανετε refer ενα αλλο mail ειτε δικο σας ειτε καποιου φιλου, και μολις αυτος κανει μια αγορα , μετα την αγορα , παιρνετε και οι 2 , ή εσεις x2 , 6 photobooks kai 1800 + photo prints... δωρεαν . Δεν εχω διαβασει τους ορους και τα ψιλα γραμματα ακομα ομως. Θα το κανω το κολπο μεσα στις επομενες μερες.

αν επισης κανετε search στο http://www.retailmenot.com --> Spam. Report me θα βρειτε κουπονια οπως 30% εκπτωση και δωρεαν μεταφορικα κτλπ...
Γενικα δεν αξιζει να αγορασετε κατι απο αυτο το σιτε χωρις κουπονια .

ΛΟΛ , τωρα ειδα ενα ψιλοαστειο περιορισμο : Users with the matching IP addresses will be ineligible for this referral offer.

ευτυχως γι αυτο υπαρχει και η ΙP του γραφειου (ή του κολλητου) ή διαφορα apps.

Α και για παραδειγμα προσφορων δειτε και εδω :
http://www.retailmenot.com/showcoupon/1977703

Photobook : 15.3 x 15.3 cm --> 2.9 ευρο με δωρεαν μεταφορικα αν ισχυει ακομα.

και για του λόγου το αληθές :
για να μην χασετε χρονο και στο τελος φατε καμια ηττα , εκανα autofill καποιες random Pics και οντως με 3 ευρουλακια δικο σας (~ 7 ευρο εκπτωση)
15x15cm3euro.png

Επεξ/σία από papeipa
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κινεζικο λετε αρα δεν συνισταται γι'αυτη την περιοδο (αργιες εως περιπου 16/2 για την Κινεζικη νεα χρονια)

Απο ποιοτητα στις εκτυπωσεις πως παμε?

 

Το mymemory εγραψε μηνυμα για dispatched!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

True , αργει η αγελαδα των τεχνων , ειδικα τωρα που ειναι και πρωτοχρονια γι αυτους . Απο την αλλη , νομιζω οτι ειναι nice to have αγορα που ισως να μην πολυπειραζει καποιον ποσο καιρο θα κανει να ερθει  (εκτος και αν το θελει για δωρο οποτε μεγα ακυρο ) 

Kαι εμενα μολις μου ηρθε το 3ο απο τα 4 του Memory . ολα καλα .

Επεξ/σία από papeipa
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρέλαβα!!!!!

εντάξει είμαι άφωνος

πάρα πολύ καλή δουλειά!

βλακεία που δεν το χα δει νωρίτερα να παιρνα κ άλλα

δε πειράζει μιά χαρά και αυτό

πολύ καλό το εξώφυλλο και τέλεια ποιότητα στις φωτος και τις είχα και στο fast upload αν δε κάνω λάθος!

και ήταν οι φωτογραφίες από ένα πάρτυ σε ένα υπόγειο με κάπνα κλπ και πάλι φαίνονται τέλειες

παρα πολύ ευχαρηστημένος!!!

ευχαριστώ κ εγώ τον starter

δεν έχω χρόνο να διαβάσω τα καινούρια που βάλατε θα τα δω σύντομα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ποσο χρεωνει ο κινεζος εξοδα αποστολης παιδια?

http://www.Spam. Report me.com/?Ref=1516902

με το που γραφτηκα και πριν καν συστησω φιλο μου λεει πρεπει να παραγγειλω 100 τσαμπα φωτογραφιες σε 6 μερες!

οποιος θελει email να μου στειλει να το κανουμε και αλυσιδα! (αν καλεσω καποιον παιρνω κ εγω πιο πολλες κ αυτος απ'οτι καταλαβα!)

Επεξ/σία από durutti
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...