Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Συμφωνω με καποιον προλαλησαντα. Απλα αλλαξε κουτι. Και με 30€ θα βρεις κατι να το αναδειξει ολο  τοσο κοπο εχεις κανει, μια χαρα φαινεται, ε βαλτο πλεον καπου αλλου. Ή ξεκινα μοντες να το χαρεις. Βαψιμο ολο το κουτι (καντο μαυρο/κοκκινο/ασπρο/κατι εσωτερικα), ενα ακρυλικο στο πλαι και ετοιμος. 

Στα κανω εγω τα ακρυλικα αν θες. Κ ενα να κρυβει τα hhd trays. 

Επεξ/σία από deafman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, deafman είπε

Συμφωνω με καποιον προλαλησαντα. Απλα αλλαξε κουτι. Και με 30€ θα βρεις κατι να το αναδειξει ολο  τοσο κοπο εχεις κανει, μια χαρα φαινεται, ε βαλτο πλεον καπου αλλου. Ή ξεκινα μοντες να το χαρεις. Βαψιμο ολο το κουτι (καντο μαυρο/κοκκινο/ασπρο/κατι εσωτερικα), ενα ακρυλικο στο πλαι και ετοιμος. 

Στα κανω εγω τα ακρυλικα αν θες. Κ ενα να κρυβει τα hhd trays. 

Μα η μαγκια ειναι να μπορεις σε τοσο παλιο και αβολο κουτακι να εξαφανισεις τα καλωδια.

Και σιγα μην παρω καλο κουτι σε 10 χρονων παιδι. :lol:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 minutes ago, LLLEFTERIS said:

Μα η μαγκια ειναι να μπορεις σε τοσο παλιο και αβολο κουτακι να εξαφανισεις τα καλωδια.

Και σιγα μην παρω καλο κουτι σε 10 χρονων παιδι. :lol:

Το δεχομαι απολυτα. Και το εχεις ξηγηθει πολυ σωστα. Σοβαρα στο λεω αν θες ακρυλικα για χαβαλε στα κανω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, deafman είπε

Το δεχομαι απολυτα. Και το εχεις ξηγηθει πολυ σωστα. Σοβαρα στο λεω αν θες ακρυλικα για χαβαλε στα κανω. 

Ειναι κλειστο το κουτι και στο σημειο που το εχω η μερια που θα ειχε πχ παραθυρο ειναι στον τοιχο.

Θελω καποια στιγμη στο σιδερο που ειναι το πολυμπριζο να του βαλω ενα ραφι περα περα και ισως να του βαλω εκει τον υπολογιστη δηλαδη πανω απο την οθονη στο πλαι τοτε θα μπορω να του βαλω κατι με παραθυρο να πουλαει μουρη στα φιλαρακια του.

 

IMG-20191013-092518.jpg

Απλα απο εναν απλο core 2 duo και μια 19αρα vga οθονη βρεθηκε με 4c/8t 16gb 3200mhz  gtx 960 nvme 22 tv monitor

Aν δεν μου φερει καλους βαθμους εκτος απο τα καλωδια θα εξαφανισω και ολοκληρο το pc :lol:
 

 

Εγω πχ θελω να παρω το Lian Li PC-O11 Dynamic Black αλλα δεν χωραει η ψυκτρα μου και δεν μπορω να βαλω νερακι γιατι το εχω ακριβως διπλα απο το κρεβατι μου δεν θελω ουτε σαν κουνουπι να το ακουω.

spacer.png

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, LLLEFTERIS said:

Ειναι κλειστο το κουτι και στο σημειο που το εχω η μερια που θα ειχε πχ παραθυρο ειναι στον τοιχο.

Θελω καποια στιγμη στο σιδερο που ειναι το πολυμπριζο να του βαλω ενα ραφι περα περα και ισως να του βαλω εκει τον υπολογιστη δηλαδη πανω απο την οθονη στο πλαι τοτε θα μπορω να του βαλω κατι με παραθυρο να πουλαει μουρη στα φιλαρακια του.

IMG-20191013-092518.jpg

Απλα απο εναν απλο core 2 duo και μια 19αρα vga οθονη βρεθηκε με 4c/8t 16gb 3200mhz  gtx 960 nvme 22 tv monitor

Aν δεν μου φερει καλους βαθμους εκτος απο τα καλωδια θα εξαφανισω και ολοκληρο το pc :lol:
 

I see. Οντως ετσι δεν υπαρχει λογος για περισσοτερα. Μια χαρα ειναι παντως το μηχανιματακι οπως ειναι. 

Ωραια και η σκεψη για το μελλοντικο προτζεκτακι. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, LLLEFTERIS είπε

Ειναι κλειστο το κουτι και στο σημειο που το εχω η μερια που θα ειχε πχ παραθυρο ειναι στον τοιχο.

Θελω καποια στιγμη στο σιδερο που ειναι το πολυμπριζο να του βαλω ενα ραφι περα περα και ισως να του βαλω εκει τον υπολογιστη δηλαδη πανω απο την οθονη στο πλαι τοτε θα μπορω να του βαλω κατι με παραθυρο να πουλαει μουρη στα φιλαρακια του.

IMG-20191013-092518.jpg

Απλα απο εναν απλο core 2 duo και μια 19αρα vga οθονη βρεθηκε με 4c/8t 16gb 3200mhz  gtx 960 nvme 22 tv monitor

Aν δεν μου φερει καλους βαθμους εκτος απο τα καλωδια θα εξαφανισω και ολοκληρο το pc :lol:
 

Εγω πχ θελω να παρω το Lian Li PC-O11 Dynamic Black αλλα δεν χωραει η ψυκτρα μου και δεν μπορω να βαλω νερακι γιατι το εχω ακριβως διπλα απο το κρεβατι μου δεν θελω ουτε σαν κουνουπι να το ακουω.

spacer.png

Αφού σου αρέσει να ασχολείσαι και πιανουν τα χέρια σου μη βάλεις ράφι.
Φτιάξε του κατι τέτοιο:

wall-mounted-computer-cases-tech-power-up-best-wall-mounted-pc-cases.jpg

Επεξ/σία από D1mm1s
  • Like 14
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, D1mm1s είπε

@alldaynews μόλις αποφασίσω να τελειώσω το δικό μου θα σου πω πως το έπιασα στον τοίχο. Αν και η ιδέα με βίδες και ούπα δεν ακούγεται κακή.

wallmount.jpg.3fcbbeb00ab4a51a392eae26695fdf10.jpg

Πριν καποια χρόνια ειχα αποδομησει ενα laptop,εφτιαξα ένα ξύλινο κουτί κ το κρεμασα στον τοίχο με ντιζοστριφωνα και παξιμάδια.πολυ σταθερο κ πολυ εύκολο στο κρεμασμα-ξεκρεμασμα....

FB_IMG_1571167747563.jpg

FB_IMG_1571167743407.jpg

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, outlaw star είπε

Όχι κάτι το ιδιαίτερο, αλλαγή καλώδια με sleeved σε καλή τιμούλα (64 €)

72295324_459954891292071_4365412971631869952_n.jpg

72403064_531518064316415_653356884698333184_n.jpg

 

Πρωτον βγαλε το τζάμι και μετα τραβα φωτογραφία

Δευτερον συμμαζεψε ομορφα τα καλωδια γιατι παθαίνω νευρικο κλονισμο

Τριτον και κυριότερο....Πετα ρε το σεμεδακιιιιιιιιιιιιιιιι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...