Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μεχρι να ρθει ο rgb controller λιτο και απεριτο τερας με 2950x ,x399 carbon και rtx 2080 samsung chips την οποια αν και προσπαθησα να δωσω μου εμεινε , αμα δοθει θα παρω radeon vii

 

IMG_20191017_161653_compress33.jpg

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 18/10/2019 στις 9:09 ΜΜ, dalain είπε

Βρε σαταναδες  θελετε να με πεθανετε;

Θα βάλω φώτο το κουτί που είχα μέχρι και πριν ένα μήνα.

Ετοιμάσου για κρίση πανικού :)

Τώρα που το σκέφτομαι, θα έπρεπε να υπήρχε νήμα και για τα "άλλα" κουτιά

Επεξ/σία από Lousy Offcomer
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Lousy Offcomer είπε

Θα βάλω φώτο το κουτί που είχα μέχρι και πριν ένα μήνα.

Ετοιμάσου για κρίση πανικού :)

Τώρα που το σκέφτομαι, θα έπρεπε να υπήρχε νήμα και για τα "άλλα" κουτιά

Κάποια στιγμή υπήρξε, αλλά κάπου θάφτηκε. Δεν θυμάμαι και ακριβώς τον τίτλο του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/10/2019 στις 9:29 ΜΜ, LLLEFTERIS είπε

Ειναι κλειστο το κουτι και στο σημειο που το εχω η μερια που θα ειχε πχ παραθυρο ειναι στον τοιχο.

Θελω καποια στιγμη στο σιδερο που ειναι το πολυμπριζο να του βαλω ενα ραφι περα περα και ισως να του βαλω εκει τον υπολογιστη δηλαδη πανω απο την οθονη στο πλαι τοτε θα μπορω να του βαλω κατι με παραθυρο να πουλαει μουρη στα φιλαρακια του.

IMG-20191013-092518.jpg

 

Απορία.
Πόσο βρίσιμο ρίχνει η σύζυγος όταν πρέπει να αλλάξει το σεντόνι στο στρώμα ;;; :D

Πρόταση (αν και εφόσον φέρει καλούς βαθμούς ο μικρός):
Τοποθετείς ραφάκι ακριβώς επάνω από το κάγκελο στον τοίχο. (πάνω από την οθόνη δηλαδή)
Αγοράζεις μικρό, φθηνό (40-50ευρώ) μπάνικο κουτί με παράθυρο και led και φρού φρού το οποίο και τοποθετείς εκεί με το πλέξι φάτσα κάρτα στην καρέκλα του μικρού. ;)
Κάτι σαν αυτό π.χ. https://www.skroutz.gr/s/14060020/CoolerMaster-MasterBox-Q300L.html
Και γίνεσαι αυτό που λέμε σούπερ μπαμπάς. :) :) 

;)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, dpolal είπε

Απορία.
Πόσο βρίσιμο ρίχνει η σύζυγος όταν πρέπει να αλλάξει το σεντόνι στο στρώμα ;;; :D

Πρόταση (αν και εφόσον φέρει καλούς βαθμούς ο μικρός):
Τοποθετείς ραφάκι ακριβώς επάνω από το κάγκελο στον τοίχο. (πάνω από την οθόνη δηλαδή)
Αγοράζεις μικρό, φθηνό (40-50ευρώ) μπάνικο κουτί με παράθυρο και led και φρού φρού το οποίο και τοποθετείς εκεί με το πλέξι φάτσα κάρτα στην καρέκλα του μικρού. ;)
Κάτι σαν αυτό π.χ. https://www.skroutz.gr/s/14060020/CoolerMaster-MasterBox-Q300L.html
Και γίνεσαι αυτό που λέμε σούπερ μπαμπάς. :) :) 

;)

Το αλλαζω εγω οποτε δικα μου τα καντηλια. :lol:

Του εκανα και μια μικρη αναβαθμιση απο MSI GTX 960 2GB σε MSI GTX 960 gaming 4GB που σιγα την αναβαθμιση μονο στο οτι ταιριαζει με τα χρωματα της μητρικης.

 

DSC00970.JPG

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, LLLEFTERIS είπε

Το αλλαζω εγω οποτε δικα μου τα καντηλια. :lol:

Του εκανα και μια μικρη αναβαθμιση απο MSI GTX 960 2GB σε MSI GTX 960 gaming 4GB που σιγα την αναβαθμιση μονο στο οτι ταιριαζει με τα χρωματα της μητρικης.

DSC00970.JPG

Είναι αρκετά καλοφτιαγμένο και ευπαρουσίαστο για να το έχεις κρυμμένο σε ένα παλιό κουτί.
Κρίμα είναι να το έχεις έτσι και το κόστος για να το αναδείξεις είναι σχετικά μηδαμινό, για ένα οικονομικό κουτί και λίγα κόκκινα Led να δένουν με τα χρώματα είσαι κάτω από ένα πενηντάευρω. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, dpolal είπε

Είναι αρκετά καλοφτιαγμένο και ευπαρουσίαστο για να το έχεις κρυμμένο σε ένα παλιό κουτί.
Κρίμα είναι να το έχεις έτσι και το κόστος για να το αναδείξεις είναι σχετικά μηδαμινό, για ένα οικονομικό κουτί και λίγα κόκκινα Led να δένουν με τα χρώματα είσαι κάτω από ένα πενηντάευρω. :)

Προηγουμαι εγω να παρω επεξεργαστη που χω μεινει με ενα φορητο 13.3 και γραφω.

Και ο μικρος απο E8400 4gb ram onboard καρτα βρεθηκε με Ryzen 2400G 16gb 3200mhz 970 evo gtx960 4gb μηπως τον καλομαθαινω; :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, LLLEFTERIS είπε

Προηγουμαι εγω να παρω επεξεργαστη που χω μεινει με ενα φορητο 13.3 και γραφω.

Και ο μικρος απο E8400 4gb ram onboard καρτα βρεθηκε με Ryzen 2400G 16gb 3200mhz 970 evo gtx960 4gb μηπως τον καλομαθαινω; :lol:

Μήπως? :P 

 

Τι έπαθε το pc της υπογραφής σου;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...