Προς το περιεχόμενο

Αγορά-πολυμηχάνημα


GT-MAN

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα, ενδιαφερομαι να αγορασω ενα οικονομικο απο αποψη κυριως μελανιων πολυμηχανημα....εχω ψαξει λιγο και εχω βρει μια σειρα τις hp που εχει οικονομικα μελανια.....ειμαι αναμεσα σε 3 μοντελα που εχω δει και θα ηθελα τη γνωμη σας για το ποιο αξιζει πιο πολυ να παρω....να τονισω επισης οτι ειμαι φοιτητης και χρειαζομαι αρκετα το πολυμηχανημα.....

λοιπον αυτα που εχω δει ειναι :

 

1) http://www.skroutz.gr/s/2197872/HP-Deskjet-Ink-Advantage-3525-All-in-One.html

 

2) http://www.skroutz.gr/s/2197928/HP-Deskjet-Ink-Advantage-5525-e-All-in-One.html

 

3) και ειδα μια προσφορα απο το media markt προχθες που ειναι αυτο :

 

http://www.mediamarkt.gr/mcs/product/HEWLETT-PACKARD-%CE%A0%CE%BF%CE%BB%CF%85%CE%BC%CE%B7%CF%87%CE%AC%CE%BD%CE%B7%CE%BC%CE%B1-Deskjet-3070A-e-All-in-One-Printer-%28B611a%29,99452,397559,544525.html

 

ποιο απο αυτα αξιζει πιο πολυ και αν γινεται καποιος να μου πει τις διαφορες αυτων των τριων γιατι δεν ξερω απο αυτα...ευχαριστω προκαταβολικα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα.

Και τα τρία μια χαρά είναι

Εσύ ποσά θες να ΔΩΣΕΙΣ είναι το θέμα

Το 1 με το 2 είναι μόνο το card reader η διάφορα ( δεν μπαίνω στην διαδικασία να σου πω ΔΙΑΦΟΡΕΣ ταχύτητας εκτύπωσης είναι πολύ μικρές)

Στο 3 δεν ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΔΕΣΗ WiFi και το duplex .

Αν δεν Σεν ενδιαφέρουν αυτά πάρε το τρίτο που είναι καούν ποιο οικονομικό και με την διαφορά από τα άλλα πάρε άλλη μια σειρά μελάνια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα.

Και τα τρία μια χαρά είναι

Εσύ ποσά θες να ΔΩΣΕΙΣ είναι το θέμα

Το 1 με το 2 είναι μόνο το card reader η διάφορα ( δεν μπαίνω στην διαδικασία να σου πω ΔΙΑΦΟΡΕΣ ταχύτητας εκτύπωσης είναι πολύ μικρές)

Στο 3 δεν ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΔΕΣΗ WiFi και το duplex .

Αν δεν Σεν ενδιαφέρουν αυτά πάρε το τρίτο που είναι καούν ποιο οικονομικό και με την διαφορά από τα άλλα πάρε άλλη μια σειρά μελάνια

το 3 δηλαδη μονο αυτες τις δυο διαφορες εχει ? βασικα wifi αφου λεει οτι εχει ....ετσι δεν ειναι????

duplex τι ειναι?, να βγαζει αυτοματα διπλης οψεως φωτοτυπιες?

και τελος εχουν διαφορα αναλυσης σκαναρισματος μεγαλη το 3 με τα προηγουμενα?? γιατι με ενδιαφερει και το σκαναρισμα...ευχαριστω προκαταβολικα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το WiFi ΕΧΕΙΣ δίκιο

Το duplex είναι εκτύπωση διπλής αλλά πρέπει να ΔΕΙΣ ότι κανένα δεν το υποστηρίζει αυτόματα αλλά μόνο χειροκίνητα. Όσο για την ανάλυση πίστεψε με τα νούμερα είναι νούμερα...... πολύ σπάνια ΕΩΣ ποτέ δεν θα σκαναρεις με πάνω από 300 dpi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το WiFi ΕΧΕΙΣ δίκιο

Το duplex είναι εκτύπωση διπλής αλλά πρέπει να ΔΕΙΣ ότι κανένα δεν το υποστηρίζει αυτόματα αλλά μόνο χειροκίνητα. Όσο για την ανάλυση πίστεψε με τα νούμερα είναι νούμερα...... πολύ σπάνια ΕΩΣ ποτέ δεν θα σκαναρεις με πάνω από 300 dpi

αρα κατα τη γνωμη σου ποια ειναι η καλυτερη επιλογη απο τα 3 αυτα? την δευτερα θα παω να αγορασω ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά δύο είναι ακριβώς είναι με την μόνη διαγορα στην ταχύτητα εκτύπωσης

Αν δεν σε ενδιαφέρει το ασύρματο εγώ θα σου πρωτεινα αυτό στα ίδια λεφτά περίπου

http://www.multirama.gr/products/product?pid=0694062&catid=040200

Αυτο έχει και φαξ

Από τα δικά σου το δεύτερο

Θα έπαιρνα

 

Μέχρι ποσά διαθέτεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά δύο είναι ακριβώς είναι με την μόνη διαγορα στην ταχύτητα εκτύπωσης

Αν δεν σε ενδιαφέρει το ασύρματο εγώ θα σου πρωτεινα αυτό στα ίδια λεφτά περίπου

http://www.multirama...62&catid=040200

Αυτο έχει και φαξ

Από τα δικά σου το δεύτερο

Θα έπαιρνα

 

Μέχρι ποσά διαθέτεις;

αυτο απο το media markt ειναι αργο σε ταχυτητα εκτυπωσεις δηλαδη? δεν αξιζει δινω μεχρι και 100 αλλα αφου βρηκα αυτο με τα 60 δεν θα με χαλαγε αν δωσω μονο 60....

υ.γ με ενδιαφερει το ασυρματο ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου πάρε αυτό από τα media στο είπα και από την αρχή . Μην κολλάς στα νούμερα

Είπες ότι είσαι φοιτητής

Αν δηλαδή δεν ΕΚΤΥΠΩΣΕΙΣ 10 σελίδες στο λεπτό και εκτυπώσεις 7 έγινε κάτι;

Τα hp γενικά είναι αξιόπιστα μηχανήματα και αν δεις ότι καταναλώνεις και πολύ μελάνια ΜΠΟΡΕΙΣ να ψαχτεις και να τα ξαναγεμιζεις

Γενικά δεν θα ΕΧΕΙΣ κανένα πρόβλημα

Μην χαλάς λεφτά σε νούμερα.....

Οι τιμές σε όλα αυτά είναι ενδεικτικές και στο σκαναρισμα και στην εκτύπωση και στα μελάνια και παντού

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου πάρε αυτό από τα media στο είπα και από την αρχή . Μην κολλάς στα νούμερα

Είπες ότι είσαι φοιτητής

Αν δηλαδή δεν ΕΚΤΥΠΩΣΕΙΣ 10 σελίδες στο λεπτό και εκτυπώσεις 7 έγινε κάτι;

Τα hp γενικά είναι αξιόπιστα μηχανήματα και αν δεις ότι καταναλώνεις και πολύ μελάνια ΜΠΟΡΕΙΣ να ψαχτεις και να τα ξαναγεμιζεις

Γενικά δεν θα ΕΧΕΙΣ κανένα πρόβλημα

Μην χαλάς λεφτά σε νούμερα.....

Οι τιμές σε όλα αυτά είναι ενδεικτικές και στο σκαναρισμα και στην εκτύπωση και στα μελάνια και παντού

αρα παω για αυτο απο το media ....πιστευω καλο ειναι παντως και αυτο... ευχαριστω για το χρονο σου ! καλες γιορτες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...