Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν κανουμε και ενα θεματακι σχετικα με το πως εχει μαζεψει ο καθενας τα καλωδια πισω απο το κουτακι του?Μια φωτογραφια πως ειναι απο μπροστα και μια απο πισω.Θα εχει ενδιαφερον πιστευω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μετακομισανε απλα δεν ειναι τοσο ενεργοι οπως παλια  :P .Οσο για τα αλλα τα ειπε νομιζω σε γενικες γραμμες οπως ειναι ο Skr1ll3x,και για τα πραγματα ναι οσο καλα και να αγορασεις σε πολυ συντομο διαστημα γινονται παλια. Οσο για φωτο κουτιου θα ανεβασω και εγω μιας και ειχα κανει συνθεση pc σχεδον μαζι με τον Skr1llex(το ιδιο χρονικο διαστημα περιπου δηλαδη)και απλα περιμενω να αλλαξω τις ram που εχω τωρα  :D

δε πειράζει flugor1.........δεν πρόκειται να σε κακολογήσει κανείς επειδή δεν ταιριάζουν οι ram.περιμένουμε με ανυπομονησία τις φώτο από το σύστημά σου :lol: :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κανουμε και ενα θεματακι σχετικα με το πως εχει μαζεψει ο καθενας τα καλωδια πισω απο το κουτακι του?

Εγώ θα έβρισκα πιο χρήσιμο να υπάρχει ένα θέμα για τα τούμπανα σύγχρονα desktops και ένα για τα παλαιότερα συστήματα που δεν έχουμε λεφτά να αναβαθμίσουμε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κανουμε και ενα θεματακι σχετικα με το πως εχει μαζεψει ο καθενας τα καλωδια πισω απο το κουτακι του?Μια φωτογραφια πως ειναι απο μπροστα και μια απο πισω.Θα εχει ενδιαφερον πιστευω

Αυτο το τοπικ εξυπηρετει και αυτο το σκοπο. Γενικά cable maanagment κτλπ.:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε πειράζει flugor1.........δεν πρόκειται να σε κακολογήσει κανείς επειδή δεν ταιριάζουν οι ram.περιμένουμε με ανυπομονησία τις φώτο από το σύστημά σου :lol: :D

 

 

Εβαλε κοκκινες ram σε καμμια πρασινη gigabyte mobo?

 

-11 8 80 παρακαλω?

-Ναι γεια σας, το τηλεφωνο της PC Fashion Police παρακαλω? Θα ηθελα να κανω μια καταγγελια..

 

Δεν κανουμε και ενα θεματακι σχετικα με το πως εχει μαζεψει ο καθενας τα καλωδια πισω απο το κουτακι του?Μια φωτογραφια πως ειναι απο μπροστα και μια απο πισω.Θα εχει ενδιαφερον πιστευω

 

 

No thnx!!! Εχουμε δουλιτσα ακομα για το πισω μερος!

 

Εγώ θα έβρισκα πιο χρήσιμο να υπάρχει ένα θέμα για τα τούμπανα σύγχρονα desktops και ένα για τα παλαιότερα συστήματα που δεν έχουμε λεφτά να αναβαθμίσουμε :P

 

Το συγχρονο πλεον, μεσα σε ενα μηνα εχει ηδη γινει παλιο, οποτε.. no point! :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω μεχρι πριν 3 μηνες ημουν με core 2 duo με μια καμμενη 4870 που αντικατασταθηκε με μια asus των 50 ευρω, σε thermaltake κουτι του ειχε 200αρι ανεμιστηρα στην οροφη με σπασμενα 2 φτερα (ειχαν σπασει σε ενα καθαρισμα περιεργο) και ηταν κολλημενος με ζελοτειπ ωστε να μην γυρναει, γιατι οταν γυρνουσε χοροπηδουσε ολο το κουτι.. Με αυτο το συστημα επαιζα lineage2 που ηταν και το βασικο μου mmo game τα τελευταια 2 χρονια που ειχα καψει την καρτα και ειχα βαλει την asus του 50αρικου.. Ωραιοτατος ημουν και περνουσα και γ@μω!

 

Τωρα που εχω νεο μηχανημα το παλιο το δωσα στην κοπελια να παιζει sims και να surfαρει, και ειναι κατ-ευχαριστημενη μπροστα στην 22αρα παλια sammy οθονη..

 

 

So f@ckin' what... που λενε στο χωριο μου... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω μεχρι πριν 3 μηνες ημουν με core 2 duo με μια καμμενη 4870 που αντικατασταθηκε με μια asus των 50 ευρω, σε thermaltake κουτι του ειχε 200αρι ανεμιστηρα στην οροφη με σπασμενα 2 φτερα (ειχαν σπασει σε ενα καθαρισμα περιεργο) και ηταν κολλημενος με ζελοτειπ ωστε να μην γυρναει, γιατι οταν γυρνουσε χοροπηδουσε ολο το κουτι.. Με αυτο το συστημα επαιζα lineage2 που ηταν και το βασικο μου mmo game τα τελευταια 2 χρονια που ειχα καψει την καρτα και ειχα βαλει την asus του 50αρικου.. Ωραιοτατος ημουν και περνουσα και γ@μω!

 

Τωρα που εχω νεο μηχανημα το παλιο το δωσα στην κοπελια να παιζει sims και να surfαρει, και ειναι κατ-ευχαριστημενη μπροστα στην 22αρα παλια sammy οθονη..

 

 

So f@ckin' what... που λενε στο χωριο μου... :P

προηγουμενο pc 7 ετιας Turbo X με core 2 duo στα 2.2 με καρτα γραφικων gt 430(αλλαγη απο καμμενη καρτα )και βασικο Mmo Wow αρα σε καταλαβαινω  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εβαλε κοκκινες ram σε καμμια πρασινη gigabyte mobo?

 

-11 8 80 παρακαλω?

-Ναι γεια σας, το τηλεφωνο της PC Fashion Police παρακαλω? Θα ηθελα να κανω μια καταγγελια..

αυτό ακριβώς.δεν υπάρχει λόγος να είναι όλα τέλεια.....και να είναι πράσινη η motherboard και κόκκινες η ram.

δείξτε το κουτί σας λέει το threat όχι καλλιστεία κουτιών insomniacs ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου ειναι ετσι τσεκαρετε πως ειναι και το δικο μου πισω μερος του κουτιου και πως ειναι απο μπροστα!!

Κατι καλυτερο δυστυχως δεν μπορουσα να κανω λογο του περιορισμενου χωρου στο πισω μερος του κουτιου!

post-238009-0-68114000-1379251790_thumb.jpg

post-238009-0-91597600-1379251827_thumb.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...