Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μα δεν θέλω κουτί άλλο έχω πάρει καλό κουτί αφτό που θέλω είνα αν υπάρχει να μπορώ να μετατρέψω τον θέση του cdrom σε μέγεθος floppy

Sent from my Lumia 920

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θέλω να ρωτήσω κάτι άλλο αν γνωρίζετε για να μην ανοίγω άλλο θέμα θέλω στο κουτί μου να βάλω ένα πανελακι που είναι σε μέγεθος floppy αλλα το κουτί δεν έχει τέτοια θέση υπάρχει κάτι που να μετατρέπει την θήκη cd-rom σε μέγεθος floppy???

 

Ναι υπάρχει. Αυτό εδώ χρειάζεσαι. Έχουμε το ίδιο κουτί. Έχω βάλει 3 τέτοια, και έχω κρύψει τους δίσκους στις θέσεις των cd-rom. Ταιριάζουν τέλεια, μάλιστα δεν χρειάστηκε να βγάλω τα μπροστινά μεταλλικά καλύμματα του κουτιού. Έτσι φύγανε τελείως τα κλουβιά των δίσκων.

 

Ορίστε και μερικές photo..(sorry για την ποιότητα, είναι από κινητό)

 

post-202862-0-02346100-1378650775_thumb.jpg

 

post-202862-0-93953500-1378650807_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν θέλω κουτί άλλο έχω πάρει καλό κουτί αφτό που θέλω είνα αν υπάρχει να μπορώ να μετατρέψω τον θέση του cdrom σε μέγεθος floppy

Sent from my Lumia 920

Αστειεύεται! lol!

 

Αφού θες να βάλεις πάνελ (fan controller;) εδώ είσαι. Πλαστικό, Μεταλλικό, και από ebay

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αστειεύεται! lol!

 

Αφού θες να βάλεις πάνελ (fan controller;) εδώ είσαι. Πλαστικό, Μεταλλικό, και από ebay

2458.jpg

θέλω να βάλω αυτό μπροστά αυτό το μεταλλικό είναι σίγουρα ότι κάνει γιατί το είχα δει και τους ρώτησα μου είπαν ότι είναι για συγκεκριμένη μάρκα κουτί αλλα μπορεί και να κάνει πάντως εγώ δεν θα το έδινα για άλλο κουτί έτσι μου είπε και δεν το πήρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν βλέπω κάποιο λόγο για να μην κάνει στο οποιοδήποτε κουτί.

Αν ήταν το μπροστινό κομμάτι μεγαλύτερο από 5.25 τότε στα Lian Li γύρο από ένα DVD-RW θα υπήρχε κενό, που ούτε λογικό είναι ούτε συμβαίνει.

Περίμενε να σου πει και κάποιος άλλος όμως ή άνοιξε καλύτερα καινούριο θέμα.

 

EDIT:  Βέβαια με 10€ παίρνεις κατευθείαν παρόμοιο με αυτό που έχεις σε 5.25"

Επεξ/σία από GMod
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να και το δικό μου κουτί μετά από κάποιες αλλαγές και περιμένοντας να παρω μια 760, δεν εχω αποφασισει να παρω της evga, asus ή gigabyte, αν και σε μια απο τις δυο πρωτες τεινω.)

 

 

post-109451-0-40118700-1378736642_thumb.jpg

post-109451-0-13571500-1378736646_thumb.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν έκανα βλακεία και παραγγελνα λάθος τροφοδοτικο και ηταν modular θα ηταν συμμαζεμενο και το πίσω μέρος του κουτιου ;)

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...