Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, renaxan είπε

Πρωινό καθάρισμα! 

DSC01731_Forum.JPG.bd79bf18f6edb8ce0dadff04dfc05c55.JPGDSC01692_Forum.JPG.881593d6bca00645df53ea8f79113792.JPGDSC01737_Forum.thumb.JPG.b3828f56103f7926a339a6b1ae52a639.JPGDSC01694_forum.JPG.6a3de4a7ce1ddc3d5b330663c85f8d8d.JPG

Ρένα, πρέπει να ανοίξεις εταιρεία καθαρισμού.

Ήδη έχεις τους πρώτους πελάτες (εμού συμπεριλαμβανομένου). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ας βάλω και το δικό μου. Δεν είναι κάτι ιδιαίτερο όπως άλλων παιδιών εδώ, αλλά είναι το πρώτο μου σοβαρό σύστημα.

Σκέφτομαι για sleeved καλώδια, η safe επιλογή είναι μάλλον τα μπλε για να ταιριάζουν και με το bracket που έχει το κουτί, αλλά νομίζω και τα πορτοκαλί https://www.e-shop.gr/phanteks-extension-cable-set-500mm-orange-p-PER.817337 είναι λίγο πιο "τολμηρή" επιλογή και θα κάνουν ωραία αντίθεση..

IMG_20190623_125738.jpg

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 ώρες πριν, ultraex2003 είπε

P6180087.JPG

P6180089.JPG

Ελπιζω μονο την αντλια να μην την εχεις στο 100% γιατι ανεβαζει θερμοκρασια η συγκεκριμενη :D 

PS: Δεν νομιζω να σου βγηκε πανω απο 60ε ολο αυτο ετσι? 

Επεξ/σία από mixalis95320
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, mixalis95320 είπε

Ελπιζω μονο την αντλια να μην την εχεις στο 100% γιατι ανεβαζει θερμοκρασια η συγκεκριμενη :D 

PS: Δεν νομιζω να σου βγηκε πανω απο 60ε ολο αυτο ετσι? 

Η sc600 έχει θέμα με την θερμοκρασία..... κρίμα.... Για την sc1000 έχεις καμία πληροφορία? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, IoaZ είπε

Η sc600 έχει θέμα με την θερμοκρασία..... κρίμα.... Για την sc1000 έχεις καμία πληροφορία? 

Eιμαστε off topic. Δεν εχω οχι, το ιδο ειναι φανταζομαι. Αν θελεις κατι συγκεριμενο υπαρχει ξεχωριστο θεμα, ρωτα εκει καλυτερα..

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, yiannis1991 είπε

Ας βάλω και το δικό μου. Δεν είναι κάτι ιδιαίτερο όπως άλλων παιδιών εδώ, αλλά είναι το πρώτο μου σοβαρό σύστημα.

Σκέφτομαι για sleeved καλώδια, η safe επιλογή είναι μάλλον τα μπλε για να ταιριάζουν και με το bracket που έχει το κουτί, αλλά νομίζω και τα πορτοκαλί https://www.e-shop.gr/phanteks-extension-cable-set-500mm-orange-p-PER.817337 είναι λίγο πιο "τολμηρή" επιλογή και θα κάνουν ωραία αντίθεση..

IMG_20190623_125738.jpg

Ότι χρώμα και να επιλέξεις αυτό το καφεσκατουλή του noctua χαλάει εντελώς την εικόνα.

Θα σου πρότεινα κάτι σε μαύρο που δένει με το υπόλοιπο σύνολο και ίσως κάποια στιγμή αντικαταστήσεις το καφεσκατουλή με κάτι μαύρο. ;)

Επεξ/σία από dpolal
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Καλημέρα! Και εγώ το έχω συνηθίσει το καφέ χρώμα και μπορώ να πω ότι μου αρέσει η αντίθεση. Αλλά το θέμα είναι ότι κάποια στιγμή θα αντικατασταθούν και οι τέσσερις ανεμιστήρες του κουτιού με, κατά 99%, Noctua. Οπότε θα γεμίσει ο τόπος σκατουλί :P Θα μπορούσα να πάρω ze zerman fanz, ze zilent wings :P αλλά τα noctua έχουν το κάτι παραπάνω, δεν μου πάει καρδιά να πάρω κάτι άλλο σε αυτή την τιμή..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, yiannis1991 είπε

Καλημέρα! Και εγώ το έχω συνηθίσει το καφέ χρώμα και μπορώ να πω ότι μου αρέσει η αντίθεση. Αλλά το θέμα είναι ότι κάποια στιγμή θα αντικατασταθούν και οι τέσσερις ανεμιστήρες του κουτιού με, κατά 99%, Noctua. Οπότε θα γεμίσει ο τόπος σκατουλί :P Θα μπορούσα να πάρω ze zerman fanz, ze zilent wings :P αλλά τα noctua έχουν το κάτι παραπάνω, δεν μου πάει καρδιά να πάρω κάτι άλλο σε αυτή την τιμή..

Έχει βγάλει και μαύρους ανεμιστήρες πλέον (όχι ότι φθηνότερο βέβαια)... προφανώς έχουν φάει πολύ κράξιμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@Stamer Ξέρω αλλά είναι ακόμη πιο ακριβοί. Ίσως πάρω σε μαύρους δύο 12αριδες για exhaust και σκατουλι τους 14αριδες για μπροστά που δεν φαίνονται και πολύ έτσι και αλλιώς..

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Ξέρω αλλά δεν θέλω να προχωρήσω σε τέτοιες μοντες ειδικά σε τόσο ακριβούς ανεμιστήρες. Στην τελική δεν με ενοχλούν και τοοοσο πολύ, λιγάκι μόνο αλλά συνηθίζονται. Αλλά για πορτοκαλί sleeving μάλλον το ξεχνάω, αλλιώς θα έχει 15 διαφορετικά χρώματα το PC. Λογικά σε μαύρο θα πάω ή μαύρο με μπλε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αφήσεις αυτούς τους noctua θα γίνει αρκετά παρδαλό με πορτοκαλί καλώδια (ακόμα και με γαλάζια ίσως). Τα μαύρα είναι όντως η πιο safe χρωματική επιλογή. Αν είχες μαύρα noctua ή αλλους μαύρους τότε θα ταίριαζε και γαλάζιο καλώδιο (λόγω theme του κουτιού)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
34 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Μια χαρά το κρεμ σκατουλεν. Δε φαίνεται και η σκόνη εύκολα :P

Μα αυτός είναι ο λόγος που η noctua τα κάνει τέτοιο χρώμα.. κατευθείαν να την κραξετε δηλαδή? :P

Επεξ/σία από Νυσταγμένος
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...