Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλο ειναι το airflow; θελω να εχω θετικη πιεση μεσα στο κουτι. Εχω εναν 230 μπροστα και ενα στο καπακι του κουτιου, 2 120 στο πανω μερος και 1 140 στο πισω μερος. Τους 230 τους εχω συνδεσει με 7v αντοπτορα σε molex (περιπου 400-450 rpm) και τον 140 (500-600rpm) και τους 120 σε silent profil (800-1400rpm). ετσι ειμαι οκ και απο θορυβο. Αν συνδεσω εναν απο τους 230 σε 12v σιγουρα ειμαι οκ απο θεμα θετικης πιεσης. Να τον αλλαξω ή να μην μπω στην διαδικασια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραία απόχρωση..αλλά χάρτωμα δεν έκανες καλό,σου έχει φύγει στο card reader :-)

βγάλε και μια στον ήλιο.έχεις  χοντρό μέταλλο βλέπω ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ανεβασω καλυτερες...βγηκε πιο σκουρο απ'οτι περιμενα...δεν πειραζει μια χαρα ειναι

 

Οριστε...

Ποιους ανεμιστήρες εβαλες; ειναι 200mm ή 230mm;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουν πολύ λίγη διαφορά απο τους μαμά....Πρέπει όμως να είναι λίγο καλύτεροι γιατί απο τα πλαινα πτερύγια βγάζει περισσότερο αέρα...τους pro πήρα γιατί είχε μόνο αυτούς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν θ' αρχισουν τα μαστορια στο πλαισιο να κανουν και cable management θα ναι και η πρωτη φορα που θα τους τιμησω με αγορα..

 

 

\

κι όμως έχει τύχει να δω φοβερό cable management από πλαίσιο, πρέπει ο συγκεκριμένος τύπος να ήταν μερακλής

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

κι όμως έχει τύχει να δω φοβερό cable management από πλαίσιο, πρέπει ο συγκεκριμένος τύπος να ήταν μερακλής

 

 

"1 in a million" που λενε και στο χωριο μου :blink: ..

Ασε που επειδη θα ταν μερακλης και θα τρωγε παραπανω ωρα στο setαρισμα, παιζει να τον εχουν σουταρει ηδη για μειωμενη ταχυτητα παραγωγης.

Επεξ/σία από Skr1ll3x
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...