Προς το περιεχόμενο

Δωρεαν Photobook (+3,75eur εξοδα αποστολης)


xaniamike

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να επαναλάβω σε όλους όσοι παρέλαβαν ήδη ότι, εάν έχουν κέφι και διάθεση, μπορούν να ετοιμάσουν και άλλα photobooks, με διαφορετικό email αλλά το ίδιο ή παραπλήσιο όνομα, την ίδια διεύθυνση και πληρωμή με την ίδια κάρτα ή το ίδιο PayPal.

 

Υπάρχει χρόνος ακόμη και εγώ παρέλαβα ήδη 2, παρήγγειλα άλλα 2 και σκέφτομαι για επόμενο ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 257
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δώστε καμιά έμπνευση ρε παιδιά... με θέμα φτιάχνετε ή με ημερομηνία;;

 

Ανάλογα με το υλικό που έχεις διαθέσιμο.

Έφτιαξα ένα μονοθεματικό από ταξίδι στο εξωτερικό και τα υπόλοιπα πολυθεματικά, επιλέγοντας σελίδα με λεζάντα (είτε με 1 ή 2 ή και 3 φωτο) κάθε φορά που άλλαζα θέμα, περιγράφοντας, στα αγγλικά βέβαια, το θθέμα και την ημερομηνία. Η σειρά που κράτησα στα τελευταία ήταν χρονολογική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, από Αγγλία.

Παρέλαβα και εγώ χθες τα 2 photobook που είχα παραγγείλει.

Απόλυτα ευχαριστημένος για την τιμής τους.

Στα χρήματα που έχει κανονικά πάντως (17-18 λίρες) δεν αξίζει με τίποτα...

 

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι εξαιρετικό ως εκτύπωση και γενική εμφάνιση, αλλά πρέπει να επιλέξεις α) ανοιχτόχρωμες φωτο (αν δεν είναι, να τις κάνεις με σχετική επεξεργασία), β) να τις στήσεις με τη χρήση των επιλογών layout, γ) να επιλέξεις διάταξη με λεζάντες, εάν θέλεις, όπου αλλάζεις θέμα, δ) να βάλεις χρωματιστό εξώφυλλο και οπισθόφυλλο, εάν θέλεις και, γενικά, να το περιποιηθείς μεβάση όλες τις δυνατότητες που σου δίνει το σύστημα.

 

Το κατάστημα είναι το γνωστό MyMemory στην Αγγλία, με πολύ καλές τιμές και προσφορές σε μνήμες, usb stick κλπ και η συγκεκριμένη εταιρεία είναι παράρτημά του και, προφανώς, έκανε αυτή τη σημαντική προσφορά και για μεγάλο χρονικό διάστημα, για να βγάλει πελατολόγιο. Όπως, όμως, έχουν πει αρκετοί που εκμεταλλεύτηκαν την προσφορά, δεν νομίζω ότι θα έδινα τα λεφτά της κανονικής τιμής για να φτιάξω ένα photobook ή οποιοδήποτε άλλο από τα σχετικά προϊόντα (calendars κλπ)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια

μια βοηθεια

τωρα τελειωσα κι εγω το δικο μου και εχω φτασει μεχρι το σημειο που ειναι στο καλαθι και θα διαλεξω με ποιον τροπο θα πληρωσω.

paypal η καρτα ΑΛΛΑ μου δειχνει ακομα 17,99 λιρες.

Φοβαμαι μην πατησω και τα πληρωσω.

Αν ειναι καλυτερα να μην το κανω.

Ευχαριστω πολυ παιδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια τελικα αυτο ειναι για να φτιαξει πελατολογιο η εταιρεια 'η για να φτιαξει αρχειο με φωτογραφιες...

παρηγγειλα ηδη ενα, ενταξει πολυ φτηνο αλλα δεν μου αρεσει καθολου ο τροπος του ανεβαζω τις φωτος στο σερβερ του..σε αλλα που εχω παραγγειλει παλαιοτερα, κατεβαζες προγραμματακι στον υπολογιστη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έκανα κι εγώ μια δεύτερη παραγγελία (με αρκετές παρόμοιες-ίδιες φωτογραφίες) πλήρωσα με το ίδιο (δικό μου) Paypal και το έστειλα στην ίδια διεύθυνση αλλά σε άλλο όνομα.

ελπίζω να μου το στείλουνε γιατί δε προλαβαίνω να κάνω άλλη πατέντα.

 

σκεφτόμουνα να παραγγείλω κι ένα αντίγραφο αυτού. χρησιμοποιώντας το ίδιο Paypal, αλλά άλλη διεύθυνση και άλλο όνομα.

εννοείται φτιάχνοντας άλλο λογαριασμό.

να το δοκιμάσω ή θα φάω άκυρο;

 

δε ξέρω αν θέλει να φτιάξει αρχείο με φωτογραφίες η εταιρία, αλλά έχω 2-3 που είναι πολύ καλές. όσοι τις έχουν δει δηλαδή έχουν εντυπωσιαστεί.

ελπίζω να μην τις δω σε κανένα περίεργο site...

όχι ότι είναι τίποτα "καυτές", αλλά είναι κάπως..

 

και κάτι άλλο:

βλέπω στο mail που μου στείλανε για την παραγγελία που έκανα ότι έχει Billing Address και Delivery Address την ίδια αλλά η πληρωμή έγινε με το δικό μου Paypal που έχει άλλα στοιχεία. υπάρχει πρόβλημα;

δηλαδή να δούνε τα στοιχεία του Paypal που δε συμφωνούνε με τα στοιχεία που έδωσα στο Billing Address;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έκανα 4 φορές, έχω παραλάβει τα 2, έρχονται τα υπόλοιπα, και δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα, για να επαναλάβεις με τον τρόπο που αναφέρεις.

 

Είναι κρίμα, όμως, που χρησιμοποίησες τις ίδιες φωτο.

Για την τελευταία σκέψη σου μπορείς να χρησιμοποιήσεις και τη λύση share, που έχει, δηλαδή να το στείλεις στο "φίλο" σου και να το παραγγείλεις από το mail του. Αλλά αν δεν θέλεις να μπλέξεις με τη διαδικασία αυτή, καντο με τον κλασσικό τρόπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ρε makfil το ξεφτύλισες. 4;

όλη μέρα album κάνεις;  :-D

χρησιμοποίησα αρκετές ίδιες, όχι όλες. απλά είδα ότι το πρώτο δε πέτυχε και τόσο, αν και όσοι το είδαν τους άρεσε πολύ.

οπότε αποφάσισα τώρα που ξέρω πως φαίνεται να το βελτιώσω. (και να αποκτήσω και δέυτερο)

 

κάτσε να δω πως γίνεται το share όμως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 40 μέρες που ισχύει η προσφορά θα μπορούσα να ετοι9μάσω πολλά περισσότερα, αφού η απασχόλη ση για ένα παίρνει λίγες ώρες και δεν χρει'αζεται να είναι συνεχόμενες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...