Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, DEADLAZARUS είπε

Αχ, εργένικη ζωή (μπορεί να μην είσαι, αλλά το set up είναι εργένικο). Όταν το μόνο που χρειαζόσουν ήταν δυο πιτόγυρα και ησυχία ώστε να κλείσεις 10ώρο μπροστά στο pc.

Ωραίες εποχές.

Ρε με παρακολουθείς;;;; Με φοβίζεις να ξέρεις... 38 και εννοείται εργένης, τα μόνα πράγματα που με ενδιαφέρουν είναι το pc, τα παιχνίδια και η φωτογραφία με την οποία έχω κόλλημα.

 

Και εξακολουθούν τα 2 πιτόγυρα και το δεκάωρο μπροστά στο pc να είναι παράδεισος.... ΣΚ συμβαίνει αρκετά συχνά....  Δυστυχώς τις καθημερινές αναγκάζομαι λόγω δουλειάς. που είναι και στην άλλη άκρη (μένω Αθήνα κέντρο, δουλεύω Παιανία) να λείπω χαλαρά ένα 12ώρο (8ωρο σημαίνει μειωμένο ωράριο, ότι δε δουλεύεις, τεμπελιάζεις κτλ), οπότε κάθομαι τις καθημερινές μέχρι τις 2 και ξυπνάω 6.45....

Η διορατικότητά σου πάντως με αφήνει άναυδο, αν βρεις και τι ζώδιο είμαι, θα κάνω τα πάντα για να σε βγάλω σε πρωινάδικο

Επεξ/σία από outlaw star
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, outlaw star είπε

Ρε με παρακολουθείς;;;; Με φοβίζεις να ξέρεις... 38 και εννοείται εργένης, τα μόνα πράγματα που με ενδιαφέρουν είναι το pc, τα παιχνίδια και η φωτογραφία με την οποία έχω κόλλημα.

Και εξακολουθούν τα 2 πιτόγυρα και το δεκάωρο μπροστά στο pc να είναι παράδεισος.... ΣΚ συμβαίνει αρκετά συχνά....  Δυστυχώς τις καθημερινές αναγκάζομαι λόγω δουλειάς. που είναι και στην άλλη άκρη (μένω Αθήνα κέντρο, δουλεύω Παιανία) να λείπω χαλαρά ένα 12ώρο (8ωρο σημαίνει μειωμένο ωράριο, ότι δε δουλεύεις, τεμπελιάζεις κτλ), οπότε κάθομαι τις καθημερινές μέχρι τις 2 και ξυπνάω 6.45....

Η διορατικότητά σου πάντως με αφήνει άναυδο, αν βρεις και τι ζώδιο είμαι, θα κάνω τα πάντα για να σε βγάλω σε πρωινάδικο

Χμμμ, Χορταρέας speaking: φωτογραφία=ανεξάρτητη φύση, καλοφαγάς, πολλές ώρες δουλειάς, το βρήκα. Τοξότης.

Δεν θέλω να βγω σε πρωινάδικο. Ντρέπομαι.

Lol.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, DEADLAZARUS είπε

Χμμμ, Χορταρέας speaking: φωτογραφία=ανεξάρτητη φύση, καλοφαγάς, πολλές ώρες δουλειάς, το βρήκα. Τοξότης.

Δεν θέλω να βγω σε πρωινάδικο. Ντρέπομαι.

Lol.

Ζυγός, αλλά δεν πειράζει κοντά έπεσες.

Άστα αυτά, θα φτιάξουμε τοπικό κανάλι στη Μυτιλήνη με προβλέψεις, και κάπως έτσι θα ξεκινήσει η αποκαθήλωση του Πητ Παπαδάκος!!

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, DEADLAZARUS είπε

Αχ, εργένικη ζωή (μπορεί να μην είσαι, αλλά το set up είναι εργένικο). Όταν το μόνο που χρειαζόσουν ήταν δυο πιτόγυρα και ησυχία ώστε να κλείσεις 10ώρο μπροστά στο pc.

Ωραίες εποχές.

 

17 ώρες πριν, outlaw star είπε

Ρε με παρακολουθείς;;;; Με φοβίζεις να ξέρεις... 38 και εννοείται εργένης, τα μόνα πράγματα που με ενδιαφέρουν είναι το pc, τα παιχνίδια και η φωτογραφία με την οποία έχω κόλλημα.

Και εξακολουθούν τα 2 πιτόγυρα και το δεκάωρο μπροστά στο pc να είναι παράδεισος.... ΣΚ συμβαίνει αρκετά συχνά....  Δυστυχώς τις καθημερινές αναγκάζομαι λόγω δουλειάς. που είναι και στην άλλη άκρη (μένω Αθήνα κέντρο, δουλεύω Παιανία) να λείπω χαλαρά ένα 12ώρο (8ωρο σημαίνει μειωμένο ωράριο, ότι δε δουλεύεις, τεμπελιάζεις κτλ), οπότε κάθομαι τις καθημερινές μέχρι τις 2 και ξυπνάω 6.45....

Η διορατικότητά σου πάντως με αφήνει άναυδο, αν βρεις και τι ζώδιο είμαι, θα κάνω τα πάντα για να σε βγάλω σε πρωινάδικο

Ρε άστο καλό σας , είμαι στην δουλειά βαράω 12ωρα λόγω συνεχούς ωραρίου και γελάω μόνος μου. Να είστε καλά 😋

7 ώρες πριν, donblunts είπε

Λόγω Night mode, δεν έχει φίλτρα

IMG_20191212_215750.jpg

Το κουτί είναι thermaltake ? Θα μου άρεσε να είναι όλα τα rgb στο ίδιο χρωμα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, dalain είπε

Πολυ μου αρέσει αυτο το κουτί.. Και το λευκό με το μωβ είναι φοβερός συνδυασμός!!!

Αυτος ηταν και ο λογος που το προτιμησα  απο το ανθρακι:)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, Skrez1982 είπε

Ρε άστο καλό σας , είμαι στην δουλειά βαράω 12ωρα λόγω συνεχούς ωραρίου και γελάω μόνος μου. Να είστε καλά 😋

Το κουτί είναι thermaltake ? Θα μου άρεσε να είναι όλα τα rgb στο ίδιο χρωμα

Ναι, το Level 20.

Της mobo και το back fan αλλαζουν χρωμα αναλογα με το Temp του CPU. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, nikpoth είπε

Από σκορ στα βασικά που τρέχουμε. Ρίχνει συχνότητα η μαμά ψύκτρα;

Spoiler

 

Ελαχιστη διαφορα σε στοκ που τον δουλευεω χωρις Pbo

1.png.7ca673c033283c540c79e2f667aff2ee.png

2.png.8e2cbd378b6add16099b1f20dd51a33b.png


 

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...