Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 λεπτά πριν, ZELOMOTH είπε

Εγω λέω να του βάλεις να κρέμεται μέχρι κάτω ενα σεμεδάκι μπροστά και θα είναι μούρλια!🤣

Μα πως δεν το σκέφτηκα. Πάω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, Acmilangr2 είπε

ucWfkOU.jpg

OXazXj9.jpg

gqQCPJT.jpg

Δυστηχως χωρίς μπροστινό πορτάκι.

Δεν κλείνει :P

ψιλοαχρειαστο νομιζω το push pull για τοσο λεπτο ψυγειο, εχεις δει μεγαλη διαφορα? Εγω θα αφηνα μονο τους Noctua να βαζουν και θα ειχα και το κάλυμμα

Επεξ/σία από akoinonitos
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα σε ολους ειχα ανεβασει πριν απο καιρο το κουτι μου αλλα τωρα τραβηξα μερικες φωτο πιο καλες (πιστευω...)

μεσα στο κουτι εχω τα εξης

i7 8700K - mb Aorus 7 gigabyte -ram 4*8 gb corsair -2x500 gb ssd samsung evo -1080 msi aero

να παραδεχτω οτι ειναι λιγο τσιρκο με τοσα led αλλα υπαρχει δυνατοτητα απενεργοποιησης ολων των led οποτε

αναλογα τα κεφια .

IMG_20190119_163901.jpg

IMG_20181113_321321321.jpg

IMG_0003.JPG

IMG_0014.JPG

G0030115-2.jpg

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, akoinonitos είπε

ψιλοαχρειαστο νομιζω το push pull για τοσο λεπτο ψυγειο, εχεις δει μεγαλη διαφορα? Εγω θα αφηνα μονο τους Noctua να βαζουν και θα ειχα και το κάλυμμα

Πολυ πιθανόν να έχεις δίκιο. 

Για κάποιον λόγο έχω εντυπωσιακά χαμηλή θερμοκρασία στην gpu. Με 60% τα fans μέγιστη θερμοκρασία 44βαθμους 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, Acmilangr2 είπε

Πολυ πιθανόν να έχεις δίκιο. 

Για κάποιον λόγο έχω εντυπωσιακά χαμηλή θερμοκρασία στην gpu. Με 60% τα fans μέγιστη θερμοκρασία 44βαθμους 

νερακι... κανει δουλεια :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, akoinonitos είπε

Με aio η με  custom loop?  Πόσα watt τραβάει η κάρτα σε gaming φάση?

Kraken x62. 

Σε παιχνιδι δεν πρόσεξα αλλά σε benchmark (πχ superposition) που έχω ίδια θερμοκρασία τραβάει νομίζω 350watt 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Acmilangr2 είπε

Kraken x62. 

Σε παιχνιδι δεν πρόσεξα αλλά σε benchmark (πχ superposition) που έχω ίδια θερμοκρασία τραβάει νομίζω 350watt 

Στο gaming θα δεις max temps που θα παίζεις ώρα και το νερό θα ζεσταίνεται όλο και περισσότερο. Τα benchmarks τρέχουν πολύ λίγη ώρα για να βγάλεις συμπερασμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, akoinonitos είπε

Στο gaming θα δεις max temps που θα παίζεις ώρα και το νερό θα ζεσταίνεται όλο και περισσότερο. Τα benchmarks τρέχουν πολύ λίγη ώρα για να βγάλεις συμπερασμα.

Χθες στο divison 2 μια ώρα έπαιζα δεν ανέβηκε παραπάνω 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, soter79 είπε

Καλημερα σε ολους ειχα ανεβασει πριν απο καιρο το κουτι μου αλλα τωρα τραβηξα μερικες φωτο πιο καλες (πιστευω...)

μεσα στο κουτι εχω τα εξης

i7 8700K - mb Aorus 7 gigabyte -ram 4*8 gb corsair -2x500 gb ssd samsung evo -1080 msi aero

να παραδεχτω οτι ειναι λιγο τσιρκο με τοσα led αλλα υπαρχει δυνατοτητα απενεργοποιησης ολων των led οποτε αναλογα τα κεφια .

G0030115-2.jpg

Eνα Like για το R6 που στο 4-4 έβγαζες photo..:p

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/6/2019 στις 5:03 ΜΜ, akoinonitos είπε

ψιλοαχρειαστο νομιζω το push pull για τοσο λεπτο ψυγειο, εχεις δει μεγαλη διαφορα? Εγω θα αφηνα μονο τους Noctua να βαζουν και θα ειχα και το κάλυμμα

Έκανα δοκιμή. Χωρίς να είναι ακριβή το νούμερο που θα πω, νομίζω ειδα 5 βαθμούς Επάνω μόλις έκλεισα τα εσωτερικά fans. 

Δεν ξερω όμως αν "κόβουν" αέρα κλειστά όπως είναι. Θα δοκιμάσω να τα βγάλω εντελώς 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
32 λεπτά πριν, Acmilangr2 είπε

Έκανα δοκιμή. Χωρίς να είναι ακριβή το νούμερο που θα πω, νομίζω ειδα 5 βαθμούς Επάνω μόλις έκλεισα τα εσωτερικά fans. 

Δεν ξερω όμως αν "κόβουν" αέρα κλειστά όπως είναι. Θα δοκιμάσω να τα βγάλω εντελώς 

Βασικά νομίζω το πιο πολύ  performance θα το χάσεις μόλις βάλεις την σιτα μπροστά, αλλά χωρίς αυτήν θα παίρνει πολύ σκόνη μέσα.

Επεξ/σία από akoinonitos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...