Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 ώρες πριν, LIGHT1NG είπε

Αυτή η ΑΙΟ τι λέει είναι καλή τελικά? 

Μεχρι στιγμης ολα καλα! Ο 2600 σε  idle ειναι στους 25-28 βαθμούς ενω δεν έχει παει πανω απο 55.Σε απολυτη ησυχια θα ακουσεις λιγο την αντλία ενω οι ανεμιστήρες σε χαμηλές στροφές ειναι σχεδόν αθορυβοι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/11/2019 στις 1:20 ΜΜ, Voodooman είπε

Μετά από 15 χρόνια, επιτέλους καινούργιο κουτί. Ξεκίνησα με τα ανεμιστηράκια και το κουτί, η υπόλοιπη αναβάθμιση έρχεται σιγά σιγά. Μέχρι το Cyberpunk 2077 έχουμε καιρό...

20191115-002610.jpg
 

Χρειάζομαι φίλτρα για μπροστά και ίσως πίσω και ένα GPU stand. Αφού γέρνει η RX480, ποιος ξέρει πόσο θα γέρνει η 5700XT.

μεγειές, ίδιο κουτί πήρα πρόσφατα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Virus200 είπε

Πολυ ωραίο setup!! Να φανταστώ παίζεις μόνο από πίσω σε καρέκλα με χειριστήριο?

Σχεδόν μέσα έπεσες. Στην γωνία του καναπέ-γωνία :P

 

4 λεπτά πριν, mAs_81 είπε

Ωραίος!!

Αυτα είναι τα καινούργια rgb strip από τη Phanteks?

Ναι 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Acmilangr2 είπε

Ναι 

Ωραία φίλε !! 
Είναι όπως τα προηγούμενα που παίζουν μόνο με phanteks κουτί ? Από συνδεσμολογία εννοώ , προφανώς και παίζουν και άλλου...Δλδ αν χρησιμοποίησες ανταπτορακι η κάτι τέτοιο..

εχω μαύρα μεσάνυχτα από rgb , στο κουτί μου είναι όλα φαντεκς , και το στριπ και το halo,αλλά έχω ακούσει ότι είναι μπέρδεμα γι αυτό λέω 

Επεξ/σία από mAs_81
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, glight είπε

Αυτό το ανεμιστηράκι που δείχνει την ροή του νερού, μπορώ να το αγοράσω ξεχωριστά?

Ναι...Ειναι flow indicator..

Εχει κανα δύο το Skroutz,αλλα αμα ψαξεις και απο εταιριες/σαιτ με watercooling βρισκεις.. 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, mAs_81 είπε

Ωραία φίλε !! 
Είναι όπως τα προηγούμενα που παίζουν μόνο με phanteks κουτί ? Από συνδεσμολογία εννοώ , προφανώς και παίζουν και άλλου...Δλδ αν χρησιμοποίησες ανταπτορακι η κάτι τέτοιο..

εχω μαύρα μεσάνυχτα από rgb , στο κουτί μου είναι όλα φαντεκς , και το στριπ και το halo,αλλά έχω ακούσει ότι είναι μπέρδεμα γι αυτό λέω 

Συνδέονται στην μητρική στο D-LED που είναι με 3 PINS

Ερώτηση. Έχω πάρει αυτό:

https://www.msystems.gr/index.php?category=1201&product=24965&skr_prm=WyI3OTMyNDkxOS1kNTZhLTQ2ZjEtYTExMS1jMDJhMTljODllYmMiLDE1NzQxNzU5NjYyMTMseyJhcHBfdHlwZSI6IndlYiIsInRhZ3MiOiIifV0

Πώς μπορώ να τα συνδέσω στην μητρική;

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
33 λεπτά πριν, Acmilangr2 είπε

Συνδέονται στην μητρική στο D-LED που είναι με 3 PINS

Ερώτηση. Έχω πάρει αυτό:

https://www.msystems.gr/index.php?category=1201&product=24965&skr_prm=WyI3OTMyNDkxOS1kNTZhLTQ2ZjEtYTExMS1jMDJhMTljODllYmMiLDE1NzQxNzU5NjYyMTMseyJhcHBfdHlwZSI6IndlYiIsInRhZ3MiOiIifV0

Πώς μπορώ να τα συνδέσω στην μητρική;

Νομιζω χρειαζεται ανταπτορακι , να τα κανεις daisy-chain με τα υπολοιπα και να μπουν στη μητρικη..

Η Phanteks εβγαλε προσφατα αυτό(παίζει εδώ)..Οπότε μεσω αυτου φαντάζομαι θα κανεις δουλεια..

Η αλλιως δες και αυτό

Επεξ/σία από mAs_81
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, glight είπε

Αυτό το ανεμιστηράκι που δείχνει την ροή του νερού, μπορώ να το αγοράσω ξεχωριστά?

Ναι αμέ, έχει διάφορα σχέδια,χρώματα με 5,6 ευρώ.  Απλά είναι τής υπομονής..15,20 μέρες από Κίνα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...