Προς το περιεχόμενο

Oral-B Vitality 10,50 ευρώ Hondos (έκπτωση+κουπόνι)


arxaggelos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατί δεν προσέχεις ποτέ, τι γράφω!!! :lol:

Οπως εσύ, έτσι και εγώ και άλλοι πολλοί , δεν έχουμε έγχρωμα μελάνια στον εκτυπωτή μας, γιατί στοιχίζουν και αυτοί το ξέρουν αυτό. Αν το κάνανε ασπρόμαυρο θα παίρνανε όλοι με κουπόνια...μεγάλο έξοδο, για τις εταιρίες.

Σιγα μην ειναι γι'αυτο το λογο.Κατι αλλο θα ειναι τωρα τι..............!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 186
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πες μου έναν καλύτερο λόγο, τότε. Μην με αμφισβητείς. Δεν θα σου βρω laptop και θα κλαις...χαχαχχα

Τι να πω ξερω κι εγω μπορει να ειναι ρατσιστες και να μην θελουν να βγαζουμε σε ασπρομαυρο..... ;) :P

 

Τωρα μιλαμε για διαφορετικο θεμα οποτε laptop θα μου βρεις. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τους λογους που ζητανε εγχρωμη εκτυπωση να προσθεσω καποιους (υποθετω)

1. Δεν ξοδευονται πολυ τα εγχρωμα μελανακια και οι πωλησεις τους ειναι χαμηλες γιατι ολοι εκτυπωνουν ασπρ/ρα για οικονομια

ή εχουν Laser ασπρ/πους εκτυπωτες. Ζητανε οποτε εγχρωμα για να δουλεψουν και τα μαγαζια με αναλωσιμα και εκτυπωτες και αυτοι  τους δινουν καμια προσφορα οπως τα κουπονια στη 2η σελιδα για αγορα εκτυπωτη και μελανιων HP απο Κωτσοβολο.

2. Ισως γιατι αν δεχονταν ασπρ/ρες εκτυπωσεις περνουσε ποιο ευκολα και καμια φωτοτυπια των κουπονιων που οπως επισημαινουν και πανω στα κουπονια απαγορευεται αυστηρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον οπουδήποτε.  Προσωπικά έχω χρησιμοποιήσει σε Hondos και Μασούτη επανειλημμένα. Μιά φορά μόνο μια πωλήτρια στον Μασούτη με κοίταζε σαν εξωγήινο αλλά και αυτή στο τέλος τα πήρε κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρτάται πόσο την έχει, και αν τρέχει καμία έκπτωση εκεί. Συνήθως τις vitality τις έχει 24-25 ευρώ χωρίς έκπτωση, οπότε θα την πάρεις με 15 ευρώ. Εάν έχει και κάποια δικιά του έκπτωση, θα πάει φθηνότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω μολις πηγα και πηρα 2 oral-b trizone και 2 οδοντοκρεμες στα 10,10 ευρω.

 

Ειχε και τις Dual clean αλλα το κουπονι πανω εγραφε για τις trizone.

Πήρα 2 Dual clean και μία trizone και δεν υπήρξε κανένα πρόβλημα.

 

Κεφαλές που θα βρούμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γινοταν να παρω και dual clean?

 

Αφου το κουπονι πανω εγραφε για τις trizone.

 

edit(1): μολις επεστρεψα την μια και πηρα dual clean.Την αλλη την ειχα ηδη ανοιξει.Δεν πειραζει να μην τις μπερδευουμε κιολας.

 

Για δωστε μερικες πληροφοριες αυτες δουλευουν με μπαταριες μεσα?

Πρεπει να προσεξουμε κατι στην φορτιση και γενικως στην χρηση?

 

Αν μπορει καποιος που ξερει ας μας πει.

 

 

edit(2):Για κεφαλες απο που παιρνουμε απο amazon?

 

Εχω βρει αυτες για trizone http://www.amazon.co.uk/Oral-B-TriZone-Replacement-Rechargeable-Toothbrush/dp/B007WSAB1Q/ref=sr_1_1?m=A3P5ROKL5A1OLE&s=drugstore&ie=UTF8&qid=1365015929&sr=1-1

 

Και αυτες για dual clean  http://www.amazon.co.uk/Oral-B-EB417-4-Replacement-Rechargeable-Toothbrush/dp/B003U9V7Q4/ref=sr_1_14?m=A3P5ROKL5A1OLE&s=drugstore&ie=UTF8&qid=1365015825&sr=1-14

 

Ειναι καλες ή ειναι τιποτα μουφα?

Επεξ/σία από HERTHAN
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εγώ πλέον ευτυχής κάτοχος μιας trizone με 5€ :-D  (δεν μου δίνανε την Precision clean που ήθελα γιατί το κουπόνι έγραφε trizone :mad: )

να ευχαριστήσω τον topic starter και όλους όσους συντηρούν το thread αυτό!!

 

BTW αρκετά posts πιο πίσω είχε postάρει κάποιον dealer στον e-μπέη για κεφαλές, αλλά δε το βρίσκω τώρα ... αν έχει την καλοσύνη ο συμforumίτης να  το ξαναpostάρει; :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω διαβασα τωρα και στο φυλλαδιο αλλα και σε προηγουμενα post οτι μπορουμε να βαλουμε διαφορετικες κεφαλες και οχι μονο την συγκεκριμενη που εχει οταν τις αγοραζουμε.

 

Ποια ειναι αυτην που θεωρειται καλυτερη και συνισταται γενικως και απο εσας που την εχουν χρησιμοποιησει αλλα και απο γιατρους αν εχει κανει καμια κουβεντα κανεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τελικά ήταν σε thread άλλης προσφοράς oral-b vitality και το postαρε ο συμforumίτης louben και νομίζω πως είναι αυτές http://www.ebay.com/itm/4-NEW-GENUINE-ORAL-B-PRECISION-CLEAN-TOOTH-BRUSH-HEADS-VITALITY-EB20-EB20-4-3-2-/140932895413?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item20d04152b5

αν είναι εύκολο ας μας το επιβεβαιώσει ο insomniac louben για να προχωρήσουμε σε παραγγελία  :-)

 

EDIT: ok το επιβεβαίωσα σε pm από τον insomniac louben ότι είναι ο ίδιος dealer απ' όπου προμηθεύεται κι αυτός τις κεφαλές για την vitality του και μόλις παρήγγειλα κι εγώ B)

Επεξ/σία από cleeverblade
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...