Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδια να ρωτησω κατι?

ασχετος ειμαι.....

αλλα μεσα τον πυργο πως τον καθαριζουμε απο την σκονη? με πεπιεσμενο αερα?

http://www.skroutz.gr/c/1053/garden-machines/f/281189/%CE%A6%CF%85%CF%83%CE%B7%CF%84%CE%AE%CF%81%CE%B1%CF%82-%CE%91%CF%80%CE%BF%CF%81%CF%81%CE%BF%CF%86%CE%B7%CF%84%CE%AE%CF%81%CE%B1%CF%82.html

αυτό εμένα με έχει βολέψει πολύ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια να ρωτησω κατι?

ασχετος ειμαι.....

αλλα μεσα τον πυργο πως τον καθαριζουμε απο την σκονη? με πεπιεσμενο αερα?

 

1911-disassembled.jpg

painted-top-4.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ ωραιο φιλε...να το χαιρεσαι



Ωραίος...

και εκει που τα εβαφα...τελος το spray..και ηταν το τελευταιο που ειχε στο μαγαζι...περιμενω τωρα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

booZe, ωραίος, αν και λίγο fail ο συνδυασμός του orientation της ψύκτρας με το ότι δεν έχεις ανεμιστήρια στο πάνω μέρος.

 

Άσε με να μαντέψω όμως: δε μπορείς να στρέψεις αριστερά κατά 90 μοίρες την ψύκτρα επειδή είσαι σε AMD socket :Ρ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

booZe, ωραίος, αν και λίγο fail ο συνδυασμός του orientation της ψύκτρας με το ότι δεν έχεις ανεμιστήρια στο πάνω μέρος.

 

Άσε με να μαντέψω όμως: δε μπορείς να στρέψεις αριστερά κατά 90 μοίρες την ψύκτρα επειδή είσαι σε AMD socket :Ρ

 

χαχαχα ναι.Μόλις το είδα και εγώ αυτό το συμπέρασμα έβγαλα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

booZe, ωραίος, αν και λίγο fail ο συνδυασμός του orientation της ψύκτρας με το ότι δεν έχεις ανεμιστήρια στο πάνω μέρος.

 

Άσε με να μαντέψω όμως: δε μπορείς να στρέψεις αριστερά κατά 90 μοίρες την ψύκτρα επειδή είσαι σε AMD socket :Ρ

:: Gigabyte GA-990XA-UD3 :: AMD FX 8320 :: 

;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks παίδες! :)

Χεχε, ναι, πολύ σωστά, είναι η πρώτη revision της Mugen που την είχα σε έναν C2D και εκεί είχε το σωστό προσανατολισμό, δυστυχώς όμως κάθεται μόνο έτσι σε AMD socket. :(

 

Ο ανεμιστήρας -14άρης που τον βίασα λίγο για να μπει στη Mugen- μπορεί να μπει και από την άλλη μεριά αλλά τα heatpipes/fins λόγω διάταξης μόνο από τη φαρδιά πλευρά έχει νόημα να δέχονται αέρα. Ίσως πάω σε αλλαγή ψύκτρας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επιτελους νεο τροφοδοτικο!!!Δυσκολευτηκα αρκετα με το cable λογο case αλλα τι να κανουμε!!Το μονο προβλημα που εχω ειναι πως εχει αυτες τις υποδοχες.Το εξαπινο ειναι για gpu τα δυο δεξια ειναι για τα 1x molex 1xsata αλλα υπαρχει και αλλο ενα sata το οποιο δεν μπαινει.κατω απο το εξαπινο λεει 4+4cpu αλλα αυτο το εχει μαζι με το 24pincxm430_500_600_backview_2_1.png

post-238009-0-99359800-1377170005_thumb.jpg

post-238009-0-85818400-1377170023_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...