Προς το περιεχόμενο

Sony: Χρονοδιάγραμμα αναβαθμίσεων σε Jelly Bean για τη σειρά Xperia του 2012


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βλεπω τι καθε εταιρια κινητης τηλεφωνιας απο δω και στο εξης να κανει προσφορες με τα μοντελα που δεν θα παρουνε την τελευταια αναβαθμιση και τις τιμες των μοντελων να πεφτουν.:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πραγματικά πια δεν ξέρω πια είναι η χειρότερη εταιρία για της αναβαθμίσεις.Βγάζουν ένα κάρο συσκευές και μετά ρίχνουν κλήρο πια θα έχει υποστήριξη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από την άλλη τα Galaxy Music, S Duos, Mini 2, S advance, Ace Plus, Ace 2, Beam, που είναι αντίστοιχα των Tipo, Miro, Sole & U θα πάρουν 4.1 αναβάθμιση (αν δεν έχουν πάρει ήδη).

Και καλά για το Tipo, "βρώμισε" όταν ανακοινώθηκε το σχεδόν ίδιο Ε, για τα διπύρηνα; Άθλια Sony δεν έμαθε από το 2010, θα τα βρουν μπροστά τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry για την ασχετοσύνη αλλά δεν μπορείς να χακάρεις το κινητό και να περάσεις όποια έκδοση του android θέλεις αντί να περιμένεις την εταιρία να σου παρουσιάσει την δικιά της custom αναβάθμιση. Αφού όλα τα μοντέρνα smart phone έχουν αρκετά δυνατούς επεξεργαστές και αρκετά μεγάλη RAM δεν γίνετε να περάσεις την τελευταία έκδοση Android χωρίς περιορισμούς από μόνος σου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα εχω να πω , οταν πηρα το xperia mini st15 με το 2.3 πανω του πηγαινε σφαιρα. Τωρα τα εχει τα κολληματα του , το θεμα παιδια δεν ειναι το update που θα σας δωσουν , αλλα το ποσο καλα θα το προσαρμοσουν και σε low συσκευες. Δοξα το Θεο δε θα μπω στο τρυπακι να το δοκιμασω αυτο (και να θελα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα για οσους ειχαν κινητα του 2011 το ειχε πει απο την αρχη οτι δεν θα τα αναβαθμισει...οσο για τον andrikakis εδω δεν εχει κυκλοφορησει η επισημη jelly bean για οσα τελικα θα αναβαθμιστουν και εσυ θελεις να υπαρχει custom rom για το neo v;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα για οσους ειχαν κινητα του 2011 το ειχε πει απο την αρχη οτι δεν θα τα αναβαθμισει...οσο για τον andrikakis εδω δεν εχει κυκλοφορησει η επισημη jelly bean για οσα τελικα θα αναβαθμιστουν και εσυ θελεις να υπαρχει custom rom για το neo v;

τι λες ρε φίλε.. εννοείτε πως υπάρχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει τελικη εκδοση custom rom jelly bean για το neo v;

 

Αν υπαρχει και δεν το ξερω δωσε λινκ και για το φιλο που το ζηταει αντι να πετας απλα μια προταση χωρις νοημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα για οσους ειχαν κινητα του 2011 το ειχε πει απο την αρχη οτι δεν θα τα αναβαθμισει...οσο για τον andrikakis εδω δεν εχει κυκλοφορησει η επισημη jelly bean για οσα τελικα θα αναβαθμιστουν και εσυ θελεις να υπαρχει custom rom για το neo v;

για να ρωτάω σημαίνει ότι δεν ξέρω.

Είδα στο Play Store κάποιον που σχολίασε μία εφαρμογή και είπε ότι έβαλε jelly bean και μου φάνηκε παράξενο.

 

 

μπορεί να μας αργεί λιγάκι αλλά είμαι σίγουρος ότι θα είναι πιο stable από άλλα κινητά!

έχει πολλές ελλείψεις; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...